چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟

0
1636
راهکارهایی برای اینکه چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟

لب های زیبا، خوش رنگ و بزرگ همیشه وسوسه انگیز و جذاب به نظر می رسد؛ برای همین است که بسیاری از خانم ها هر کاری که بتوانند انجام می دهند تا لب های بزرگتری داشته باشند. اما چگونه لب های خود را بزرگ نشان دهیم؟ اگر به صورت مادر زاد لب های بزرگی ندارید، در ادامه این مقاله با چند نکته آرایشی ساده و کاربردی آشنا خواهید شد. با رعایت این راهکارها خواهید آموخت که چگونه بدون استفاده از بوتاکس یا هر عمل جراحی دیگری، لب هایتان را بزرگ تر نشان دهید.


۱- گردش خون لب هایتان را بالا ببرید

استفاده از ماسک های طبیعی روی لبشما می توانید گردش خون تان را به کمک لایه برداری لب ها بالا ببرید. برای انجام این کار، شکر را با کمی عسل یا روغن زیتون مخلوط کنید و به آرامی و به صورت دورانی روی لب هایتان ماساژ دهید. این ماساژ ملایم، گردش خون را بالا می برد و باعث می شود لب هایتان بزرگ تر و گوشتی تر به نظر برسند. تاثیر این کار برای همیشه باقی نمی ماند؛ برای همین می بایست آن را به طورمرتب انجام دهید. پس از اینکه لایه برداری را تمام کردید، مرطوب کردن لب هایتان را فراموش نکنید. آب رسانی و تغذیه کردن لب ها به وسیله یک بالم لب یا روغن مرطوب کننده به بهتر شدن بافت و رنگ لب هایتان کمک خواهد کرد.


۲- خط لب بزنید

خط لب زدنیک راه آسان برای بزرگ تر نشان دادن لب هایتان، استفاده از یک خط لب همرنگ با لب خودتان است. اما قبل از آن، با استفاده از کانسیلر لب هایتان را کانتور کنید و بعد از آن، فقط دور لب هایتان را خط لب بکشید؛ توجه داشته باشید که خط لب را کمی بیرون تر ازخط طبیعی لب هایتان بکشید. همچنین این کار را بیش از حد انجام ندهید تا لب هایتان از حالت طبیعی خارج نشود. بعد از کشیدن خط لب، داخل لب هایتان را با همان خط لب پر کنید. به این ترتیب لب هایتان طبیعی تر به نظر می رسد. از آنجاکه خط لب را همرنگ با رنگ لب های خودتان انتخاب کرده اید، کاملا طبیعی به نظر خواهد رسید و باعث می شود لب هایتان نسبتا بزرگ تربه نظر برسند.


۳- لب هایتان را روشن کنید

استفاده از رژ لب های رنگ روشنروشن کردن قسمت های مناسبی از لب، می تواند باعث شود تا لب هایتان بزرگ تر و جذاب تر به نظر برسد. یک هایلایتر بردارید (همچنین می توانید از یک سایه چشم روشن و براق، یا یک مداد سفید هم استفاده کنید) و آن را درست روی قسمت کمانی لب بالایی تان بزنید؛ سپس آن را کمی با انگشت تان پخش و محو کنید. این ترفند کوچک، به طور معجزه آسایی کمک خواهد کرد تا لب هایتان بزرگ تر و گوشتی تر به نظر برسد. علاوه بر آن، می توانید کمی برق لب هم به وسط لب پایینی و بالایی تان بزنید؛ ذره های بازتابنده نور در برق لب، کمک خواهند کرد تا ظاهری گول زننده از لب هایتان ایجاد شود.


۴- رنگ رژ لب مناسب را انتخاب کنید

رنگ های مختلف رژ لبطیف رنگ های تیره رژ لب، منجر به کوچک تر به نظر رسیدن لب هایتان می شوند؛ درحالی که رنگ های روشن تر، لب هایتان را بزرگ تر نشان می دهند. از همین رو، اگر می خواهید که از نظر ظاهری لب هایتان را بزرگ تر نشان دهید، سعی کنید رنگ های روشن تر را انتخاب کنید.


۵- جنس رژ لب مناسب را انتخاب کنید

انواع رژ لباستفاده از رژلب های مات، منجر به کوچک به نظر رسیدن لب هایتان می شود؛ درحالی که استفاده از رژ لب های براق و درخشان، باعث می شوند تا لب هایتان پرتر به نظر برسند. ذره هایی که از برق وجود در رژ لب براق منعکس می شوند، می توانند باعث شوند تا لب هایتان فوراً بزرگ تر به نظر برسند.


۶- از روش های طبیعی استفاده کنید

روش های طبیعی برای بزرگ نشان دادن لب هابرای بزرگ تر کردن لب هایتان، دارچین را با عسل مخلوط کنید و آن را برای ۵ دقیقه بر روی لب های تمیزتان قرار دهید؛ سپس آن را با آب بشویید. این درمان پرکننده طبیعی لب، لب هایتان را بزرگ تر و گوشتی تر خواهد کرد. زیرا دارچین و عسل جزو عوامل بزرگ کننده طبیعی هستند. اگر نمی خواهید که از پرکننده های طبیعی استفاده کنید، می توانید از برق لب ها و رژلب های طراحی شده بهره ببرید.


۷- از وازلین استفاده کنید

وازلین زدن روی لباگر برای بزرگ نشان دادن لب هایتان عجله دارید، فقط کمی وازلین به لب هایتان بزنید. وازلین به بزرگ تر شدن لب ها کمک خواهد کرد و تصویری از حجیم شدن لب ها را ایجاد می کند. همچنین وازلین لب هایتان را نرم تر می کند، و باعث می شود جذاب تر به نظر برسند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید