چگونه مثل سلبریتی ها، کت و شلوار زنانه بپوشیم

1
9456
استایل یک خانم با کت و شلوار زنانه مشکی راه راه

اگر تا الان فکر می کردید که کت و شلوارها فقط مناسب جلسات خسته کننده کاری یا مجالس خیلی رسمی هستند، مطمئنا استایل های شیک زیادی را از دست داده اید. اگر باور نمی کنید که بتوان از کت و شلوار زنانه استایلی جذاب ساخت، به سلبریتی های شیک دنیای مد نگاه کنید. بعضی از این ستاره ها به پوشیدن کت و شلوار زنانه علاقه ی زیادی دارند و در آن ها عالی هم به نظر می رسند. برای این که مانند آن ها لباس بپوشید و کت و شلوار زنانه خود را ست کنید، کافی است نکات اصلی ای را که آن ها برای پوشیدن کت وشلوارهایشان رعایت می کنند بدانید. خوشبختانه ما بهترین و مهمترین موارد از این نکات، از انتخاب اکسسوری گرفته تا بلوز مناسب زیر کت، برای شما جمع آوری کرده ایم.

کت و شلوار زنانه + کفش پاشنه بلند

استایل 3 خانم با کت و شلوار زنانه سفیدست کردن درست و صحیح کت و شلوار می تواند کار پیچیده ای باشد. با اینکه کت و شلوار می تواند استایل های فوق العاده ای از رسمی و شیک گرفته تا جسور و جذاب به وجود آورد، در عین حال ممکن است کمی خسته کننده و مناسب برای محیط های اداری به نظر برسد؛ خصوصا در مورد کت و شلوارهایی با رنگ های سورمه ای یا مشکی و با طرح های ساده. برای اینکه این روال همیشگی و مرسوم عوض شود، می توانید از اکسسوری های درشت و چشم گیر استفاده کنید. سلبریتی ها با این کار، بدون بر هم زدن ظاهر مرتب و منظم کت و شلوارشان، به آن کمی شادابی و نشاط می بخشند.

اگرچه اکسسوری های چشم گیر زیادی وجود دارد که می توانید برای رنگ و لعاب دادن به لباس خود از آن ها استفاده کنید، اما در بین تمامی اکسسوری ها، کفش، بهترین مورد است. استفاده از کفش پاشنه بلند خاص به همراه یک دست کت و شلوار، استایل جذابی به وجود می آورد که بسیار مطابق مد روز است. برای کت و شلوارهای رنگی یا طرح دار باید دقت داشته باشید که رنگ کفش های پاشنه بلندتان با آن تناسب داشته باشد. اگر کت و شلواری با رنگ خنثی دارید، می توانید هر رنگ کفشی را هر چقدر هم پر رنگ با آن ست کنید. رنگ های متالیک مثل نقره ای و طلایی گزینه ی بسیار خوبی هستند؛ در حالیکه کفش های لژدار بزرگ و براق نیز همیشه جذاب و چشمگیرند.

مطلب مرتبط:  5 ایده جدید برای اینکه کفش سوپر استار آدیداس قدیمی خود را دوباره بپوشید

کت و شلوار زنانه + کیف دستی

استایل 3 خانم با کت و شلوار زنانهاگر کت و شلواری دارید که به خودی خود توی چشم است، اکسسوری های درشت و چشمگیر لباس شما را جالب نمی کند. در عوض می توانید ظاهر کت و شلوار شیک خود را با انتخاب اکسسوری های هم رنگ و هماهنگ، بهبود ببخشید. برای این کار می توانید یک کیف مجلسی کوچک و بدون بند و با کفش ست آن، را با کت و شلوار خود تهیه کنید. این کیف را می توانید طوری انتخاب کنید که هم رنگ و هم استایل با کت و شلوار شما باشد تا ظاهری شیک و متناسب خلق کند. مثلا اگر کت و شلوار زنانه سفید و مینیمالیستی دارید باید یک کیف کوچک سفید ساده را انتخاب کنید. یا اگر کت و شلوار شما مشکی است و روی آن سنگ دوزی دارد، باید یک کیف کار شده کاملا مجلسی به رنگ تیره انتخاب کنید.

شاید علاقه داشته باشید از کیفی با سبک متفاوت اما همرنگ با کت و شلوار استفاده کنید؛ اما باید بگوییم یک کیف کوچک بدون بند، بهترین گزینه برای این نوع کت و شلوارهاست. این کیف های دستی، به خاطر کوچکی و ظرافتی که دارند، لباس شما را بدون جلب توجه زیاد، تکمیل می کنند. این کیف مینیمالیستی فرم کلی ظریف و ساده ی لباس شما را حفظ می کند بدون اینکه بند دست و پا گیر یا حجم بی خودی به آن اضافه کند. این ترکیب لباس را در قرار رمانتیک شام یا قهوه خوردن با دوستان یا مهمانی هایی که می خواهید در آنها بدرخشید بپوشید و فوق العاده شیک شوید.

مطلب مرتبط:  11 نکته برای داشتن بهترین استایل دانشجویی دخترانه

کت و شلوار زنانه + آستین های تا خورده

استایل 3 خانم با کت و شلوار زنانه و آستین های بالا زدهیکی دیگر از نکاتی که می توانید از سلبریتی ها یاد بگیرید بالا زدن آستین های کت است. هر چند این کار ممکن است در ابتدا خیلی مهم و تاثیرگذار به نظر نرسد، اما بعدا متوجه می شوید که بالا زدن آستین ها تا آرنج می تواند تاثیر قابل توجهی بر ظاهر کلی استایل شما بگذارد؛ چه خودتان این کار را انجام دهید و چه کت بلیزری بخرید که آستین هایش تا خورده باشد، این روشی است که باید امتحانش کنید. این ایده ی ساده به کت و شلوار شما حس ریلکس بودن و آزادی می دهد و جدیت را از آن می گیرد. بنابراین از این استایل زمانی استفاده کنید که هم می خواهید کت و شلوار شیکی داشته باشید و هم رسمی بودن کت و شلوارتان را که خصوصیت ذاتی آن است، حفظ کنید.

در کت و شلوارهای مرسوم سفید یا مشکی، این آستین های بالا زده جلوه ی بهتری خواهند داشت. بعد از آن ست کردن بقیه ی اجزاء استایل تان به مهارت شما در برقراری تعادل بین این دو استایل متضاد بستگی دارد. برای اینکه داشتن استایلی شیک لباس خود را با آیتم هایی که هم زمان، آراسته و راحت باشند کامل کنید. مثلا می توانید از یک تاپ دو بنده ی ساتن سفید استفاده کنید که هم جذاب و چشمگیر و هم در عین حال شیک است؛ کفش های پاشنه دار مشکی نوک تیز هم گزینه های خوبی هستند.

کت و شلوار زنانه + اکسسوری اسپورت

استایل 3 خانم با کت و شلوار زنانه و کلاه و کتانییکی دیگر از دروسی که می توان از سلبریتی های شیک یاد گرفت، میکس کردن همه چیز با هم است. با اینکه معمولا کت و شلوار زنانه یک لباس رسمی به حساب می آید، وقتی با آن مانند یک استایل معمولی برخورد کنید به طرز شگفت انگیزی عالی خواهد شد؛ در واقع این لباس را می توان مثل یک لباس اسپورت نیز پوشید. برای این کار نیاز دارید از اکسسوری های اسپورت استفاده کنید. کفش های پاشنه بلند خود را کنار بگذارید و یک جفت کتانی بپوشید تا یک استایل روزمره داشته باشید. می توانید از سایر آیتم های اسپورت مانند کلاه کپ یا کوله پشتی هم استفاده کنید.

مطلب مرتبط:  13 ایده برای پوشیدن هودی دخترانه مانند مدل های استریت استایل

اگر می خواهید استایلی از این اسپورت تر داشته باشید، باید کت و شلوار دیگری انتخاب کنید. مثلا کت و شلواری با شلوار کوتاه و تنگ، استایل شما را ورزشی تر می کند و در مقابل، یک کت بلیزر گشاد و بلند استایل شما را به استایلی معمولی و روزمره تبدیل می کند. همچنین برای رسیدن به هدف خود می توانید از رنگ ها و طرح های مختلف استفاده کنید. طرح راه راه ایده ی خوبی برای اسپورت کردن کت و شلوار زنانه است؛ در واقع می توانید از کت و شلواری استفاده کنید که تمام آن و یا فقط قسمت های کناری شلوار آن، پارچه ی راه راه داشته باشد. به تاپی که انتخاب می کنید نیز دقت داشته باشید؛ در حالی که یک پیراهن یقه دار، برای محیط های کاری فوق العاده مناسب هستند، یک تاپ نیم تنه، تیشرت ساده یا یک یقه اسکی نیز می تواند استایلی شیک و ورزشی برای شما به وجود آورد

تبلیغات

1 نظر

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید