چگونه همسر بهتری باشیم ؟ معرفی ۴ راهکار ساده برای بهبود ارتباط با شوهر خود

0
1512
4 راهکار ساده برای اینکه بدانیم چگونه همسر بهتری باشیم

حدس بزنید برایتان چه داریم؟ ما راهکارهایی را آماده کرده ایم که به شما کمک می کند تا پایان امروز به همسر بهتری تبدیل شوید. برای اینکه دریابیم که چگونه همسر بهتری باشیم دیگر نیازی نیست که کتاب بخوانیم، پادکست گوش دهیم یا حتی یک مقاله طولانی را مطالعه کنیم. اگر تنها این ۴ راهکار را رعایت کنید، به جواب این سوال تان خواهید رسید.

چندی پیش یک کتاب در مورد نحوه ارتباط با همسر خود مطالعه کردم که خیلی به دلم نشست. من عاشق این کتاب شدم، زیرا شامل کارهای ساده ای بود که همین الان هم می توانم به آن ها عمل کنم. دلیل دیگری که این کتاب به دلم نشست، این بود که متوجه شدم در انجام بعضی از کارها کوتاهی کرده ام. ولی انگیزه ای شد برای من تا مقاله ای در رابطه با لیست کارهایی که به ما کمک می کند تا همسر بهتری باشیم بنویسم.

چگونه همسر بهتری باشیم ؟

۱٫ شوهرتان را در اولویت قرار دهید. می خواهیم پاسخ دادن به اینکه چگونه همسر بهتری باشیم را به سرعت و با انگیزه شروع کنیم. در اولویت قرار دادن شوهر بسیار مهم است، ولی ما از پس آن برمی آییم. همسرتان را نسبت به فرزندانتان در اولویت قرار دهید. نمی گوییم فرزندانتان را فراموش کنید، اما شوهرتان را در اولویت قرار دهید. چگونه؟ روی صحبت های همسرتان تمرکز کنید حتی اگر فرزندانتان می خواهند حرف شما را قطع کند. یک کار دلنشین به خاطر خود او انجام دهید. بهترین مکان برای این گفت و گو، آشپزخانه یا اتاق خواب است.

مطلب مرتبط:  بایدها و نبایدهایی که قبل ازدواج فامیلی باید بدانید

۲٫ شاد باشید. لازم نیست که هفت روز هفته و ۲۴ ساعته لبخندی روی لب داشته باشید؛ ولی آن فرد مهربانی باشید که همه از همراهی او لذت می برند. بیاموزید که چگونه می توانید زندگی تان را شاد کنید ؛ این کار به خصوص در زمان هایی که همسرتان گرفته است به کمک تان خواهد آمد. شما می توانید بهترین اتفاقی باشید که در طول روز برای او رخ می دهد.

۳٫ به او اعتماد کنید. این مسئله فراتر از گوش سپردن به صحبت های طرف مقابل است. فردی را می شناسم که با یک پزشک ازدواج کرده است. پس واضح است که شوهر او، اطلاعاتی در رابطه با آناتومی بدن و عملکرد آن دارد. ولی وقتی که فرزند آن ها به دنیا آمد، دوست من به هیچ یک از توصیه های او برای مراقبت از فرزندش اعتماد نمی کرد و آنها را انجام نمی داد. اما بعد از آن، دوستم متوجه شد که حس اعتماد برای مردان اهمیت فراوانی دارد. نیاز به گفتن نیست که او درحال حاضر به توصیه های شوهرش به خوبی توجه می کند. پس اگر می خواهیم همسر خوبی باشیم، می بایست به همسر خود اعتماد کنیم.

۴٫ همزمان با او بخوابید. زمانی که می خواهد بخوابد، با او همراه شوید. قبل از خوابیدن کمی با هم صحبت کنید، زیرا این کار باعث ایجاد پیوندی محکم تر و نزدیکی شما می شود. این توصیه را همین امشب امتحان کنید.

 

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید