چگونه ولنتاین را جشن بگیریم؟ ۸ ایده برای سورپرایز ولنتاین

0
6706
ایده برای سورپرایز ولنتاین برای زوج ها

نمی توانیم انکار کنیم که تبلیغات زیادی که در مورد ولنتاین وجود دارند، استرس ما را در مورد این موضوع افزایش می دهند. قوت یک رابطه به این است که اهمیت آن را هر روز به یکدیگر یادآور شوید، نه فقط در یک روز به خصوص. با این وجود از جشن گرفتن آن هم نمی توانید صرف نظر کنید؛ حداقل اگر می خواهید روز بعد از ولنتاین هنوز در رابطه باشید از آن صرف نظر نکنید! هر دوی شما می توانید با کمی برنامه ریزی از اوقات خود لذت ببرید. در ادامه این مقاله با ۸ ایده برای سورپرایز ولنتاین آشنا خواهید شد تا ۲۵ بهمن یا ۱۴ فوریه ی امسال را خاص تر از سال های گذشته بگذرانید.

روانپزشکان و متخصصان روابط می گویند روز ولنتاین به این معنی است که شما احساس دوست داشته شدن، قدردانی و خواسته شدن را به فرد مقابل داده و خود نیز آن را دریافت کنید. با کمی تفکر می توانید فرصت های عاشقانه ایجاد کنید. قسمت مهمی از کار این است که نشان دهید که تمایل دارید با او ارتباط برقرار کنید؛ بنابراین با شریک زندگی خود بازی کنید و در مورد چیزی که پیشنهاد می دهید، اطمینان داشته باشید.

آن ها می گویند چیزی را پیدا کنید که هر دو از آن لذت ببرید، حتی می توانید دست به نوآوری بزنید؛ چیزهای جدید، هیجان به همراه دارد و این هیجان به رابطه ی شما نیز منتقل می شود. به خصوص در مسائل احساسی شدید. همچنین می توانید با مطالعه این ۸ مورد، ایده هایی برای سورپرایز کردن همسرتان و جشن گرفتن ولنتاین بگیرید.

مطلب مرتبط:  چند روش برای پاکسازی انرژی منفی در خانه

۸ ایده برای سورپرایز ولنتاین

۱٫ صبح عاشقانه ای را آغاز کنید

اگر به دنبال لحظه های عاشقانه و ایده برای سورپرایز ولنتاین می گردید، نیازی نیست تا بازگشت به تختخواب صبر کنید. می توانید روز خود را با یک انفجار شروع کنید. متخصصین روابط جنسی می گویند به جای خوابیدن، شریک زندگی خود را با یک ماساژ ملایم از خواب بیدار کنید. می توانید با کمی طنازی او را تحریک کنید، اما از رابطه ی کامل بپرهیزید.

۲٫ یک روز زودتر جشن بگیرید

روز ولنتاین می تواند داستان یک روز با هدایا و شام گران قیمت باشد، جایی که باید سریع غذا بخورید تا میز را برای زوج بعدی خالی کنید. بدون شک این کار حال و هوای شما را از بین می برد. اگر می خواهید از شلوغی رستوران ها و منوی ویژه ی آن اجتناب کنید، یک یا دو روز قبل از ولنتاین جا رزرو کنید. این کار، شریک زندگی شما را غافلگیر خواهد کرد. ایده برای سورپرایز ولنتاین حتما نباید  گران قیمت باشد؛ او را به رستورانی که بار اول با هم رفتید، یا مکان مورد علاقه او ببرید.

۳٫ توجه داشته باشید

به آن چه شریک زندگی شما به زبان می آورد توجه داشته باشید و به بیان عواطف او و ربط دادن آن ها به شما گوش دهید. کوچکترین حرکات رومانتیک مانند یادداشت نوشتن، غذا درست کردن و یا… می تواند فرصتی برای نشان دادن عشق و لذت بردن از آن در روز ولنتاین باشد.

یک زوج خندان در روز ولنتاین۴٫ رویا ها را به حقیقت تبدیل کنید

از این که همسر یا شریک زندگی شما به محض این که سرش را روی بالش می گذارد شروع به رویا پردازی می کند، تعجب نکنید و خوشحال باشید که در این مورد تنها نیستید! هر فردی یک طرح خوشبختی در ذهن دارد و اگر به اندازه ی کافی هوشمند و خوش شانس باشید می توانید به آن راه یافته و حتی در مورد آن پرس و جو کنید. به چیزهایی که شریک زندگی شما می خواند و می بیند توجه کرده و در آن بین بگردید و یکی از رویاهای او را به حقیقت تبدیل کنید.

مطلب مرتبط:  با تاریخچه سپندارمذگان و دلیل بزرگداشت این روز آشنا شوید

یک ایده برای سورپرایز ولنتاین می تواند بازسازی یک صحنه از کتاب یا فیلم مورد علاقه ی او باشد؛ منظور آکروبات بازی یا کارهای خطرناک نیست! فقط چیزی که کمی با زندگی عادی فاصله داشته باشد. آن شکلات و گل های تکراری را کنار بگذارید. ولنتاین در مورد عشق است و اگر شما عاشق شریک زندگی خود هستید، می توانید قسمتی از رویای او باشید.

۵٫ از ایده های شخصی کمک بگیرید

تبلیغات زیادی در مورد این روز انجام می شود. با افزودن ایده های شخصی، آن را به یک روز منحصر به فرد تبدیل کنید. دسر مورد علاقه ی او را درست کنید و بلیط کنسرت گروه مورد علاقه اش را بخرید. باز هم تکرار می کنیم که لزومی ندارد کاری که می کنید گران قیمت باشد؛ فقط کافی ست به او ثابت کنید که او را بهتر از آن چه فکر می کند، می شناسید. در عین حال به این هشدار اهمیت دهید که لباس زیر می تواند هدیه ی خطرناکی باشد و این را تداعی می کند که تنها برای یک چیز او را می خواهید. کمی خلاقیت به خرج داده و از توانایی های خود استفاده کنید.

۶٫ بر روی جزئیات تمرکز کنید

خریدن یک هدیه ی چشمگیر از یک برند معروف آسان است. اما اگر برای خرید چیزهای کوچک که جنبه ی دیگری از شخصیت و علایق او را نشان می دهد اقدام کنید، قضیه به کلی دگرگون خواهد شد. این کار نشان می دهد چقدر او را می شناسید و به او اهمیت می دهید.

مطلب مرتبط:  14 علائم سرطان که احتمال دارد نادیده بگیرید

۷٫ از فضای مجازی جدا شوید

چند ساعت جدایی از موبایل، لپ تاپ و … برای یک شب شما را نخواهد کشت. همه ی ما رسانه های جمعی را دوست داریم، اما تمرکز بر روی تصاویر و نوشته های زنده از شب ولنتاین اشتباه بزرگی است. سعی کنید از این فرصت برای تمرکز بر روی یکدیگر استفاده کنید.

۸٫ حتما جشن بگیرید

درست است که او می گوید به روز ولنتاین اهمیتی نمی دهد. اما احمق نباشید! معلوم است که اهمیت می دهد. بله، روز ولنتاین بسیار کلیشه ای شده، اما می توانید با انجام دادن یک کار منحصر به فرد برای شخص منحصر به فردی که در زندگی شما وجود دارد، رابطه ی خود را نجات دهید. این راه نجات می تواند یک کارت ساده یا یک شام رمانتیک باشد، فقط کافی ست نشان دهید که برای شما اهمیت دارد و برای این روز تلاش کرده اید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید