چگونه پسر جذابی باشیم؟ خصوصیاتی که دخترها را جذب شما خواهد کرد

7
4302
چگونه پسر جذابی باشیم؟

دخترها شما را پسری جذاب نمی دانند؟ دوست دارید روی ظاهر و رفتارتان کار کنید و آن ها را به سمت خود بکشید؟ نکته های این مقاله به شما کمک می کنند تا جذاب ترین پسر جمع باشید. از این به بعد به جای آنکه به دخترها اصرار کنید که با شما بیرون بیایند، آنها برای جلب نظر شما رقابت خواهند کرد. در این مقاله به این سوال پاسخ داده می شود که چگونه پسر جذابی باشیم؟

 

ظاهر و اندام یک پسر جذاب

ظاهر یک پسر جذاب

کمی به مد روی بیاورید

لباس هایی بپوشید که با استایل بوده، آن ها را دوست داشته باشید، و اندازه اندام شما باشند. رنگ هایی را انتخاب کنید که با رنگ مو، چشم و پوست شما تناسب داشته باشد. بهتر است تعدادی لباس خنثی مانند تیشرت سفید، جین آبی و مشکی، و یک ساعت هم داشته باشید.

 

به باشگاه بروید

لازم نیست مثل قهرمانان مستر المپیا بوده یا سیکس پک شکم شما از زیر تی شرت تان معلوم باشد؛ اما برای جذاب بودن باید اندام خوش فرمی داشته باشید. تمرینات قدرتی و کاردیو را ترکیب کنید تا اندام تان تراشیده و جذاب شود.

 

به جزئیات توجه کنید

مدل موی خوبی برای خودتان انتخاب کنید، ناخن هایتان را مرتب بگیرید، و ریش هایتان را مرتب یا شیو کنید. اگر گوش ها یا بینی تان مو دارد، از شر آن ها خلاص شوید. بدن تان هم نباید خیلی مو داشته باشد، برای مثال تقریبا هیچ کس یک کمر پر مو را جذاب نمی داند.

 

خوشبو باشید

نباید با عطر دوش بگیرید! اما می بایست مرتبا به حمام بروید، دئودورانت بزنید، و دهان خوش بویی داشته باشید. هر چقدر هم که خوش هیکل و خوش تیپ باشید، اگر بوی عرق داده یا دهان تان بوی بدی بدهد هیچ کس به سمت تان نمی آید.

 

استایل و حالت ایستادن یک پسر جذاب

استفاده صحیح از زبان بدن

بر روی ارتباطات چشمی و حالت چهره خود کار کنید

فیلم هایی که بازیگران مرد معروف در آن ها بازی می کنند را تماشا کرده و نحوه نگاه کردن آن ها به خانم ها را تقلید کنید تا نگاهی جذاب داشته باشید.

 

روی لبخند خود کار کنید

با دهان بسته لبخند بزنید و خیلی لب هایتان را به دو طرف نکشید. در هنگام لبخند زدن یک گوشه لب تان را از دیگری بالاتر ببرید.

 

جذاب راه بروید

باید کمی بین پاهای شما فاصله بوده و به آرامی راه بروید. این روش راه رفتن نشان دهنده اعتماد به نفس بوده و در نگاه دختران جذاب است.

 

حواستان به حالت بدن تان باشد

پسرانی که صاف می ایستند با اعتماد به نفس بنظر می رسند، اما افرادی که قوز می کنند یا خمیده می ایستند، گویی چیزی برای ارائه ندارند. اگر حالت بدن تان در موقع نشستن یا ایستادن درست باشد، این پیام به بقیه منتقل می شود که شما خودتان را پسر جذابی می دانید؛ و این موضوع باعث می شود تا دخترها هم شما را جذاب بدانند.

 

آوای صدای جذابی داشته باشید

لازم نیست مثل گویندگان رادیو یا مجری ها حرف بزنید، اما می توانید آوای مردان جذاب در فیلم ها را تقلید کنید. با داشتن آوای صدایی جذاب، در هنگام حرف زدن در هر جمعی می توانید نظر دخترها را به سمت خود جلب کنید. آن ها نیز در هنگام صحبت کردن با شما محوتان خواهند شد.

 

آرام و قوی باشید

اگر دختری که در حال صحبت کردن با او هستید احساسی یا پرخاشگر شد، خودتان را کنترل کنید. وقتی با تلاطم های او بالا و پایین نشوید، در نگاه او جذاب تر به نظر خواهید رسید.

 

ارتباط پسر جذاب با دخترها

ارتباط با دخترها

آداب معاشرت را رعایت کنید

کارهای کوچکی مانند باز نگه داشتن درب برای او، یا حتی گفتن کلمه “متشکرم” نشان دهنده جنتلمن بودن شما است. اگر وقتی آداب را رعایت کردید به شما چپ چپ نگاه کرد، بدانید که احتمالا کسی تا به حال برای او از این کارها نکرده!

 

تمرکز صحبت را روی او قرار دهید

می توانید در مورد خودتان هم حرف بزنید، اما خلاصه و با کمی فروتنی. همواره موضوع صحبت را به سمت او هدایت کنید.

 

ذهن خود را تقویت کنید

کارهای بیهوده را کنار گذاشته و هر روز کتاب یا روزنامه بخوانید. هر چه باهوش تر و مطلع تر باشید، راحت تر می توانید دخترها را تحت تاثیر قرار دهید.

 

شانس خود را امتحان کنید

باید روش های مختلف ارتباط برقرار کردن را امتحان کرده و بهترین روش را پیدا کنید. اگر هیچ وقت شانس خود را برای پیشنهاد دادن به یک دختر امتحان نکنید، در بهترین حالت، همیشه دوست معمولی او خواهید ماند.

 

سریع اقدام کنید

وقتی نشانه های جذب شدن یک دختر به سمت خود را دیدید، سریع وارد عمل شوید. دخترها از پسران مصمم خوششان می آید.


نکات

 • لازم نیست همیشه پسر خوب جمع باشید. دخترها بیشتر به سمت پسرهای غیر قابل پیش بینی جذب می شوند.
 • همیشه وقتی احساس تنهایی می کند همراه او باشید. خودتان باشید و تظاهر نکنید.
 • برای جذاب بودن لازم نیست یک پسر کامل باشید. مهم این است که خودتان را دوست داشته باشید.
 • با هیچ دختری قرار نگذارید، مگر آنکه او را به خوبی بشناسید.
 • سعی کنید تا به عنوان یک پسر “دختر باز” شناخته نشوید. اگر دختری نتواند به شما اعتماد کند، به سمت تان هم نخواهد آمد.
تبلیغات

7 نظر

 1. مقاله ی ناباباب خوبی بود، فقط نمیدونم چرا انقدر شبیه من بود ؛)))))))))))))))
  لازم به ذکر می باشد که الان باید دخترا برای بدست اوردن پسرا تلاش کنند و جذاب بشن والا اگه الان هر کسی با هر قیافه ای بره خواستگاری یه دختر کفشش رو در نیاورده جواب بله رو میگیره.
  بحران کمبود شوهر داریم، شوهرررررررررررر
  چرا مسئولین رسیدگی نمیکنن؟؟؟؟؟؟

 2. همین که ریشهایمان را بزنیم زیبا میشویم حالا ورزش هم برویم که هیکلمون رو فرم باشه حالا هر ورزشی،من که خودم بوکس میرم و هیکلم ترکه اییه.

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید