چگونه کت چرم مردانه خود را مانند یک حرفه ای ست کنیم؟

0
10798
استایل یک آقا با کت چرم مردانه

کت چرم، بدون توجه به سن، استایل و فرم بدن، همیشه انعطاف پذیر بوده و بدون توجه به فصلی که در آن هستیم، می توان آن را با لباس های دیگر پوشید. چه برای خرید یکی از آنها حقوق یک ماه خود را داده باشید چه کت چرم مردانه ارزان قیمتی خریده باشید، به هر حال همیشه می توانید آن را برای مراسم های مختلف بپوشید.

انواع کت چرم مردانه

نوع استایل کت چرمی شما، انتخابی بسیار شخصی است. آدم ها با یکدیگر متفاوت اند و چیزهای متفاوتی را نیز دوست دارند. چه از استایل موتورسواری خوشتان بیاید، چه دنبال چیزی سطح بالاتر و گران تر مانند وارسیتی باشید، خیالتان راحت باشد که برای تمام سلایق، انتخاب مناسبی وجود دارد. بهتر است تعدادی از بهترین کت های چرمی موجود برای مردان را بشناسید تا برای خرید مشکلی نداشته باشید.

موتور سواری

استایل 2 آقا با کت چرم مردانه موتور سواریاین نوع کت احتمالا محبوب ترین استایل کت های چرمی موجود می باشد که اولین بار توسط برند آمریکایی شات عرضه شد. آنها اولین کسانی بودند که کت موتور سواری مدرن، یعنی پِرفِکتو را طراحی کردند که امروزه محبوبیت آن اگر از زمان دهه ی ۱۹۲۰ میلادی بیشتر نباشد، کمتر نیست. این مدل کت، این قابلیت را دارد که ظاهر شما را از یک استایل غیر رسمی به رسمی تبدیل کند و به همین دلیل، محبوبیت آن تعجبی ندارد.

بامِر

استایل یک آقا با کت چرم مردانه بامرکت های بامر، اولین بار در طول جنگ جهانی اول دیده شدند. در آن زمان خلبان ها یک کت چرمی می پوشیدند که معمولا حاشیه هایی هم داشت تا آن ها را زمانی که در آسمان بودند گرم نگه دارد. این کت ها در طول سال ها به انواع مختلفی تولید شدند اما هیچکدام نمی توانند مدل کلاسیک را شکست دهند.

این نوع کت چرم مردانه برای اضافه شدن به کمد لباس های هر مردی گزینه ی بسیار خوبی است؛ زیرا به شما حق انتخاب زیادی می دهد که همه ی آن ها نیز استایل جذابی دارند و برای تمامی زمان ها در طول سال مناسب هستند. خیلی ها کت های بامر را به شکل نایلونی آنها ملقب به کت های خلبانی می شناسند؛ اما شما می توانید نسخه ی چرم نرم یا جیر آنها را هم انتخاب کنید تا در استایل تان کمی تغییر و تفاوت ایجاد شود. همین موضوع می باشد که آن را به عنوان بهترین کت چرم مردانه معرفی می کند.

مطلب مرتبط:  راهنمای خلق یک استایل فوق العاده با کاپشن پفی زنانه

وسترن

استایل یک آقا با کت چرم مردانه وسترناین نمونه کت، احتمالا یکی از استایل های کت چرمی است که کمتر شناخته شده است؛ اما به همان اندازه ی نمونه های محبوب تر، انعطاف پذیر و مد روز است؛ اما در واقع پیشرفت دانش مد در حیطه ی مردان در طول چند سال اخیر، باعث شده است تا توجه بیشتری به وسترن جلب شده و این کت به آرامی به بخشی معمول در لباس های مردانه در بیشتر مغازه ها تبدیل شود.

زمانی که از کت وسترن استفاده می کنید، به آن به عنوان یک کت دِنیم یعنی یک کت جین نگاه کنید؛ زیرا این دو از نظر شکل کلی لباس، مقدار زیادی مشابه یکدیگرند. در بین انواع کت های وسترن، نسخه های جیر آنها محبوب تر از سایر انواع آن شده اند؛ زیرا آنها می توانند انتخابی زیبا و کمی رسمی تر برای یک کت چرم مردانه باشند.

وارسیتی

استایل یک آقا با کت چرم مردانه وارسیتیریشه ی کت های وارسیتی را می توان در کت های بامر پیدا کرد؛ زیرا هردوی آنها در زمینه ی فرم و استایل، منحصر به فرد می باشند. بسیاری از شما هنگام فکر کردن به کت وارسیتی بلافاصله به یاد دانش آموزان کالج می افتید و خیلی هم اشتباه نمی کنید. در طول دهه ی ۱۹۵۰ میلادی، کت وارسیتی توسط ورزشکاران دانشگاه ها به عنوان نشانه ای از حمایت و روحیه ی دانشگاه پوشیده می شد. اما امروزه، برای پوشیدن کت وارسیتی به روحیه ای دانشگاهی نیازی نیست. این کت بیشتر برای استایلی غیر رسمی مناسب است و شما را بدون توجه به آب و هوا، گرم و با استایل نگاه می دارد.

مطلب مرتبط:  ست لباس قهوه ای زنانه و مردانه

هوانوردی

استایل یک آقا با کت چرم مردانه هوانوردیمانند بسیاری از لباس هایی که امروزه می پوشیم و اغلب آن ها نشآت گرفته از منبع الهام خاصی هستند، کت هوانوردی هم ریشه در نیروی هوایی دارند. درحالی که کت بامر در طول سالها تغییر کرده و ظاهری ساده و براق پیدا کرد، کت هوانوردی کم و بیش به همان شکل باقی مانده است.

کت چرم هوانوردی اصلی، دارای حاشیه های قهوه ای تیره یا قهوه ای سوخته هستند که آن ها را به لباسی گران قیمت و ایده آل تبدیل می کند. این کت ها در طول سالهای اخیر مجددا به بازار مد بازگشته اند و در بیشتر مغازه های سطح بالا دیده می شوند که نسخه ی اصلاح شده ی خود را ارائه می دهند و باعث خوشحالی طرفداران خود می شوند.

کت چرم مردانه را چگونه بپوشیم

چه بخواهید ظاهری رسمی داشته باشید چه ظاهری غیر رسمی، کت چرم مردانه ، لباسی کلاسیک برای شما به شمار می رود که می توانید همیشه به آن اعتماد کنید. بیایید نگاهی به محبوب ترین استایل های کت چرم مردانه و روش دستیابی به آن استایل ها بیاندازیم.

کت چرم موتور سواری را چگونه بپوشیم

استایل یک آقا با کت چرم مردانه موتور سواریکت موتور سواری چرمی یکی از انعطاف پذیرترین کت های موجود است که پوشیدن آن با دیگر لباس ها، آسان است و می توانید برای آن ساده ترین ست موجود را انتخاب کنید؛ برای این کار می توانید یک کت موتور سواری چرمی مشکی را با یک تی شرت سفید ساده و یک شلوار جین بپوشید. این ظاهر، یک استایل کلاسیک و غیر رسمی است که خیلی سریع و راحت می توانید آن را برای مواقع معمول و کارهای روزمره مورد استفاده قرار دهید.

این ترکیب را با یک جفت کفش اسپرت، مثل کفش های جیر همراه کنید تا ترکیبی ساده و غیر رسمی بدست آورید یا آن را با بوت های چلسی که کفش هایی ساده و در عین حال شیک هستند، همراه کنید تا ظاهری سطح بالا به دست آورید. همچنین می توانید این لباس های کلیدی را با یک کت چرم قهوه ای رنگ هم استفاده کنید. اینکه تصمیم بگیرید با یک کت چرمی قهوه ای رنگ، چه چیزی بپوشید می تواند گیج کننده باشد اما به خاطر رنگ طبیعی و خاکی آن، این کت می تواند بصورت معمول با همان لباس هایی که همراه کت چرمی مشکی رنگ تان می پوشید، همراه شود.

مطلب مرتبط:  5 ایده متفاوت برای استفاده از کت و شلوار طوسی مردانه

کت چرم وارسیتی را چگونه بپوشیم

استایل یک آقا با کت چرم مردانه وارسیتییک کت چرم مردانه وارسیتی گزینه ی مناسبی برای معرفی چرمی گران قیمت تر، به کمد لباس های شماست. مانند بیشتر کت های چرمی، وارسیتی هم در تاریخ ریشه دارد و با هر لباسی که ترکیب شود، به آن حال و هوای قدیمی می دهد. این کت ها، کت های چرمی اسپرتی هستند که در تاریخ بسیار محبوب بوده اند.

مانند یک دانش آموز دهه ی ۵۰ یا ۶۰ میلادی، کت چرمی وارسیتی خود را با یک سوئیشرت و یک تی شرت ساده ست کنید. با کمک شلوار چاینو که شلوارهای آبی نفتی هستند و کفش های اسپرت غیر رسمی همراه کنید تا همه را تحت تاثیر قرار دهید.

کت جیر مردانه را چگونه بپوشیم

استایل یک آقا با کت جیر مردانهگزینه ی مناسب دیگر برای اضافه کردن جزئیات و بافت به لباس های شما، کت های جیر هستند. این کت ها در هر دو رنگ مشکی و قهوه ای، خوب بنظر می رسند و اینکه کدام رنگ را انتخاب کنید به سلیقه ی شخصی شما بستگی دارد. برای ایجاد ترکیب مناسب می توانید هم از کت های جیر نوع بامِر استفاده کنید و هم کت های جیر وسترن.

کت انتخابی را با یک تی شرت ساده ی مشکی ست کنید و ظاهر خود را غیر رسمی و به شکل استایلی متضاد نگه دارید؛ استایلی که اجزاء آن در عین حال که تضاد دارند، کنتراست خوبی نیز با یکدیگر دارند. بعد از آن یک جفت شلوار جین مشکی و یک جفت بوت مشکی هم به آن اضافه کنید تا ترکیب را کامل کرده تا به چیز دیگری احتیاج نداشته باشید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید