چگونه یک دختر را جذب خود کنیم؟ روش های جذب دختر مورد علاقه شما

0
3807
9 روش برای اینکه چگونه یک دختر را جذب خود کنیم؟ راه های جذب دختر مورد علاقه شما

در یک تحقیقی که در دانشگاه روانشناسی صورت گرفت، یک ویدئوی کوتاه از سخنرانی نامزدهای سیاسی برای دانشجویان دختر گذاشته شد و سپس از آنها خواسته شد تا حدس بزنند چه کسی پیروز انتخابات خواهد بود. پس از گذشت تنها چند ثانیه از ویدئو، تمام دختران توانستند نتیجه انتخابات را پیش بینی کنند و درصد بسیار زیادی از آنها با یکدیگر اتفاق نظر داشتند. چه چیزی باعث می شود تا همه دختران جذب یک نفر شوند؟ در نتیجه این موضوع نشان می دهد که اولین تاثیری که روی دختران می گذارید واقعا موثر است. بنابراین اگر به دنبال جذب دختر مورد علاقه تان هستید و نمی دانید که چگونه یک دختر را جذب خود کنید، بهتر است این چند نکته را رعایت کنید تا از همان لحظه اول ملاقات تان درست پیش روید.

۸ روش جذب دختر مورد علاقه شما

اعتماد به نفس داشته باشید

اولین راهنمایی ما برای اینکه چگونه یک دختر راجذب خود کنید، با اعتماد به نفس بودن است. دخترها خیلی از افراد ساکت و خجالتی خوششان نمی آید؛ پس بهتر است افزایش اعتماد به نفس خود را از همین حالا تمرین کنید. نگذارید یک مکالمه متوقف شود و از اینکه خجالت زده به نظر برسید، دوری کنید. دخترها مردی می خواهند که بتواند از آنها مراقبت کرده و مانند یک رهبر رفتار کند.

یک جنتلمن باشید

یک دختر دوست دارد با او مانند یک بانو رفتار شود؛ پس برای جذب دختر مورد علاقه تان، طبیعت مردانه ی خود را از همان لحظه اول که او را ملاقات می کنید، نشان دهید. در را برایش باز کنید و زمانی که می خواهد بنشیند، صندلی اش را برای او عقب بکشید و همیشه طرز حرف زدن صمیمانه ی خود با دوستانتان را نگاه دارید؛ زیرا او قطعا از این طرز حرف زدن خوشش نمی آید.

مطلب مرتبط:  حفظ روابط از راه دور - یک زوج عاشق چگونه می توانند دور از هم زندگی کنند

به ظاهر خود دقت کنید

یک راهنمایی دیگر برای اینکه دختر را جذب خود کنید این است که مراقب ظاهر خود باشید. صورت خود را شیو کرده و موهایتان را کوتاه کنید؛ این کارها می توانند شروع خوبی باشند. دختران متوجه بهداشت شخصی و خوب اصلاح کردن می شوند. پس برای اینکه بهترین ظاهر خود را، حتی در روزهایی که لباس معمولی می پوشید، حفظ کنید، باید تلاش کنید.

یک خانم و آقا در حال خندیدن او را بخندانید

همیشه “من را بخنداند” در لیست ده ویژگی برتر یک مرد که او را برای دختران جذابتر می کند، قرار دارد؛ پس برای جذب دختر مورد علاقه تان، به او نشان دهید که حس شوخ طبعی خوبی دارید. البته سعی نکنید مانند یک استند آپ کمدین باشید؛ چراکه اینگونه خسته کننده و لوده به نظر خواهید رسید.

از او تعریف کنید

از ظاهرش تعریف کنید و به این صورت راه به دست آوردن قلب او را برای خود آسان تر کنید. البته تعریف شما باید واقعا صمیمانه و صادقانه باشد و کاری نکنید که بنظر بیاید این حرف، از آن حرفهایی است که تا به حال به ۱۰۰ دختر دیگر هم زده اید.

توجه کنید

زمانی که توانستید او را به حرف زدن وادارید، برای رضای خدا هم که شده به حرف هایش گوش دهید! هیچ دختری، اگر چشمان خود را به او ندوزید و به او توجه نکنید، از شما خوشش نمی آید. با نصف نیمه به او گوش کردن و همزمان با دوستان خود حرف زدن، این فرصت را خراب نکنید.

از مشاجره دوری کنید

او ممکن است دختری با ذهن باز باشد که از بحث کردن خوشش می آید اما مطمئنا در اولین قرار ملاقات که او را دیده اید، دنبال بحث کردن نخواهد بود. از موضوعاتی مانند دین یا سیاست دوری کنید؛ زیرا این موضوعات می توانند برای اولین مکالمه ی شما سنگین باشند.

مطلب مرتبط:  جلوگیری از طلاق با رعایت روش های تایید شده از سوی مشاورین خانواده

به او احساس امنیت دهید

اگر می خواهید دختری از شما خوشش بیاید، باید سعی کنید در زمانی که با شماست، احساس امنیت کند. از اول نشان دهید که شما قابل اعتماد و اطمینان هستید و از او مراقبت می کنید. به یاد داشته باشید که اینها اولین احساساتی هستند که او درباره ی شما خواهد داشت پس کاری نکنید و چیزی نگویید که او احساس ناراحتی کند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید