چگونه یک پسر را جذب خود کنیم؟ کاربردی ترین روش ها و راهکارها

0
4179
چگونه یک پسر را جذب خود کنیم؟

اینکه دوست داشته باشید یک پسر برای گفتگو با شما پیش قدم شود، ممکن است کاری غیرممکن به نظر برسد، به خصوص اگر پسر خجالتی باشد. با این حال، شما می توانید پسران را با نشان دادن نگرش مثبت، صحبت با آنها و اعتماد به نفس خود جذب کنید. اما چگونه یک پسر را جذب خود کنیم؟ جذب پسران آسان است وقتی بدانید که آنها به دنبال چه دختری می گردند! به راهکارهایی که در ادامه این مقاله خواهیم پرداخت توجه کنید.

 

یک زوج در حال خندیدن

چگونه یک پسر را جذب خود کنیم؟

در مورد ویژگی از او که دوست دارید، تعریف کنید

خوب بودن یک راه عالی برای ایجاد احساس راحتی پسر مورد علاقه تان در کنار شما است. تعارف خود را اصیل و خاص نگه دارید و آنها را با لبخند بگویید تا او بداند که شما او را اذیت نمی کنید. بعضی اوقات، بهتر است وقتی با او تنها هستید از او تعریف کنید، تا دیگران را از شوخی کردن در این مورد دور نگه دارید. به عنوان مثال، اگر هر دو اهل ورزش هستید، می توانید چیزی مثل “من لباس ورزشی که پوشیده ای را دوست دارم، بازی دیشب را تماشا کردی؟” یا اگر شما با هم در حال کار بر روی یک پروژه دانشگاه هستید، هوش و فهم او را با گفتن چیزی مثل “این یک ایده عالی است، من هرگز به همچین چیزی فکر نکرده بودم!” تحسین کنید.

 

از او درباره سرگرمی ها و علایقش سوال کنید

به سؤالاتی بپردازید که نیاز به توضیح دارند، نه فقط “بله” یا “نه”. اگر می دانید که علاقه مشترکی مانند موسیقی یا ورزش دارید، از او سؤال کنید تا وی را به گفتگو سوق دهید. در حالی که شما گوش می دهید بگذارید او صحبت کند. و او را با دادن نظرات تان در این مکالمه یاری کنید. این بهترین روش برای آشنایی با یک پسر است تا ببینید آیا واقعاً می توانید او را فراتر از این دوست داشته باشید یا خیر. اجازه صحبت کردن به او نشان می دهد که شما علاقه مند هستید که او را بهتر بشناسید و شنونده خوبی نیز هستید.

 

بگذارید شخصیت تان در مکالمات شما بدرخشد

به این فکر کنید که چگونه با دوستان دخترتان رفتار می کنید و چقدر راحت می توانید با آنها صحبت کنید. سعی کنید به همان شیوه با پسری که دوست دارید عمل کنید؛ با صحبت کردن در مورد چیزهایی که هر دو به آنها علاقه دارید مانند موسیقی، ورزش یا فیلم. نظرات و افکار خود را آزادانه به اشتراک بگذارید تا او با خود واقعی شما آشنا شود.

اگر یک پسر بعد از شروع صحبت شما به نظر آمد که کم کم علاقه اش را به صحبت کردن با شما از دست داده است، نگران این موضوع نباشید. این بدان معنی است که او مناسب شما نیست.

 

از زبان بدن استفاده کنید

از تاثیرات مثبت زبان بدن غافل نشوید. نزدیک او بنشینید و وقتی صحبت می کند به چهره اش نگاه کنید. این می تواند به یک پسر نشان دهد که بیشتر از یک دوست به او علاقه دارید. از انجام هر کاری بیش از حد آشکار، مانند گرفتن دست او خودداری کنید. این می تواند او را بترساند یا باعث شود او فکر کند که تصور اشتباهی از رابطه خود دارید. حرکات کوچکتر برای تشخیص اینکه او چه احساسی به این آشنایی دارد، بهتر است.

مطلب مرتبط:  چگونه با یک دختر چت کنم؟ نحوه پیام دادن به دخترها

 

برای او پیام بفرستید و تا حد مناسب فعال باشید

سوال شما این است که چگونه یک پسر را جذب خود کنیم؟ به او پیام بدهید! ساده به نظر می رسد، اما از نظر پسرها زمانی دختران به اندازه کافی اعتماد به نفس دارند که علاقه خود را به یک شیوه عمومی نشان دهند؛ مانند پیام دادن در شبکه های اجتماعی. وقتی یک پست مربوط به او می بینید برایش بفرستید؛ این کار باعث می شود او فکر کند شما چیزی را دیدید که باعث شده به یاد او بیفتید و می تواند اطمینان حاصل کند که شما هم در او فکر او هستید.

ارسال پست در صفحات مجازی حتی می تواند یک مکالمه کامل را شروع کند که می تواند شما را به هم نزدیک کند و موضوعی را برای شما فراهم کند که به صورت حضوری در مورد آن صحبت کنید. اما مراقب باشید با ارسال پیامهای متنی به صورت متوالی یا لایک کردن تمام پست های او، او را بمباران نکنید!! هنگام پاسخ دادن به پیام های او، ۱-۲ پیام را به عنوان پاسخ خود ارسال کنید و سپس منتظر پاسخ او باشید.

برای آشنایی با نحوه چت کردن با پسر نیز می توانید به مقاله چگونه با یک پسر چت کنیم در ریموژ مراجعه کنید.

 

وقت بگذارید که در کنار هم تنها باشید

گاهی اوقات که پسران با شما تنها هستند می توانند متفاوت رفتار کنند. از او بخواهید که با شما برای یک پروژه همکاری کند یا حتی فقط بین کلاسها با او صحبت کنید. این به شما فرصت می دهد تا ببینید که وقتی هیچ کسی در کنارتان حضور ندارد، نسبت به شما چه احساسی دارد و به او فرصت می دهد تا بتواند به شما درخواست دوستی و آشنایی بیشتر بدهد. بیشتر پسرها در جلوی دوستانشان به دختری پیشنهاد دوستی نمی دهند؛ زیرا اگر جلوی همه بگویید نه خجالت می کشند! زمانی که با هم تنها هستید به او فرصت می دهید بدون همه فشارها بتواند با شما صحبت کند.

 

یک زوج در حال صحبت کردن

نگرش مثبت

لبخند بزنید تا چهره شما گشاده به نظر بیاید و امکان حرف زدن با شما را فراهم کند

آیا سوال تان این است که چگونه یک پسر را جذب خود کنیم؟ کافی است لبخند برنید! از نظر علمی ثابت شده است که لبخند باعث می شود پسران شما را زیباتر ببینند، به خصوص در موقعیت هایی که می خواهید پسر مورد علاقه تان به شما نزدیک شود. اگر می خواهید با یک پسر صحبت کنید، به او لبخند بزنید تا به او اطلاع دهید که به او علاقه دارید و از صحبت کردن با او خوشحال هستید. البته لبخند زدن های بیش از اندازه و تقلبی هم مناسب نخواهند بود!

 

با نگرش، شعور و ظاهر خود، اعتماد به نفس خود را نشان دهید

نشستن مستقیم و برقراری ارتباط چشمی به پسران نشان می دهد که به خودتان اعتماد دارید. وقتی صحبت می کنید، به وضوح و با صدای بلند صحبت کنید تا او بتواند صدای شما را به خوبی بشنود. اگر در مورد چیزی که به آن علاقه مند هستید صحبت می کنید، اجازه دهید او از دانش شما درباره آن موضوع با خبر شود. اگر هنگام صحبت با افراد جدید خجالتی هستید، توجه خود را به گوش دادن و پاسخ دادن به آنچه که او می گوید و مورد علاقه شماست معطوف کنید. به یاد داشته باشید که شما باهوش و بامزه هستید و او نیز قادر به دیدن آن خواهد بود!

مطلب مرتبط:  چگونه با بهترین دوستم دوباره آشتی کنم؟ چند روش برای آشتی کردن با دوست خود

از لاف زدن در مورد دستاوردها یا مهارت های خود در مقابل پسران خودداری کنید. این می تواند باعث شود احساس کنند که برای شما کافی نیستند. می توانید دستاوردهای خود را مطرح کنید، اما حتما افراد دیگری را نیز در گفتگو درگیر کنید.

 

در هنگام مکالمه فکرتان را باز کرده و محترمانه برخورد کنید

همه افراد جذب افرادی می شوند که در برابر تجربیات و دریافت اطلاعات جدید، دارای فکر باز هستند. اگر در مورد چیزی که مخالف آن هستید با یک پسر صحبت می کنید، به حرف های او گوش دهید و او را ترغیب کنید تا به دیدگاه شما گوش دهد. در مورد ملاقات با افراد جدید، داشتن ذهن باز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این بدان معنا نیست که هر وقت در مورد چیزی با پسری مخالفت کردید، باید نظر خود را تغییر دهید. فقط مطمئن باشید که به نظر آنها احترام می گذارید، حتی اگر به شدت مخالف باشید.

 

از شایعات میان دوستان خود و دیگر پسرها خودداری کنید

اگر با دوستانتان در حال دعوا یا کشمکش هستید با افرادی که قبلا رابطه داشتید مشکی دارید، سعی کنید در ابتدا از صحبت کردن در مورد آن موارد خودداری کنید. بعضی اوقات پسران فکر می کنند اگر مشکلی با افراد دیگر دارید، ممکن است در آینده نزدیک با آنها نیز همان مسائل ناراحت کننده را داشته باشید. داشتن دوستی مثبت و شاد، نشانه ای برای پسرها است که شما می توانید روابط خوبی داشته باشید. حتی اگر در حال حاضر با دوستان خود مشکل دارید، سعی کنید روی نکات مثبت در مورد دوستی تان متمرکز شوید!

 

یک خانم در حال پوشیدن کفش

ظاهر مناسب

فکر کنید که دوست دارید چه سبک لباسی بپوشید

سبک شما می تواند علایق شما را به افراد نشان دهد و پیش نمایشی از شخصیت شما را به آنها بدهد. استایل های مختلف زیادی وجود دارد که از آنها می توان استفاده کرد. به دنبال لباس هایی باشید که دوست دارید و سعی کنید با آنها را با سبکی متناسب با شخصیت خودتان انتخاب کنید. اگر سبک شما در یک گروه قرار نمی گیرد، اشکالی ندارد. منحصر به فرد بودن هیچ اشکالی ندارد! مهمترین نکته این است که شما به آنچه پوشیده اید اطمینان دارید و راحت هستید.

 

در هنگام لباس پوشیدن، فعالیت خود را در نظر بگیرید

در مورد برنامه هایی که در طی روز دارید و هر فعالیتی که انجام خواهید داد، فکر کنید. برای هر موقعیتی لباس مناسب همان موقعیت را بپوشید. به طور مثال لباسی که برای مهمانی می پوشید، مناسب رفتن به سینما یا پارک نیست. نپوشیدن لباس مناسب برای هر مکان، ممکن است پسر مورد علاقه تان را از شما دور کند! سعی کنید سبک استایل خود را حفظ کنید، مگر اینکه برای یک مناسبت خاص مانند یک رقص یا یک مهمانی بخواهید مدل لباس پوشیدن خود را عوض کنید.

مطلب مرتبط:  فرزندانمان را بیشتردوست بداریم یا همسرمان؟

 

لباس هایی بپوشید که مناسب شما باشد و احساس راحتی کنید

وقتی صحبت از مد می شود، فرقی نمی کند چه سایزی هستید، در هر صورت می توانید لباس مناسب خود را پیدا کنید. عددی که روی تگ لباس به عنوان سایز زده شده است، اهمیت ندارد. موضوع مهم این است که آن لباس مناسب شما باشد و شما در آن احساس راحتی و اعتماد به نفس کنید. اگر در حال خرید انواع لباس برای بالاتنه هستید، اطمینان حاصل کنید که آنها خیلی تنگ نیستند و می توانید آزادانه بازوها را به بالا و پایین حرکت دهید.

اگر شلوار جین خریداری می کنید، مطمئن شوید که دکمه و زیپ هنگام بسته شدن، صاف در برابر بدنتان قرار می گیرند. در اتاق پرو، انگشتان پاهایتان را لمس کرده و زانوهای خود را خم کنید تا مطمئن شوید که می توانید در شلوار جین انتخابی تان حرکت کنید. اگر کمر شلوار کمی بزرگ است اما  همه جای دیگر مناسب است، از کمربند کمک بگیرید.

 

موهای خود را به حالتی درست کنید که احساس راحتی و زیبایی کنید

برای جذب پسر لازم است که حتما به سر و وضع خود رسیدگی کنید. در صبح ها، موهای خود را بشویید و خشک کنید. اگر موهای طبیعی خود را دوست دارید، پس از خشک کردن آن را رها کنید. فر کردن موهای شما یک روش عالی برای جلب توجه به موهای زیبای شما است! مهمترین بخش این است که شما از مدل موهایتان احساس رضایت کنید. برای داشتن ظاهر سریع و آسان، اگر موهای بلندی دارید، موهای خود را به حالت دم اسبی ببندید یا ببافید. اگر موهای کوتاه تری دارید، یک تل، باندانا یا گل سر خاص می تواند موهای شما را از صورت تان دور نگه دارد.

 

از لوازم آرایشی استفاده کنید که زیبایی طبیعی شما را برجسته کند

بسیاری از پسرها واقعا متوجه آرایش نمی شوند؛ اما آرایش می تواند برای دادن مقداری اعتماد به تفس به شما مفید باشد. اگر لکه ای روی صورت دارید، می توانید آن را با مقداری کانسیلر بپوشانید. برای جلب توجه به چشمان خود، از ریمل و ژل ابرو استفاده کنید.

محصولاتی مانند سایه چشم روشن یا رژ لب های جسورانه می توانند برای پسران ناخوشایند باشند؛ بنابراین بهتر است زیبایی طبیعی خود را نشان دهید. اگر با پوست خود مشکل دارید، یا مثلا لک یا جای جوش دارید، نگران نباشید. تعداد زیادی از دختران با این مشکلات مقابله می کنند و بیشتر آنها می توانند با انجام روال مراقبت از پوست که شامل استفاده از پاک کننده و مرطوب کننده و ماسک های خانگی برای جوش هستند، از پوست خود مراقبت کنند.

 

از بدن خود مراقبت کنید

یکی از بهترین راه های جذب پسران این است که مطمئن شوید که ظاهری تمیز و زیبا دارید. حتماً هر روز دوش بگیرید، دئودورانت بزنید، دندان های خود را مسواک کنید، ورزش کنید و رژیم غذایی سالمی داشته باشید. خواب کافی در شب و نوشیدن آب نیز به بهبود پوست و خلق و خوی شما در طول روز کمک خواهد کرد. مردان به انواع مختلفی از خانمها جذب می شوند؛ بنابراین نگران نباشید. تا زمانی که اعتماد به نفس داشته باشید، پسران از شما خوششان می آید!

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید