کت چرم زنانه خود را مثل یک حرفه ای بپوشید – راهنمای ست کردن کت چرم

0
2814
راهنمای ست کردن کت چرم زنانه

شما کت چرم زنانه خود را چگونه ست می کنید؟ مطمئنا دیگر دیدن یک کت چرم تیره که همراه پیراهن شیفون یا پیراهن قلاب دوزی شده تابستانی ست شده عجیب نیست؛ همین طور کفش های پاشنه بلند بند دار یا صندل های استخری عجیب نیستند. به هر حال این احتمال وجود دارد که شما هم یک کت چرم زنانه قدیمی داشته باشید. لباسی که مدت هاست در دنیای فشن حضور دارد و اثری از رفتنش هم دیده نمی شود.

اما وقتی حرف از نسل جدید لباس های چرم می شود قوانین تغییر می کنند و سخت تر می شوند. امروزه کارمان برای انتخاب بین چرم های مختلف مثل بلند، نیم تنه، مات، طبیعی و رنگ ها و برش های متفاوت که بتوانید هر روز هفته بپوشید و استایل های متفاوت که با خلق و خوی شما و آب و هوا مطابقت داشته باشد سخت شده است. همه این ها به این معنی است که باید به دنبال ست کردن لباس های جدید باشید.

راهنمای ست کردن کت چرم زنانه

مثل همیشه بعضی از لباس های طراحان را بررسی کردیم تا بتوانیم کت چرم زنانه قدیمی را با استایل های جدید امسال ست کنیم. به خواندن این مقاله ادامه دهید و با نکاتی ساده و جذاب که برای حرفه ای لباس پوشیدن شما ارائه کرده ایم آشنا شوید؛ و ببینید چطور باید یک کت چرم را ست کنید.

بلوز زنانه + شلوار رنگ متضاد + گوشواره های درشت

این هم یک دلیل قانع کننده برای اینکه بتوانید کت چرم کوتاه مردانه را با یک لباس کاملا زنانه ست کنید. تضاد رنگ آبی و مارون (زرشکی) بسیار زیباست. یقه بلند بلوز و گوشواره ها نیز به استایل شما رنگ زنانه زیبایی می دهند.

مطلب مرتبط:  معرفی 9 مدل دامن زیبا و جذاب برای داشتن یک استایل کلاسیک زنانه

لباس میدی + کفش تخت + عینک آفتابی بزرگ

اگر اخیرا یک کت چرم رنگی به مجموعه کت هایتان اضافه کرده اید، فکر نکنید حتما باید آن را با رنگ های متضاد بپوشید. پوشیدن لباس های طرح دار مثل چهارخانه یا راه راه، برای متفاوت کردن ظاهرتان ایده ای عالی و خاص است. حتما آن را امتحان کنید.

پیراهن سفید + شلوار طرح دار + کفش بروگ

وجود رنگ های ساده و روشن، موجب می شود تا این استایل به قولی شسته رفته باشد. اگر پوشیدن کت چرم در پاییز برایتان سخت است می توانید آن را روی دوش تان بیندازید تا جلوه مورد نظرتان را حفظ کند و در عین حال احساس گرما هم نداشته باشید.

یقه اسکی + شلوار جین راسته + کفش پاشنه کوتاه

از پوشیدن چرم های پررنگ و ترکیب های رنگی چشمگیری که خلق می کنند ابایی نداشته باشید. چرم، بافتی غنی دارد و به همین دلیل است که می توانید رنگ های متضاد را با آن ست کنید. پس آن لباس های حوصله سر بر را کنار بگذارید و ترکیب خاص خودتان را بسازید.

شلوار جین کلاسیک + بوت کوتاه + کیف بزرگ

یک چیز خیلی شیک در کت چرم کمر دار وجود دارد. این مدل کت به خوبی با شلوار جین کلاسیک و بوت کوتاه ست می شود. هر آیتم دیگری هم که به این ترکیب اضافه شود، توجهات را از زیبایی آن منحرف می کند.

شلوار + بوت همرنگ + پیراهن گشاد

می خواهید استایلی ساده داشته باشید؟ یک کت چرم چروک (ترجیحا نیم تنه) بگیرید و آن را با یک پیراهن بزرگ و بوت های سربازی بپوشید.

مطلب مرتبط:  چگونه مانند تیلور سوئیفت لباس بپوشیم؟ بررسی آخرین استایل های تیلور سوئیفت

شلوار پاچه گشاد + بلوز بافتنی شل + بوت گل دار

در بهار، اواخر تابستان و یا پائیز، همیشه آب و هوا غیرقابل پیش بینی است. بنابراین در چنین زمانی بهتر است همیشه یک کت چرم در میان لباس هایتان و آماده برای پوشیدن داشته باشید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید