پیداکردن کفش مناسب با شلوار جین مورد علاقه تان، بسیار چالش برانگیز خواهد بود. از پیداکردن استایل بی نقص موردنظرتان، تا انتخاب رنگ مناسب برای تکمیل کردن استایل تان و در نهایت ایجاد یک ترکیب عالی، همیشه آسان نیست. خوشبختانه ما در این مقاله ترفند هایی برای خلق یک استایل جذاب و پیداکردن کفش مناسب با شلوار جین را در این مقاله بیان خواهیم کرد. راهنمایی لازم برای هر مدل کفشی که می خواهید در موقعیت های مختلف با شلوار جین بپوشید را در ادامه همین مقاله بخوانید.

چند مرد با استایل های مختلف روزمره

موقعیت های معمول روزمره

شلوار های جین برای موقعیت های معمول و روزمره ایده آل می باشند. این شلوار ها به خاطر ظاهر راحت و جنس سرسختی که دارند به صورت طبیعی، ظاهری کاملا غیر رسمی داشته و حس راحتی را القا می کنند. به همین ترتیب، می توانید تقریبا هر استایلی که می خواهید را انتخاب کرده و با این نوع شلوارها همراهش کنید تا ظاهری عالی ومناسب برای تعطیلات آخر هفته پیدا کنید. زمانی که صحبت از یک کفش مناسب با شلوار جین برای کامل کردن استایل تان به میان می آید، چیزی بین کفش های راحتی مثل اسنیکر و بوت را انتخاب کنید.

چند مرد با استایل رسمی با شلوارجینموقعیت های شیک روزمره

شلوار جین زمانی که درست پوشیده شود، می تواند گزینه ای عالی برای مراسم ها و مناسبت های کوچک به حساب آید. برای کامل کردن ظاهرتان، تمام چیزی که نیاز دارید، ایجاد تعادل بین لباس های شیک و لباس های معمولی تان می باشد. برای مثال، پوشیدن شلوار جین به همراه یک تی شرت و کت بلیزر و یا پوشیدن یک پیراهن دکمه دار با جلیقه، ظاهری مکمل را ایجاد می کند. همچنین می توانید با انتخاب کفش درست و مناسب، ظاهرتان را تکمیل کنید. کفش هایی مانند بوت های چاکا و کفش های لوفر (نوعی کفش بدون بند) را انتخاب کنید تا استایلی راحت، با ظاهری سطح بالا داشته باشید. کفش های اسنیکر هم می توانند مناسب استایل شما باشند، اما مطمئن شوید بقیه لباس هایتان هم کاملا زیبا و شیک هستند تا ظاهرتان بیش از حد ساده و معمولی نشود.

چند مرد با استایل رسمی با شلوارجینموقعیت های نیمه رسمی

درست کردن این ظاهر می تواند کمی سخت باشد اما شلوار جین می تواند در موقعیت های نیمه رسمی هم به کار آید. تنها باید مطمئن شوید بقیه لباس هایتان هم واقعا شیک هستند تا بتوانید ظاهری زیبا و جذاب را ارائه دهید. به همین ترتیب، پوشیدن یک پیراهن به همراه یک کت بلیزر، جلیقه یا کت تک، ایده ی بسیار خوبی است. البته کفش هایتان را هم فراموش نکنید! درحالی که کفش های دربی یا آکسفورد و لوفر می توانند تضمین کننده ی ظاهر شیک و نیمه رسمی شما باشند، دیگر مدل های کفش، مانند کفش های اسنیکر یا آل استار ظاهرتان را با خود به پایین می کشند.

معرفی کفش مناسب با شلوار جین :

 

چند مرد با استایل های مختلف با کفش ترینر و شلوارجینکفش های ترینر با شلوار جین

به خاطر وجود مد اثلیژور (Athleisure – لباس های طراحی شده که هم برای ورزش و هم برای استفاده روزانه مناسب اند) است که شما می توانید شلوار جین خود را با کفش های ترینر بپوشید. پس اگر به دنبال ظاهری راحت و معمولی هستید کفش مناسب شما، ترینر خواهد بود. برای ظاهری شیک، به دنبال اسنیکرهای کاملا سفید یا سیاه بگردید. اما از طرف دیگر اگر به دنبال ظاهری زیبا و یا بی پروا هستید، می توانید رنگ های شجاعانه تری را انتخاب کنید. همچنین بقیه لباس هایتان را فراموش نکنید. همانطور که شلوار جین و کفش های ترینر به همراه تی شرت و کت، برای یک استایل راحت و روزانه مناسب هستند، می توان همین ترکیب را با پیراهن یقه دار و کت بلیزر، در موقعیت های مهم تر استفاده کرد.

چند مرد با استایل های مختلف با کفش بوت و شلوارجینبوت و شلوار جین

اگر قصد شما، شیک پوش بودن و داشتن استایلی خاص باشد، بوت با شلوار جین یک انتخاب عالی برای تان خواهد بود. تمام کاری که باید بکنید، پیدا کردن استایل مناسب برای موقعیت های متفاوت می باشد. پس، اگر به دنبال ظاهری معمولی هستید، سعی کنید استایل هایی مثل بوت های مخصوص پیاده روی را انتخاب کنید. اگر به دنبال ظاهری شیک معمولی هستید، بوت های چلسی یا چاکا را در نظر بگیرید. همچنین، بیاد داشته باشید که رنگ و جنس را هم در نظر بگیرید. درحالی که طراحی های قهوه ای و چرم جیر معمولا می توانند ظاهری آرام و زمخت را بدهند، انواع چرم ها و رگ مشکی می تواند شیک و سطح بالاتر بنظر بیاید.

چند مرد با استایل های مختلف با کفش دربی و شلوارجینکفش های دربی به همراه شلوار جین

برای ظاهرهای روزمره شیک و نیمه رسمی با شلوار جین، کفش های دربی را در نظر بگیرید. کفش های رسمی برای متعادل کردن ظاهر معمول لباس های کتان با لباس های شیک تر، مناسب می باشند. برای آنکه این ظاهر را بر روی خودتان امتحان کنید، همراه کردن یک جفت کفش دربی با شلوار جین آبی تیره، پیراهن آکسفورد و کت بلیزر را در نظر بگیرید. همچنین زمانی که کفش های دربی خود را به پا می کنید، به یاد داشته باشید که خلاقیت بخرج دهید. درحالی که استایل های سیاه و قهوه ای همیشه کلاسیک بوده اند، گزینه ترکیب رنگ آبی نفتی و طوسی هم  می تواند ظاهری شیک و خاص و در عین حال جدی ایجاد کند.

چند مرد با استایل های مختلف با کفش لوفر و شلوارجینکفش های لوفر به همراه شلوار جین

لوفرها، کفش مناسب با شلوار جین برای درست کردن ظاهری ساده اما لاکچری می باشند. به همین ترتیب، آنها با شلوار جین و بخصوص برای موقعیت های معمولی شیک و نمیه رسمی خیلی خوب همراه می شوند. برای ظاهری سنتی، یک جفت لوفر کلاسیک چرمی را امتحان کنید. انجام این کار، ظاهری شیک و چشمگیر ایجاد می کند که برای لباس های شیک، مناسب و عالی است. از طرف دیگر چرم جیر، منگوله و مدل های پترنی، ظاهری مد روز را به لباسی می دهند.

چند مرد با استایل های مختلف با کفش قایقی و شلوارجینکفش های قایقی به همراه شلوار جین

فکر می کنید کفش های قایقی خود را فقط می توانید با شلوار کوتاه و تنها در قایق بپوشید؟ بیشتر فکر کنید! چه به یک مسابقه ورزشی می روید یا یک مهمانی ساده تابستانی، استایل مناسب شما می تواندکفش قایقی به همراه شلوار جین باشد. برای بالا بردن سطح زیبایی این کفش مناسب و شیک، می توانید آنها را با لباس های اصلی تابستانی تان همراه کنید. شلوار جین سفید رنگ، پیراهن آبی کمرنگ و عینک آفتابی ، همگی دست به دست هم داده اند تا با اضافه کردن کفش های قایقی به آن، استایلی شیک وکامل و جذاب داشته باشید.

چند مرد با استایل های مختلف با کفش آکسفوردو شلوارجینکفش های آکسفورد به همراه شلوار جین

برای یک استایل رسمی تر با شلوار جین می توانید از کفش های آکسفورد استفاده کنید. این مدل کفش کلاسیک، برای ارتقاء سطح لباس های کتان، از درجه معمولی به شیک مناسب است. تنها به یاد داشته باشید که از مدل های کلاسیک و رنگ های قهوه ای، کبود و سیاه بیشتر استفاده کنید. همچنین مدل خشن و سنگین کفش های آکسفورد را فراموش نکنید. این کفش ها که برای زیبایی، دارای سوراخ هایی در قسمت رویی می باشند، کمی خاص تر هستند و گزینه ای عالی برای کفش مناسب با شلوار جین در موقعیت های معمولی شیک می باشند.