نکات انتخاب کفش مناسب با ساپورت زنانه برای استایل روزمره

0
7317
کفش مناسب ساپورت زنانه

ساپورت ها به شدت راحت هستند و می توانید آنها را با تعداد زیادی لباس های دیگر، از جمله پلیور های بلند در پاییز و زمستان یا تونیک های نازک در بهار و تابستان بپوشید. همچنین زمانی که آنها را با دامن ها و لباس های کوتاه تر هم بپوشید، خوب بنظر می رسند. اما یکی از مشکلاتی که مردم معمولا با آن سر و کار دارند، انتخاب بوت یا کفش مناسب با ساپورت زنانه شان است.

اما این کار سخت نیست و خوشبختانه انتخاب های زیادی هم پیش رو دارید.

کفش مناسب ساپورت زنانه

کفش های بدون پاشنه با ساپورت زنانه

پاهای یک خانم با ساپورت و کتانیکفش تخت و بدون پاشنه یک کفش مناسب با ساپورت زنانه محسوب می شود. هم کفش های تخت عروسکی و هم ساپورت، باریک و تنگ هستند و ارتفاع کم این کفش ها به این منظور است که قسمت بالای کفش شما نمایان می شود. این اتفاق خوبی است؛ زیرا باعث می شود از نظر بصری بین کفش و ساپورت شما مرزی ایجاد شود، در حالیکه هیچکدام از این دو بر دیگری برتری پیدا نمی کند.

یک قانون واضح و رایج این است که از کفش های تختی استفاده کنید که همرنگ ساپورت شما و یا تیره تر از آن هستند؛ یا اگر ظاهری کمی مرتب تر می خواهید، یک کفش عروسکی متالیک گزینه ی مناسبی است. رنگ نقره ای نیز تقریبا به هر رنگی بجز رنگ های خاکی می آید و رنگ متالیک طلایی هم، یکی از بهترین گزینه هاست. برای جلب توجه کمتر، از یک کفش مات استفاده کنید که درخشندگی کمی دارد.

علاوه بر استایل های مختلف کفش های تخت عروسکی، دیگر کفش های بدون پاشنه مانند کفش هایی با نوک تیز، کفش های پشت باز و جلو باز، کفش هایی هستند با ساپورت ها خوب بنظر می رسند. اما به یاد داشته باشید که استایل هایی با رویه ی کوتاه انتخاب کنید که مقداری از روی پایتان را نشان دهند.

مطلب مرتبط:  8 روش پوشیدن شلوار بوی فرند برای داشتن استایلی جذاب

برای انتخاب کفش مناسب با ساپورت زنانه تان در فصل بهار و تابستان، می توانید از صندل های بی پاشنه و لا انگشتی کمک بگیرید؛ مدل هایی که خیلی چسبان هستند و بند های ظریفی دارند، از همه بهترند.

بوت با ساپورت زنانه

استایل یک خانم با ساپورت و بوتاگرچه نیم بوت ها جزء کفش مناسب با ساپورت محسوب می شوند، اما ساپورت ها در همراهی با بوت های بلند بهتر بنظر می رسند. یکی از دلایلی که این ترکیب عالی خواهد بود، این است که زمانی که ساپورت ها با بوت هایی تا زانو یا زیر زانو همراه می شوند، تقریبا شبیه جوراب شلواری شده و تنها تفاوتشان با خودِ جوراب شلواری این است که ساپورت ها جلب توجه کننده تر و مات تر هستند. یک دلیل دیگر برای خوب بودن این ترکیب، این است که بوت های بلند زیر زانوی شما را پوشانده و باعث می شوند چاق و پر نشان دادن پاها که یکی از خصوصیت های ساپورتهاست، کمتر شود.

برای داشتن ظاهری غیر رسمی و جذاب، ساپورت زنانه را با بوت های بلند، بی پاشنه و بند دار، یا بوت های سربازی، بوت های خمیده یا بوت های سوارکاری بپوشید. اگر می خواهید کمی بهتر بنظر برسید، ما به شما بوت های کلاسیک و بدون حاشیه را توصیه می کنیم که تقریبا تا زیر زانو یا بالاتر هستند.

کفش پاشنه بلند با ساپورت زنانه

استایل یک خانم با ساپورت و کفش پاشنه بلندبعضی از زنان ساپورت ها را با کفش های پاشنه بلند می پوشند. این ترکیبی نیست که خیلی ها از آن استفاده کنند؛ نه به این دلیل که مشکلی دارد، بلکه خیلی ها را به یاد ملکه های دیسکو در دهه ی ۱۹۷۰ میلادی می اندازد!

مطلب مرتبط:  چگونه با هزینه ی کم خوشتیپ باشیم؟ 10 نکته برای داشتن استایل شیک و ارزان

به هر حال اگر این استایل، ظاهری قدیمی و شگفت انگیز است و شما دوستش دارید، پس حتما ترکیب کفش های پاشنه مخروطی با ساپورت را امتحان کنید؛ اما به یاد داشته باشید که یک پیراهن، تونیک، دامن یا لباس بلند هم بر روی ساپورت بپوشید تا کمتر اینطور بنظر آید که به زور در لباس خود جا شده اید.

اگر به دنبال استایلی هستید که سرهم کردنش راحت تر بوده و در عین حال مثل یک استریت استایل جذاب باشد، از کفش های پاشنه بلند با ارتقاع پاشنه متوسط و مخروطی شکل یا کفش های پاشنه بلند با پاشنه ی پهن استفاده کنید. همچنین اگر ارتفاع ساپورت دقیقا تا بالا یا کمی پایین تر از بالای کفش تان باشد بهتر است. همچنین اگر قصد خرید کفش پاشنه بلند دارید، می توانید اینجا کلیک کنید تا با توصیه هایی در این مورد آشنا شوید.

نیم بوت با ساپورت زنانه

پاهای یک خانم با ساپورت و نیم بوتنیم بوت ها، در کنار ساپورت زنانه، ممکن است به کمی نکته بینی احتیاج داشته باشد. اما این نکته سنجی هیچ ربطی به ساپورت ندارد. درواقع نیم بوت ها بصورت کلی برای زنان مشکل ساز هستند که این مشکلات به خاطر شکل قرار گرفتن این بوت ها بر روی پا می باشد که همانطور که از نامش مشخص است، درست در بالای مچ پا است. پس اتفاقی که می افتد این است که این نوع بوت ها باعث می شوند بخش های ضخیم تر و کلفت تر پاها در قسمت زیر زانو، از چیزی که هست ضخیم تر و کوتاه تر بنظر برسد. به همین دلیل، بیشتر زنان به این نتیجه رسیده اند که استفاده از نیم بوت ها با ساپورت یا جوراب شلواری بهتر از استفاده از آنها با پاهای لخت می باشد.

مطلب مرتبط:  معرفی 5 مدل بوت مردانه جذاب و روش هایی برای ست کردن آنها

به هر حال اگر واقعا می خواهید پاهای شما کلفت تر و کوتاه تر بنظر بیایند، باید این ترکیب را با دقت انتخاب کنید. از ترکیب کردن ساپورت های خیلی کم رنگ یا پاستلی با نیم بوت های تیره خودداری کنید. برای داشتن ظاهری باریک تر و چسبنده تر، نیم بوت های رسمی تری را انتخاب کنید و برای داشتن استایلی که در آن بوت شما در اطراف پاها کمی گشاد تر بنظر آید، ساپورت خود را با نیم بوت خود ست کرده و رنگ های تیره تری برای هردوی آنها انتخاب کنید.

بوت های کوتاه تر هم از گزینه هایی هستند که خیلی به ساپورت های بلند می آیند. برای اینکه استایل درست را آسان تر انتخاب کنید، همان قوانین کلی را که برای انتخاب هماهنگی مناسب جوراب شلواری با بوت ها دارید، دنبال کنید. به این صورت که مطمئن شوید تمام پاها بوسیله ی ساپورت پوشیده شده است و ترکیب را با دامن بلند یا پیراهنی که تا میان ران هایتان یا پایین تر آمده، همراه کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید