کیف دستی های ترند ۲۰۲۰

0
50
کیف دستی های ترند 2020

امسال مجموعه جدید و متفاوتی از طرح ها و رنگ های کیف را خواهیم دید، ما نگاهی به طراحی کیف دستی ترند ۲۰۲۰ کرده ایم و میخواهیم آن ها را با شما در میان بگذاریم .

کیف دستی های ترند ۲۰۲۰

کیف های لحافی  (Quilted Textures)

این سبک کیف ها با دوخت لوزی و مربعی در سال ۲۰۰۰ به شدت مورد استقبال قرار گرفت شد و امسال نیز با شمایلی جدیدتر به دنیای مد راه پیدا کرد. دلیل انتخاب نام لحافی بر روی این کیف ها جنس و همچنین نوع دوخت آن است که ظاهری شبیه به لحاف دارد .

همچنین در این باره بسیاری از منتقدان دنیای مد معتقدند که، هیچ چیزی قدیمی نمی شود یا به اصطلاح از مد نمی افتد، فقط کافی است کمی زمان دهید. مطمئن باشید کیف دستی سال ۱۹۵۰ مادر بزرگتان را چند سال دیگر شما به دست می گیرید.

کیف مینی (Mini bag)

کیف های کوچکی که طراحی برند های دولیه اند گابانا و ژیموانسی بوده و به سرعت مورد استقبال قرار گرفت، طراحی منحصر به فرد این کیف ها در کنار ظرافت بالا، تنها از عهده برند های مطرح دنیا بر می آید.

کیف دستی های ترند 2020

کیف زنجیردار(Chain Embellished Bags)

قطعا امسال زنجیر را در همه اکسسوری ها دیده اید. زنجیر های پهن به شدت ترند شده اند و حالا در شکل و شمایلی جدید به کیف های ترند ۲۰۲۰ اضافه شده. JW Anderson  برای اولین کیف های کوچک با زنجیرهای پهن و بلند را طراحی کرد. کیف هایی با زنجیرهای طلایی و نقره ای می تواند جلوه کیف شمارا چندین برابر کند.

مطلب مرتبط:  کیف سنگین با بدن شما چه می کند؟

چند کیف باهم (Multi-Compartment Bags)

امسال شما می توانید به جای یک کیف دو یا چند کیف در سایز های مختلف را با خود حمل کنید. این کیف ها به گونه ای طراحی شده اند که با یک دسته، چند کیف را به راحتی حمل کنید. ممکن است این سبک از کیف ها را به ندرت بتوانید در بوتیک یا مغازه ای پیدا کنید اما به زودی تولید کنندگان بیشتری از این سبک حمایت خواهند کرد.

کیف دستی های ترند 2020

کیف خیلی بزرگ Larger-Than-Life Bags))

اکنون زمان آن رسید تا از کیف های خیلی بزرگ لذت ببرید. کیف های خیلی بزرگ را می توان جزیکی از قطب های اصلی، کیف دستی های ترند ۲۰۲۰ دانست. چرا که استقبال از این کیف ها بی نظیر بوده و تقریبا همه ی برند های مطرح دنیا یک کیف دستی خیلی بزرگ در کالکشن ۲۰۲۰ خود دارند.

کیف دسته چوبی (Bamboo Handles)

برای بهار سال ۲۰۲۰، همه ی طراحان به دنبال راهی برای ترکیب عناصر طبیعی و اکسسوری بودند. برند پرادا و گوچی دست گیره های کیف دستی های ترند ۲۰۲۰ را از جنس بامبو تولید کردند و به راحتی توانستند بخشی از طبیعت را وارد استایل مشتریان خود کنند.

کیف دستی های ترند 2020

کیف براق Glitter bag))

این روزها اکثر مردم به اکسسوری های براق، پولکی و سنگ های درخشان مصنوعی بسیارعلاقمند شده اند و در استایل خود استفاده می کنند. گیره های مو مرواریدی و کمربند های براق همگی بخشی از اکسسوری های درخشان را تشکیل می دهند.

برند های بربری و پرادا هم از این جنبش پیروی کردند و کیف های براق و جذابی را طراحی و تولید کردند، که بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.  در اصل می توان گفت پرادا و بربری کیف های براق دهه ی ۷۰ میلادی را دوباره وارد عرصه مد کردند.

مطلب مرتبط:  نکات نگهداری از جواهرات در سفرهای تابستانی - چگونه در سفر از جواهرات مراقبت کنیم

کیف دستی های ترند 2020

کیف با طرح روزمره Everyday bag))

امسال برای اولین بار کیف هایی با طرح های متفاوت وارد بازار شد که برند های بالنسیاگا و شنل جز اولین تولیدکنندگان این محصول بودند، کیف هایی با طرح تله کابین، دلار و…

شاید شما این کیف هارا در بازار پیدا نکنید  و به ندرت خانمی را ببنید که همچین کیفی را به دست گرفته اما این کیف ها به شدت مورد توجه منتقدان دنیای مد قرار گرفت.

 

کیف کرکی (Fluffy bag)

برای داشتن چنین کیف هایی باید استایل خاص و ویژه ای داشته باشید. به خصوص افرادی که از رنگ های جیغ در استایل خود استفاده می کنند. این کیف ها برای اولیت بار توسط برندهای بالنسیاگا و دریس ون نوتن طراحی و تولید شدند، و توانستند جزعجایب ترندهای کیف دستی ۲۰۲۰ به خوبی ظاهر شوند.

کیف دستی های ترند 2020

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید