کیف مجلسی هایی که استایل تان را لاکچری میکنند

0
123

اگر تمام ترفندها و تکنیک های شیک پوشی را در مجالس و مهمانی های مختلف رعایت کنید ولی در انتخاب کیف مجلسی حرفه ای نباشید اصلا استایل تان به چشم نخواهد آمد زیرا کیف مجلسی یکی از اکسسوری های مهم و ضروری است که تکمیل کننده استایل خانم ها است.با آمدن هر فصل جدید از سال، در اکثر فشن شوها مجموعه ای از شیکترین مدل کیف دستی ها را به نمایش می گذارند مثلا برند مشهوری مثل شنل و… کیف های جدید برای فصل جدید طراحی کرده اند.

کیف مجلسی های جدید و شیک برند معروف

کیف مجلسی

اگر لباس تان ساده است میتوانید کیف و کفش طرح دار ست کنید ولی اگر لباس تان طرح دار است بهتر است سراغ کیف و کفش های ساده بروید زیرا اگر کل استایل تان طرح دار باشد جالب نمیشود.

کیف مجلسی

کیف مجلسی کار شده زنانه

رنگ کیف مجلسی که انتخاب میکنید بستگی به رنگ لباس تان دارد، اگر لباس تان مشکی رنگ باشد میتوانید کیف مجلسی به هر رنگی که دوست دارید انتخاب کنید مثلا زرد، قرمز، صورتی، کاربنی و …

برای کیف مجلسی معمولا خانم ها کیف های کوچک و دستی را ترجیح میدهند، کیف های مستطیل شکل و کوچک که نهایتا میتوانید گوشی و پول داخل اش قرار دهید. برندهایی همچون گوچی، شنل و… در تولدی کیف های مجلسی بسیار خوش درخشیده اند.

کیف کار شده

کیف مجلسی مستطیلی کوچک

نکته مهمی که در انتخاب مدل کیف مجلسی وجود دارد این است که اگر قدبلند و لاغر هستید بهتر است از کیف های گرد و اگر قد کوتاه و چاق هستید کیف های مستطیلی انتخاب کنید.

مطلب مرتبط:  راهنمای انتخاب کیف مجلسی

کیف مارک دار زنانه مجلسی و شیک

کیف جدید و شیک

کیف مجلسی کوچک سیاه سفید

کیف شنل زنانه

کیف شنل زنانه براق و درخشان

ست کیف و کفش

ست کیف و کفش مجلسی

کیف مجلسی گوچی

کیف مجلسی کوچک و شیک برند معروف

کیف مجلسی

کیف مجلسی دستی و کار شده

کیف زنانه کوچک

کیف مجلسی هایی که مد امسال هستند

منبع:نمناک

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید