خانه استایل کیف های از مد نیافتادنی از کدام برند ها هستند؟

کیف های از مد نیافتادنی از کدام برند ها هستند؟

0
74

صنعت مد و فشن برای هر مد یا ترند جدید که ارائه می شود نوعی اعتبار یا ارزش قائل است؛ این که یک طراح از یک برند توانسته است برای مثال کیف فوق العاده ای ارائه دهد که برای ۶ یا ۱۲ یا حتی ۱۸ ماه آینده محبوب و پر طرفدار است جای خود دارد ولی معمولاً برای خرید یک کیف برند  ترجیح می دهید بر روی آیتمی سرمایه گذاری کنید که مطمئن هستید امتحان خود را پس داده است و قرار است حالا حالا ها مهمان کمد لباس هایتان باشد.

در این میان برای مثال همیشه مدل کیف های خاص از برخی برند های مخصوص وجود دارند که به قدری شیک، کلاسیک و اصیل هستند که با اطمینان بتوان برای تهیه آن ها اقدام کرد.
به همین منظور در این مقاله می خواهیم چند نمونه از این کیف های کلاسیک را معرفی کنیم:

کیف مدل ASCOT از برند THE ROW

برند آمریکایی The Row چند سال پیش کیف مجلسی مدل Ascot خود را با طراحی شلوغ و به ظاهر شلخته ارائه داد و این کفش بسیار زود تر از آنچه بخواهی تصور کنید به یکی از محبوب ترین کیف های کلاسیک مدرن تبدیل شد. کیف های ساتن و مخمر آن از پر طرفدار ترین نسخه این کیف به شمار می رود که به عنوان کیف های مجلسی دستی مورد استفاده قرار می گیرد. امسال نسخه سفید رنگ با جنس لینن آن هم ارائه شده است.

 

کیف کلاسیک مدل جعبه ای برند CELINE

کیف کلاسیک مدل جعبه ای برند Celine از زمانی که برای اولین بار توسط مدیر خلاقیت این برند عرضه شد تا کنون تغییرات جزئی ولی زیادی کرده است ولی فرم کلاسیک و شیک جعبه ای مانند هنوز هم حفظ شده است.

 

کیف مدل MARMONT از برند گوچی

کیف مدل Marmont یکی از کیف های مدل کلاسیک برند ایتالیایی گوچی به شمار می رود که مدیر خلاقیت فوق خلاق این برند یعنی الساندرو میکله در کمپین تبلیغاتی هیولا گوچی ارائه داد که با موفقیت و استقبال چشمگیری نیز مواجه شد. جنس مخملی این کیف گوچی محبوب ترین و پر طرفدار ترین کیف مدل Marmont این برند از سال ۲۰۱۶ میلادی که برای اولین بار ارائه شد، شناخته شده است.

 

کیف مدل نیم دایره ای از برند APC

کیف مدل نیم دایره ای از برند APC که به مدل half-moon هم شناخته می شود، یکی از کلاسیک ترین، ساده ترین و همچنین شیک ترین کیف های مدل نعل اسبی به شمار می رود. فرم مینیمال یک کیف نسبتاً کوچک که به صورت اریب استایل می شود موجب می گردد که به راحتی می توان با هر تیپی  استفاده کرد.

منبع: منودلیار

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید