کیف کمری به عنوان یک اکسسوری مدرن و متفاوت

0
28
کیف کمری را چگونه ست کنیم

کیف کمری برای اولین بار در دهه ی ۹۰ میلادی به عرصه مد پا گذاشتند اما با ظاهری بسیار متفاوت تر، درست همان زمانی که چکمه های بلند چرمی به اصطلاح گاوچرانی ترند شده بودند و از آن به شدت استقبال می شد. اما امروزه کیف کمربندی وقتی به صحنه مد بازمی گردد که چکمه های بلند گاوچرانی از دنیای مد حذف شدند.

اگر در این فصل نگاهی به مجله ها و سایت های مد و استایل داشتید، اما مطمئن نیستید که می توانید کیف کمری را وارد استایل خود کنید یا نه؟ ما به شما آموزش می دهیم چگونه این کیف های جذاب را به عنوان خیره کننده ترین جز استایلتان داشته باشید، در ادامه با ریموژ همراه باشید.

کیف کمری را متناسب با استایلتان انتخاب کنید

انتخاب یک کیف کمربندی برای شما میتواند استایل ساده و روزمرتان را خارق العاده کند. در کنار ظاهر زیبای این کیف ها راحتی و حمل آسان آنها باعث محبوبیت بیش از اندازشان شده. کیف کمربندی به قدری کاربردی است که از گذشته ی دور از آن استفاده می کردند. کیف های سکه ای رومی باستان تا کیف های سربازان اسکاتلندی بخشی از تاریخچه این کیف را تشکیل می دهند، اما با اضافه کردن جیب به لباس ها، کیف کمربندی برای چند قرن از استایل ها حذف شد و در دهه ی ۹۰میلادی برای اولین بار به عنوان کیف ورزشی برای پیاده روی با طراحی های زیبا به دنیای مد راه یافت.

کیف کمربندی به عنوان یک اکسسوری مدرن و متفاوت

کیف کمربندی به تنهایی می تواند استایل شمارا تغیر دهد برای مثال اگر یک کیف کمری را با یک کت و شلوار ساده مشکی یا طوسی ست کنید چنان استایلتان تغیر می کند که، اگر بخواهید بدون کیف کمری این تغیر را در استایلتان ایجاد کنید حتما باید از چند آیتم خاص در لباس پوشیدنتان استفاده کنید. آیا حاضرید به این تغیر بپیوندید و با کیف دستی های معمولی خود وداع کنید؟

مطلب مرتبط:  تمام آنچه در مورد انتخاب و پوشیدن لباس پاییزی باید بدانید

کیف کمری را چگونه ست کنیم؟

اگر می خواهید با احتیاط استایلتان را تغیر دهید و مخالف تغییرات جسورانه هستید، می توانید کیف کمری را با رنگ های خنثی مانند مشکی سفید یا بژ انتخاب کنید. همچنین میتواند جنس چرمی را برای کیف خود انتخاب کنید، ترکیب یک کیف چرمی رنگی در عین سادگی می تواند استایل زیبایی برای شما بسازد.

کیف کمربندی را کجا ببندیم؟

شما میتوانید کیف کمربندی را روی باریک ترین قسمت کمر خود ببندید، این کار باعث میشود قدتان کمی بلند تر به نظر بیاید. بستن کیف کمری بر روی خط کمربند شلوارتان نیز استایلتان را متفاوت می کند. همچنین می توانید مانند یک اسکیت باز حرفه ای آن را روی دوش خود بیندازید.

کیف کمری را با شلوار جین ست کنید

بدون شک شلوار جین یک مکمل ایده آل برای هر اکسسوری است. می توانید کیف کمربندی خود را دور باسن یا دور کمر خود ببندید ، با استفاده از حلقه های کمربند شلوار جین به همان روش که کمربند واقعی داشته اید، از کیف کمربندی استفاده کنید.

کیف کمربندی را با دامن ست کنید

برخی فک می کنند که کیف های کمربندی را فقط می توان با شلوار و یا شلوار جین ست کرد اما باید بدانیم که کیف کمری می توانید استایل های رسمیشما را درخشان تر کند کنید.همچنین می توانید یک پیراهن بلند طرح دار را برای مهمانی انتخاب کنید و آن را با یک کیف کمربندی کوچک ساده ست کنید.

کیف کمری طرح دار

اگر عاشق بازی با مد و استایل هستید، استفاده از کیف های کمری طرحدار را به شما پیشنهاد می کنیم. بهتر است کیف های طرح دار با چاپ حیوانات یا گل های رنگی و یا آبرنگی را با لباس هایی با رنگ خنثی ترکیب کنید تا کیف کمربندی بتواند جلوی صحنه قرار گیرد و به تنهایی جلب توجه کند.

مطلب مرتبط:  چند مدل کیف مناسب زنانه که باید در کمد هر خانمی باشد

کیف کمری ساده اما درخشان

اگر به کیف های شلوغ و طرح دار علاقمند نیستید و در عین حال از کیف های کلاسیک مشکی هم دوری می کنید، می توانید از کیف های کمری ساده اما با ترکیب رنگ جسورانه مانند صورتی، قرمز، بنفش، فسفری و یا زرد استفاده کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید