گذاشتن شلوار داخل بوت با چند روش جذاب و خاص برای خانم ها

0
2446
استایل یک خانم با گذاشتن شلوار داخل بوت

گذاشتن شلوار داخل بوت پر از برداشت های نامتعارف مد می باشد که ممکن است از خیلی از آنها خوشتان نیاید. استایل خاصی است که دزدان دریایی جسور آن را انجام می دهند، شخصیت گربه ی چکمه پوش بدون این استایل هیچ چیزی نبود و بسیاری موارد دیگر. اما قسمت های شگفت انگیزی از مد وجود دارد که حتی مخالفانش را نیز راضی می کند.

به تمام زمان هایی فکر کنید که مدل های فشن با پوشیدن بوت هایی به بلندی زانو بر روی شلوار جین های بسیار چسبان، در طول سالهای بسیار زیادی لاغر تر بنظر می رسند و یا این حقیقت که همین حالا طراحان بسیار بزرگی هستند که بدون انجام دادن این کار از خانه بیرون نمی روند.

همچنین طراحان نمایش های مد زیادی هستند که از این حرکت مد، برای نمایش های پاییز و زمستان حمایت می کنند. ممکن است بنظر دلهره آور بنظر بیاید اما این ایده به درون خیابان ها رسوخ کرده است و سوپرمدل های بسیاری این کار را به صورت یک حرکت نرمال انجام می دهند، پوشیدن شلوارجین های رنگ و رو رفته با بوت های مشکی تا بالای زانو. ادیتورهای مد در حال استفاده از آن هستند و پیش بینی می شود که این مدل خیابانی یکی از به روز ترین مد ها خواهد شد. پس به خواندن ادامه دهید تا روش های مختلف برای گذاشتن شلوار داخل بوت آشنا شوید.

۱٫ بوت های شل با شلوار جین چسبان

استایل یک خانم با بوت بلنداین بوت های بلند را که اغلب از جنس جیر و مخمل هستند و حالتی خمیده دارند، می توان با شلوار جین مشکی چسبان و کت بلیزر همراه کرد تا به بهترین ترکیب مدرن دست پیدا شود.

مطلب مرتبط:  رنگ پاستلی چیست؟ اصول ست کردن لباس های پاستلی

۲٫ بوت های زیر زانو با شلوار تنگ

استایل یک خانم با بوت بلنداگر ظاهری ملایم تر می خواهید، این بوت چسبان مشکی را که تا مچ پاست با شلوارهای چسبان مشکی هماهنگ با آن امتحان کنید.

۳٫ شلوار گرم کن در ترکیب با نیم بوت های کوتاه

استایل یک خانم با بوت کوتاهاگر نمی دانید چطور با شلوار گرم کن خود ظاهری هوشمندانه ایجاد کنید یا زمانی که باران می بارد آن ها را بپوشید و از کفش های اسنیکر خسته شده اید، بوت های تا مچ پای نوک تیز را انتخاب کنید و از اینکه چقدر پای شما را بلند تر نشان می دهد لذت ببرید.

۴٫ کفش های تا بالای زانو با شلوارهای گشاد یا چسبان

استایل یک خانم با بوت بلندشلوارهای گشاد یا چسبان داخل بوت هایی تا بالای زانو بسیار دوست داشتنی بوده و نمی توانید آن را دوست نداشته باشید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید