راهنمای خلق یک استایل فوق العاده با کاپشن پفی مردانه

0
855
کاپشن پفی مردانه را چگونه بپوشیم؟

کاپشن های پفی که جزو شناخته شده‌ ترین لباس ‌های پاییزی و زمستانی هستند، از سال ۱۹۹۰ وارد بازار شده اند و همچنان هم مورد استفاده قرار می گیرند. هر چند که کاپشن پفی مردانه هیچ وقت در صدر جدول مد و فشن نبوده است، اما با استفاده‌ درست از آن می توان یک استایل زمستانی زیبا و جذاب خلق کرد. یکی از طراحان مد مشهور پاریس که شهرت زیادی در طراحی استایل های روزمره جذاب و ترکیب آن‌ها با لباس‌های رسمی ‌تر دارد، طرحی برای استفاده‌ از کاپشن پفی مردانه ابداع کرد که مورد استقبال بسیاری از طرفداران دنیای مد قرار گرفت. کاپشن های پفی معمولا سایز بزرگ هستند، رنگ های خنثی دارند و با طیف گسترده ای از لباس ها ست می شوند.

این کاپشن ها توسط برند‌های معروفی مثل بالمین، بالنسیاگا و راف سیمونز تولید می شدند. اما امروزه توسط دیگر برندهایی که شهرت کمتری دارند نیز تولید می شوند و انتظار می رود که این روند رو به رشد تا چندین سال آینده نیز ادامه داشته باشد. این اتفاق برای افرادی که توانایی خرید این کاپشن های گران قیمت از برند‌هایی مانند بالمین را ندارند، بسیار خوب و مناسب می باشد. علاوه بر آن، با استفاده از کاپشن‌ های پفی قدیمی که آنها را کنار گذاشته اید، می توانید ظاهری جدید برای خود درست کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که قوانین ست کردن این کاپشن ها را با بقیه لباس های خود بلد باشید. در ادامه شما را با این قوانین آشنا می کنیم.


هوشمندانه عمل کنید

کاپشن پفی مردانه مشکی با پلیور زرشکیاول از همه باید یک کاپشن پفی مردانه مناسب داشته باشید. با نزدیک شدن فصل پاییز و زمستان، همه آقایان باید یک کاپشن پفی داشته باشند. این کاپشن‌ ها علاوه بر وزن کمی که دارند، بی نهایت گرم هستند و شما را برای همه‌ فعالیت ‌های خارج از خانه و هوای سرد آماده می کنند. این کاپشن می تواند گزینه ثابت در میان لباس های پاییزی و یا زمستانی شما باشد.

برندهای متخصص در تولید لباس های زمستانی، همیشه این کاپشن های به درد بخور را در مجموعه تولیدات خود دارند و برایشان فرقی نمی کند که مد هستند یا نه. این کاپشن ها معمولا از پلی استر یا پشم مخلوط یا پر اردک و غاز پر می شوند که به سبکی و گرما‌دهی آن، کمک زیادی می ‌کند. این کاپشن ها فروش خوبی داشته و بسیار هم راحت هستند.


از پلیورهای یقه اسکی استفاده کنید

کاپشن پفی مشکی با پلیور یقه اسکیحال که یک کاپشن پفی مردانه جذاب را انتخاب کردید، بیایید روی درست کردن استایل تان تمرکز بیشتری داشته باشید. یکی از دلایلی که همه آقایان مایل به استفاده از این کاپشن ها نیستند، این است که آن‌ها حجیم هستند و ممکن است باعث شوند تا چاق به نظر برسید. اما راه حل چیست؟ با توجه به نظر طراحان مد، یکی از راه حل ها این است که زیر کاپشن پفی خود، یک بلوز یقه اسکی بپوشید. استفاده از بلوز یقه اسکی باعث می شود که سطح دید بیننده به هم خورده و متوجه حجم کاپشن نشود. ترکیب بلوز یقه اسکی، کاپشن پفی مردانه، شلوار جین تنگ و یک جفت بوت شیک، بهترین ظاهر را به شما می دهد و مطمئنا نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.


تعادل را رعایت کنید

کاپشن مردانه پفی طوسیاگر توانایی خرید لباس ‌های برند را دارید، باز هم می بایست از آنها به جا استفاده کنید؛ مثلا لازم نیست هنگامی که به سر کار می روید سر تا پای شما برند باشد. از رنگ های تند و جلب توجه کننده استفاده نکنید. سعی کنید استایل خود را با رنگ‌های خنثی مانند مشکی و خاکی و قهوه‌ای تکمیل کنید و لباس هایتان را متناسب با هم انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید از کاپشن های پفی استفاده‌ کنید، حجم آن را هم در نظر بگیرید. بهتر است لباسی که زیر کاپشن تان می‌پوشید، به حجم کاپشن اضافه نکرده و سبک و کم حجم باشد.


کاپشن پفی مردانه را با کت و شلوار ست کنید

کاپشن پفی بروی کت و شلوار و کراواتاستفاده از کت و شلوار به همراه کاپشن پفی مردانه ممکن است کمی عجیب به نظر برسد؛ اما وقتی با کت و شلوار، از بارانی و یا کوله پشتی استفاده می‌کنیم، چرا از کاپشن پفی استفاده نکنیم؟ پوشیدن این کاپشن باعث می شود در روز‌های بارانی، کت و شلوار خود را از باران در امان نگه داشته و وقتی به محل کار می رسید، یک کت خشک داشته باشید. همچنین اگر به دنبال نکاتی برای انتخاب کت و شلوار اداری هستید می توانید اینجا کلیک کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید