۱۰ استایل روزمره برای آقایان از هفته فشن – بهار/تابستان ۲۰۱۷

0
1820

بخش آقایان هفته فشن بهار/تابستان ۲۰۱۷، ایده های زیادی از آخرین مجموعه های طراحان مد و مدهای روزمره را برایمان به ارمغان آورد. سبک روزمره مثل همیشه زنده و پویا بود، با بازدیدکنندگان با استایل که رنگ های سرزنده و شاداب، لباس های الهام گرفته از دوران کودکی و کمی لباس سنتی را به نمایش گذاشتند. خیابان ها را گشتی زده ایم تا آخرین مدهای مدل ها را ببینیم و آنها را به این ده مورد محبوب خلاصه کرده ایم.

1

باندانا (دستمال سر)

باندانا احتمالا آسان ترین استایل روزمره برای آقایان محسوب می شود که اتفاقا بسیار هم عالیست. چه چیزی این استایل را بهتر می کند؟ همه آن چه به آن نیاز دارید یک باندانای معمولی است که لزوما چندان هم گران قیمت نیست. باندانا ها سرزنده و باحال هستند و چنانچه تمایلی به استفاده از رنگ های روشن در لباستان ندارید، یک باندانای رنگی می توانند موقعیتی عالی برای دادن رنگ و لعاب به لباس هایتان باشند. باندانای قرمز آلبالویی، آبی لاجوردی، یا طرح دار تک رنگ این کار را انجام می دهند اما مطمئن شوید گره را به خوبی و تمیز زده باشید.

 

2

تجدید خاطره با دهه هفتاد

هفته فشن بهار/تابستان ۲۰۱۷ همچنین از نظر خیاطی بازگشتی به دهه هفتاد داشته است. جذاب ترین گرایش دهه هفتاد که از مد روزمره ظهور کرد، حضور رنگ های غلیظ بود. قهوه ای مایل به قرمز یا جگری را به عنوان رنگ اصلی لباستان انتخاب کنید. پیراهن مردانه دکمه دار گشاد به رنگ قهوه ای مایل به زرد یا نارنجی مایل به قهوه ای هم عالی است. برخی از بازدیدکنندگان هم این شو را فرصتی یافتند که لباس های جیر و مخمل خود را بیرون بیاورند. نکته کلیدی در احیای این مد هم ادای احترام به دهه هفتاد، و هم کامل کردن رنگ و لعاب و ویژگی های ظاهری خودتان است. راستی، از پوشیدن شلوار دمپا گشاد اجتناب کنید.

مطلب مرتبط:  هودی چیست؟ آشنایی با انواع هودی مردانه و راهنمای ست کردن آن

 

3

لباس الهام گرفته از لباس خواب

کجای یک لباس خواب عالی دوست داشتنی نیست؟ این لباس کسالت آور است اما به بهترین شیوه ممکن. باید از شرکت کننده ها تشکر کنیم که به ما نشان دادند راه قابل احترامی وجود دارد تا لباس خواب را با پوشش روزانه مان وفق دهیم. آبی ملایم وقتی کنار بژ گرم قرار گیرد ترکیب فوق العاده ای را تشکیل می دهد همانگونه پیراهن های راه راه یا شطرنجی به رنگ شمعی این کار را می کند. فکر می کنید نتوانید این لباس راحت را بپوشید؟ یک پیراهن کتان راه راه گشاد به رنگ آبی روشن یا یک پیراهن لینن راه راه برای همراهی با این گرایش جدید امتحان کنید.

 

4

سراسر سفید

در این رویداد، لباس سرتاپا سفید به عنوان یک مد روزمره محبوب که کاملا توی چشم بود. گرچه بسیاری از آقایان شیک پوش که از این لباس استفاده می کردند ، نیم نگاهی هم به ترکیب بندی شرقی پوشش خود داشتند، اما شما می توانید المان های ساده تر این استایل را در پوشش آخر هفته خود جای دهید. جین سفید را با یک تیشرت سفید معمولی ست کنید اما برای داشتن ظاهری خاکی تر یک کلاه بیسبال سورمه ای یا سبز زمردی هم بگذارید. پایین شلوار جینتان را برای انطباق با این لباس تا بزنید. از یک جفت عینک آفتابی تیره هم استفاده کنید تا به این ظاهرکاملا سفیدتان کمی بعد بدهد.

 

5

خاطرات کودکی

لباس شاداب دیگری که در طول این رویداد، از خیابان های اروپا سربرآورد، المان های یادآور دوران کودکی بود که روی بلوزها، کت ها، و کلاه های بیس بال قرار گرفته بودند. مدل ها این هفته مد را فرصتی می دیدند که با خاطرات کودکی خود کمی بازی کنند. فضانوردان،سفینه های فضایی، حیوانات باغ وحش، تخته های موج سواری، و مانند این ها از جمله طرح های سرگرم کننده سال های جوانی مان بودند. برای جا انداختن این لباس در پوشش روزانه از اکسسوری پسرانه استفاده کنید تا از سادگی این طرح کم کنید. این استایل را می توانید در قالب کلاه بیس بال، جوراب های ساق کوتاه و عکس های چاپی مورد استفاده قرار دهید.

مطلب مرتبط:  چند راهکار جذاب برای پوشیدن لباس بافتنی مردانه در محل کار

 

6

کاپشن بهاره کوتاه مردانه

حاضران در این رویداد، خلاقیت زیادی در انتخاب رنگ کاپشن هایشان نشان داده بودند. بله، کاپشن های مشکی و سورمه ای طرح غالب استایل روزمره بودند اما رنگ های پررنگ تر و براق تر هم نقش خاصی بین سایر شرکت کنندگان ایفا می کردند. سبز زمردی روشن و صورتی روشن نظرها را جلب می کرد. اگر از آقایان محتاط تر هستید رنگ های منعطف تر را انتخاب کنید اما مطمئن شوید که انتخابتان جوان پسند است و لباس هایی که با آن ست می کنید ساده هستند.

7

پیراهن آبی مات روشن

درحالی که بعضی آقایان آبی خیلی روشن پوشیده بودند، سایرین پیراهن های دکمه دار آبی مایل به بنفش کمرنگ را انتخاب کردند. بدون شک دریایی از سایه های کلاسیک آبی وجود دارد، اما سایر افرادی که پیراهن آبی مات روشن پوشیدند هم به دنبال تطبیق با رنگ های مدرن تر بودند. این پیراهن ها شانه های نامتقارن، دوخت های تزیینی و برش چسبان تردارند. برای لباس اداری، می توانید این پیراهن را با کراوات هم رنگش ست کنید؛ به سورمه ای و لاجوردی هم فکر کنید. قرمز و شرابی هم مکمل های عالی برای این پیراهن محسوب می شوند. برای لباس معمولی، یک پیراهن آبی مات روشن فیت با یک شلوار کتان ساده ایده آل خواهد بود. آن را با یک جفت کفش تخت مردانه یا کتانی سفید ست کنید تا یک دست لباس زیبای راحت داشته باشید.

8

لباس های طرح دار تک رنگ

در قسمت خاطرات کودکی، چاپ های تک رنگ یادآور خاطراتمان از داستان صد و یک سگ خالدار بود. توی چشم، زنده و گویا، و غیرطبیعی، این را شرکت کنندگان هفته مد راجع به طرح های چاپی گفتند که ترسی از اظهارنظرهای جسورانه اما ساده و خاضعانه درباره ترکیب رنگ های به کار رفته نداشتند. اگر شما به اندازه آن ها شجاع نیستید، سفید و مشکی را با هم و در طرحی سنتی ترکیب کنید، مثلا در راه راه پهن یا شطرنجی که کلاسیک تر و در عین حال همیشه شیک است.

مطلب مرتبط:  لباس صورتی مردانه را چگونه ست کنیم - نکات پوشیدن لباس صورتی
9

قرمز گوجه ای

قطعا یکی از رنگ هایی که بیشترین نظرها را جلب می کند قرمز گوجه ای است که مورد توجه خیاطان در هفته مد قرار گرفت. مراقب باشید کدام تکه از لباستان را به این رنگ انتخاب می کنید؛ این طیف از رنگ قرمز بسیار روشن است و اگر اشتباها انتخاب شود می تواند توی چشم بزند. تیشرت های روشن می توانند جایگزین خوبی برای تیشرت های سفید دوست داشتنی مان باشند و گرم کن های قرمز هم مکمل عالی برای همتای جین تیره شان به حساب می آیند. برای لباس اداری، جوراب قرمز یا یک کراوات راه راه که رنگ قرمز داشته باشد به طور ظریفی این استایل را بیان می کند.

10

جین سنگ شور شده

آبی روشن قطعا رنگ ترجیحی در خیابان های اروپا در مدت این رویداد به حساب می آمد. آبی روشن مات هم در میان جین های محبوب هفته مد قرار داشت. کت های روشن جین استایلی بود که به طور گسترده در خیابان ها دیده می شد. استایل جین سنگ شور شده به این جا ختم نشد و بعضی مهمان ها آن را با لباس های پیشروتر به نمایش گذاشتند، از جمله جین یکسره آستین کوتاه و جین های پاره. و در نهایت راه آخر برای لباسی روزمره، کت جین کمی گشاد را با تیشرت سفید یا پلیور راه راه ست کنید.

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید