۱۰ روش جذاب برای استفاده از نیم بوت زنانه در استایل روزمره

2
1528
نیم بوت زنانه خود را چگونه بپوشیم؟

بسیاری از خانم ها در استفاده از نیم بوت کمی تردید دارند؛ چراکه احساس می کنند استفاده از نیم بوت باعث می شود مچ پاهایشان پهن تر به نظر رسیده و قد کوتاه به نظر برسند. اما اگر روش صحیح استفاده از نیم بوت ها را بدانید، به راحتی می توانید استایل جذابی خلق کنید. در ادامه این مقاله با ۱۰ روش جذاب برای پوشیدن نیم بوت زنانه در استایل روزمره و چندین نکته برای استفاده صحیح از آن آشنا آشنا خواهید شد. با رعایت این نکات، مچ پاهایتان به هیچ عنوان چاق و پهن نشان داده نخواهد شد و خواهید توانست پاهای خود را باریک و افسانه ای نشان دهید.

 

نیم بوت زنانه مشکی چرم با شلوار جذب

انواع نیم بوت زنانه

مدل های متنوعی از نیم بوت زنانه وجود دارد؛ نیم بوت تخت، پاشنه بلند، لژ دار، سگک دار و … از انواع بوت ها هستند. بنابراین می توانید به راحتی گزینه مناسب سلیقه خود را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید، نیازی نیست برای داشتن چنین استایلی دقیقا از همین مدل کفش ها استفاده کنید؛ بلکه صرفا با الهام گرفتن از این عکس ها و با استفاده از نیم بوت های خودتان می توانید استایل خود را بسازید.


گذاشتن شلوار داخل بوت

استایل یک خانم با شلوار و بوت مشکی

قرار دادن شلوار در داخل بوت، خطوطی بلند و باریک برای پاهای شما به وجود می آورد. نکته مهم اینکه اکثر جین ها آنقدر چسبان نیستند که بتوانید آن ها را به راحتی در نیم بوت قرار دهید؛ بنابراین می توانید به جای شلوار جین از لگ های زنانه استفاده کنید.


تای کوتاه شلوار

استایل یک خانم با بلوز راه راه، شلوار جین و نیم بوتلبه شلوار خود را تا بزنید. این کار نه تنها در ترکیب با نیم بوت زیبا به نظر می رسد، بلکه به شما اجازه می دهد تا مقداری از مچ پای خود را نشان دهید و باریکی پا در آن ناحیه را برجسته می کند. همچنین از این که مچ تان پهن به نظر برسد جلوگیری می کند. این ظاهر با شلوار جین چسبان ترکیب زیباتری را خلق خواهد کرد. هنگامی که شلوار راسته یا جین های گشاد را تا کنید، کوتاه تر به نظر خواهید رسید.


تای بلند شلوار

استایل یک خانم با شلوار جین و نیم بوت کرمهنگامی که از شلوار جین و نیم بوت استفاده می کنید، کلید کار برای باریک نشان دادن مچ پا این است که آن را در معرض نمایش بگذارید. یکی از روش های به وجود آوردن این فاصله، استفاده از نیم بوت های کوتاه است. در این روش به جای شلوارهای کوتاه، از جین های بلندتر و نیم بوت کوتاه تر استفاده کنید. نیم بوتی که تقریبا ۵ تا ۷ سانتی متر بلندی داشته باشد.


بوت های نیمه بلند

استایل یک خانم با مانتو و شلوار جین روشن و نیم بوت قرمزیکی از محبوب ترین گزینه های اکثر خانم ها، پوشیدن شلوار جین با نیم بوت نیمه بلند است. این ظاهر بی دردسر به همراه یک تی شرت گشاد و عینک آفتابی گزینه مناسبی برای گشت و گذار آخر هفته با دوستان است. برای این که تا جای ممکن از دردسر دوری کنید، لبه شلوار و کفش تان را تقریبا هم اندازه نگه دارید؛ اما لبه شلوار را کمی تا بزنید تا زاویه و طول آن ها کمی متفاوت به نظر برسد.


جوراب بر روی لگ

استایل یک خانم با لگ مشکی، جوراب بلند و نیم بوت قهوه ایکنار آمدن با این استایل نیز کمی برای من سخت بود، اما این روزها به آن علاقه پیدا کرده ام. اگرچه استفاده از آن کمی دشوار است و مچ پا را حجیم می کند(دقیقا همان چیزی که ما از آن اجتناب می کنیم) اما استفاده از آن روی لگ، استایل شما را زمستانی می کند. برای انتخاب جوراب، از رنگ های خنثی استفاده کنید و از جلب توجه بیش از اندازه در آن نقطه جلوگیری کنید.

استفاده از جوراب های کوتاه تر( به جای جوراب های تا زیر زانو) آسان تر است. این گونه جلوی حجم اضافه را نیز می گیرید. همچنین هنگامی که از نیم بوت استفاده می کنید، هرگز جوراب را روی شلوار جین نکشید. مگر این که پارچه بسیار نازک و چسبان باشد. در غیر این صورت، پا را حجیم می کند.


شلوار و بوت همرنگ

استایل دو دختر با نیم بوت و جوراب شلواریاستایل همرنگ، ایده جذابی برای استفاده از نیم بوت های بلندتر است. نیم بوت مشکی خود را با یک شلوار یا جوراب شلواری کلفت مشکی و دامن ست کنید؛ این استایل، خطوط آراسته و تمیزی را برای پاهای شما ایجاد می کند. می توانید برای ساختن این استایل از طرح های خاص استفاده کنید. مثلا از شلوار قهوه ای با نیم بوت قهوه ای، شلوار خاکستری با بوت خاکستری، یا شلوار خردلی با کفش قهوه ای روشن استفاده کنید.


نیم بوت با شلوار رنگی

استایل یک خانم با شلوار قرمز و نیم بوت مشکیاگرچه در گزینه قبلی از شلوار و بوت همرنگ استفاده کردیم، اما در این استایل از شلوارهای رنگی استفاده خواهیم کرد. با پوشیدن شلوار های رنگی و همراه کردن آنها با بوت هایی به رنگ دیگر، می توانید کمی رنگ به استایل خود بیافزایید.


جوراب بلند و نیم بوت

استایل یک خانم با پیراهن آبی، جوراب بلند و نیم بوتدرست همانطور که قبلا اشاره کردیم، امسال استفاده از جوراب بسیار رایج شده است. برای انتخاب جوراب از رنگ های خنثی استفاده کنید تا زیاد متضاد از رنگ پوست شما به نظر نرسد. اگر رنگ پوست شما روشن باشد و از جوراب تیره استفاده کنید، در کشیدگی پا مرزی به وجود می آید که پاهای شما را کوتاه وعجیب و غریب نشان می دهد. هنگامی که از جوراب استفاده می کنید، بهتر است اندازه دامن یا پیراهن تان تا بالای زانو باشد. لباس های بلندتر باز هم یک مرز ایجاد کرده وشما را کوتاه نشان می دهند.


نیم بوت با پیراهن

استایل یک خانم با نیم بوت مشکی پاشنه بلند، پیراهن مشکی و کت قهوه ایترکیب نیم بوت با پیراهن، یک روش جالب و در عین حال، انتخابی غیرعادی است. ترکیب نیم بوت با پیراهن، استایلی میان رسمی و غیر رسمی ایجاد می کند. بهتر است اندازه پیراهن تا بالای زانو باشد تا در حد امکان پاهای شما را بلندتر نشان دهد.


نیم بوت با دامن

استایل یک خانم با نیم بوت زنانه و دامن مشکیبه طور معمول می توانید دامن های تنگ را با نیم بوت ست کنید؛ زیرا ممکن است حجم دامن در ترکیب با نیم بوت، پاهایتان را کوتاه تر نشان دهد. اما دامن تنگ کوتاه، شما را از این چالش نجات می دهد. در هنگام ست کردن دامن تنگ از نیم بوت هایی به رنگ خنثی استفاده کنید. نیم بوت های تیره تر، توجه دیگران را به سمت پایین جلب کرده و باعث می شود استایل شما سنگین به نظر برسد. در عین حال، پوشیدن یک نیم بوت روشن تر به رنگ خنثی، پاهای شما را بلندتر نشان داده و تعادل استایل را حفظ می کند.

تبلیغات

2 نظر

  1. سلام وبسایت بسیار خوبی دارید.
    میخواستم بدونم شما از بیهترین مدل نیم بوت های چرم سورنا طلاعی دارید میگن قیمتاشون حراجه ؟! آیا قیمت ها این مدل ها کمتر هستش؟

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید