۱۰ مورد از جدید ترین ترفندهای آرایش ۲۰۱۸ که خودتان می توانید انجام دهید

0
2998
معرفی ترفندهای آرایش 2018 برای خانم ها

درحالی که به سال جدید نزدیک می شویم خوب است که از اتفاقات آرایشی سالی که دارد به پایان می رسد را کنار گذاشته و با کمک ترفندهای جدید، ظاهری نو وخاص به دست آوید. ترفندهای آرایش ۲۰۱۸ را می توان به چند نمونه که توسط آرایشگران مشهور عنوان شده است، تقسیم کرد. در ادامه این مقاله با ۱۰ مورد از قابل استفاده ترین این مدل های آرایش ۲۰۱۸ آشنا خواهید شد.

ترفندهای آرایش ۲۰۱۸

۱٫ برق لب

آرایش یک خانم با رژلب براق
سالی که گذشت، سال رژ لب مات بود اما به نظر در سال جدید کمی درخشش به آن اضافه می شود. رژلب های مایع و مات درچند سال اخیرحکم فرما بودند، اما برق لب باعث می شود لب های شما از طریق عمق، درخشش و جوانی تغییری تازه در صورتتان ایجاد کند.

۲٫ پوستی شاداب

آرایش یک خانم با پوست شفاف
در سال جدید به مهم ترین مرحله بر می گردیم؛ دست یافتن به پوستی سالم، پرجلا و دلخواه. دیگر به برق انداختن، بیک یا کانتورینگ صورت نیازی نداریم؛ اجازه دهید پوست شما نفس بکشد. آرایشگران حرفه ای، آرایش طبیعی و جسورانه را توصیه می کنند. آن ها می گویند پوستی که شاداب و درخشنده است با چشم ها و لب های برجسته ترکیب زیبایی ایجاد می کند. اما برای این را که ببینید چه مدلی از لب های برجسته مناسب این نوع آرایش است باید مدل هایی را که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم بشناسید.

۳٫ لب های بُعد دار

آرایش یک خانم با رژلب و عینک
دیده شده در بعضی از برندهای معتبر با درخشش وارد شده به محصولات با ایجاد کردن ابعاد جدید، لب های برجسته و چشمگیر به مرحله ی بعدی برده می شوند. ابعاد جدیدی مثل ترکیب چند رنگ با هم و یا ایجاد یک درخشش کلی با برق لب های مخصوص. برای بدست آوردن یک نتیجه ی فوق العاده راحت از دو لایه ی مختلف استفاده کنید. مثلا یک لایه ی اطلسی برای پایه و اندکی درخشندگی زیاد درست در وسط لب ها.

مطلب مرتبط:  22 طرح جذاب ناخن برای هالووین - عکس

۴٫ ابروهای صاف و پسرانه

آرایش یک خانم با ابروهای پسرانه
وقتی نوبت به ابرو می رسد، دستکاری زیاد حذف می شود. زوایای مربعی و مهیج در ابروها به نظر تازه و سخت می آیند، اما  ابروهای پرپشت طبیعی و صاف شما را جوان تر نشان می دهد و جزو ترفندهای آرایش ۲۰۱۸ هستند؛ همانطور که در سال گذشته نیز به این موضوع تا حدودی توجه می شد. پیشنهاد ما این است که به موچین ها، مدادها و سایه های ابرو کمی استراحت دهید و از ژل رنگ دهنده استفاده کنید تا ابروها را شانه شده و شاداب نگه دارید و فقط کمی آن ها را پر کنید.

۵٫ خط چشم مشکی و منقطع

آرایش یک خانم با خط چشم
اگر بتوانید دقت خود را بر روی خط چشم کم کنید و آن را در جایی از مسیر رها کرده یا فقط به خط چشم قسمت پایین چشم اکتفا کنید یا اینکه تنها در مرکز چشم آن را اعمال کنید، به راحتی به ترفند آرایش ۲۰۱۸ نزدیک شده اید؛ رها کردن ظاهر بیش از حد بی عیب و نقص.

۶٫ کاملاً تک رنگ

آرایش یک خانم با رژلب مشکی
اگر کیف لوازم آرایشی و زیبایی شما پر از لوازم همه کاره باشد، شانس آورده اید. ست کردن رنگ رژگونه با رژ لب یکسان و اضافه کردن رنگ مشابه به چشم ها همه چیز را به هم گره می زند. این روزها تقریبا تمام رنگ های رنگین کمان در حال ایفای نقش هستند. اما انتخاب نوع رنگی که شما را جذابتر نشان دهد بر عهده ی شماست.

۷٫ زیبایی در صورتی

آرایش چشم یک خانم
به این رنگ به عنوان یک رنگ خنثی و جدید نگاه کنید. همانطور که شاید عاشق سایه ی گلگون در دیور، گوچی و ایزابل مارانت باشید. زیبایی یک رنگ خنثی به این است که می توانید آن را روی هر قسمت از صورت خود به کار ببرید. این کار مانند این است که یک پارچه ی حریر و بلند روی گونه ها بیاندازید که مانند گرافیکی ساده بر روی پلک ها یا یک برق نشان دهنده ی سلامتی بر روی لب ها می ماند. صورتی یک شادابی آشکار را به صورت اضافه می کند.

مطلب مرتبط:  نکات آرایش صورت برای موی بلوند - توصیه های آرایش مناسب موی روشن

۸٫ خط چشم مایع

آرایش چشم یک خانم با خط چشم مشکی
اگر بلاخره در سال گذشته مهارت خط چشم کشیدن را به دست آوردید آدم خوش شانسی هستید؛ زیرا خط چشم های مایع هنوز هم مد هستند، فقط به دنبال فرمولی باشید که خط چشمی که کشیده اید بوسیله ی این فرمول در انتها برق بزند. در سال جدید خط چشم مایع براق یک لبه ی اضافی به خط چشم مدادی می دهد، حال اگر لبه ی آن را به صورت مهیج یا زیرکانه به سمت بالا بکشید، درخشش و معنای جدیدی به خط چشم مایع می بخشد.

۹٫ متالیکی غلیظ

آرایش یک خانم با سایه متالیکی
در سال بعد درخشش و خط چشم پلاستیکی را نیز همچنان داریم و حتی درخشش بیشتری را با آرایش چشم متالیک خواهیم دید. یکی از ترفندهای آرایش ۲۰۱۸ استفاده بیشتر از فلز و کروم است. در استایل های، جدید فلز و کروم زیادی به چشم می آید و پلک های متالیک، اثری مشابه پلک های براق سال قبل خواهند داشت؛ اما پوشش آن ها کارآمدتر خواهد بود. چیزی که واضح است این است که، سال جدید سال شماست تا در آن بدرخشید.

۱۰٫ ریمل سرخ

آرایش چشم یک خانم با ریمل قرمز
اگر فکر می کردید که تناژهای قرمز جایی نزدیک به چشم شما ندارند، تجدید نظر کنید. این رنگ عمیق یک حالت عاشقانه را به خصوص برای پوشاندن مژه ها به وجود آورده است. نکته ی مهم در این مورد این است که برای جلوگیری از اینکه این رنگ ظاهر شما را خسته نشان دهد، یک فرمول تی را انتخاب کنید که فقط وقتی درنور قرار می گیرید رنگ واقعی اش را نشان می دهد.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید