۱۱ نکته برای داشتن بهترین استایل دانشجویی دخترانه

0
8736
داشتن بهترین استایل دانشجویی دخترانه

آیا در دانشگاهی معتبر در شهر خود قبول شده اید؟ و یا قصد دارید برای تحصیل در دانشگاه به شهر جدیدی بروید؟ هر دانشگاهی که باشید باید این نکته را مدنظر قرار دهید که دانشگاه بسیار مفرح و هیجان انگیزتر از مدرسه است. هنگامی که وارد دانشگاه می شوید، خصوصا در یک سال اول، با شور و هیجان بسیار زیادی روبه رو خواهید بود که گاهی تا سال دوم و سوم دانشگاه نیز ادامه خواهند داشت. یکی از دلایل مهم این موضوع این است که در دانشگاه می توانید لباس های متفاوتی را به تن کنید. اما بسیاری از دخترها فراموش می کنند که شاید دانشگاه محلی برای به رخ کشیدن لباس های داخل کمد لباس شان باشد، اما مطمئنا سالن مد یا ران وی نیست! به همین دلیل می بایست استایل دانشجویی دخترانه ای داشته باشید که ساده و کاربردی و در عین حال جذاب باشد.

یک لباس زیبا، مدل موی مناسب، آرایش صحیح و یک لبخند زیبا جزو مهم ترین نکاتی است که در استایل دانشجویی دخترانه خود باید رعایت کنید. اما معمولا سناریوی کلی این است که هر دختری چند دقیقه قبل از شروع کلاس از خواب بیدار شده و برای رسیدن به کلاس عجله داشته است؛ در نتیجه زمان کافی برای رسیدگی به خود را نداشته است.

بنابراین در ادامه این مقاله چندین نکته کارآمد برای داشتن بهترین استایل دانشجویی دخترانه را خدمتتان ارائه کرده ایم تا بتوانید در دانشگاه مناسب ترین ظاهر را داشته باشید.

 

۱- لباس اندازه خود را انتخاب کنید

به طور کلی همیشه باید لباسی را به تن کنید که اندازه اندام تان باشد. هیچ موقع لباسی که دوست دارید، اما اندازه شما نیست را خریداری نکنید. چراکه این یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که معمولا افراد مرتکب می شوند. خصوصا در هنگام انتخاب لباس برای دانشگاه باید محتاطانه تر برخورد کنید. گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب خواهید داشت، اما برای داشتن بهترین استایل دانشجویی دخترانه می بایست کاملا با دقت و احتیاط اقدام کرده و لباسی متناسب با اندام خود انتخاب کنید.

 

۲- به سلامت و تمیزی ناخن هایتان اهمیت دهید

ناخن ها نیز جزوی از استایل هستند که بسیاری از دخترها آن ها را نادیده می گیرند. به هر حال باید به درستی از آنها مراقبت کنید. ناخن هایتان را تمیز کرده و به آنها شکل دهید. البته لاک زدن ناخن ها جزو امور خیلی مهم و ضروری نیست؛ اما در صورتی که از لاک استفاده می کنید باز هم می بایست به تمیزی و فرم آنها توجه داشته باشید.

 

۳- کفشی مناسب انتخاب کنید

کفش، عضو مهمی از استایل دانشجویی دخترانه شما می باشد. این نکته را درنظر داشته باشید که قرار است مدت زمان زیادی از روز خود را در دانشگاه بگذارنید، پس انتخاب کفش مناسب می بایست اهمیت زیادی برایتان داشته باشد. از آنجاکه قصد دارید از یک کلاس به کلاس دیگر بدوید، باید کفش های راحتی را انتخاب کنید. اما این موضوع به معنای این نیست که جذابیت استایل خود را کنار بگذارید. بلکه برای داشتن یک استایل دانشجویی دخترانه جذاب می بایست با روش های هوشمندانه کفش خود را با استایل تان ست کنید. برای مثال، پوشیدن بوت با مانتوی مجلسی برای دانشگاه یک انتخاب خیلی بد خواهد بود! همچنین پوشیدن کفش پاشنه بلند با شلوار جین نیز انتخاب بدی می باشد. از این رو می بایست کفش خود را حساب شده و عاقلانه انتخاب کنید.

 

استایل دانشجویی با پالتو صورتی و کیف چرم قهوه ای

۴- لباس های متنوع بپوشید

به پوشیدن شلوار جین و مانتوهای ساده بسنده نکنید. لباس ها و استایل های مختلف را امتحان کنید. شلوارهای خاص تر، مانتوهای متفاوت تر و هر چیزی که به نظرتان جذاب آمد را آزمایش کنید. در نهایت این نکته را به خاطر داشته باشید که هر لباسی که به تن می کنید باید مناسب مکانی که در آن هستید باشد.

 

۵- از اکسسوری های رنگ روشن استفاده کنید

ممکن است از انتخاب اکسسوری هایی که رنگ های روشن دارند اجتناب کنید؛ اما این نکته را درنظر داشته باشید که استفاده از اکسسوری های روشن بسیار جذاب خواهد بود. برای مثال یک کیف رنگ روشن انتخاب کنید تا ظاهرتان را جذاب و روشن کند. این کار باعث می شود خیلی پرزرق و برق و توی چشم نباشید و در عین حال بدرخشید.

 

۶- لباس های خال خال را فراموش نکنید

ممکن است فکر کنید که پوشیدن لباس های خال خال جزو ترندهای قدیمی است. اما باید بدانید که این ترند بار دیگر با سر و صدای زیادی به دنیای مد بازگشته است. پس اگر در کمد لباس خود هنوز هم لباس های خال خال قدیمی تان را دارید، آنها را بیرون آورید. اگر هم لباس خال خال ندارید، وقت آن رسیده که به یک خرید کوچک بروید.

 

گرفتن کتاب در دست در دوران دانشجویی

۷- مدل موهای مختلف را امتحان کنید

دانشگاه مکانی است که در آن حتی استایل های عجیب و غریب هم ممکن است تبدیل به ترند شود! پس ریسک کنید و در تغییر دادن مدل موهای خود تردیدی نداشته باشید. ممکن است فکر کنید چون مقنعه سر می کنید نمی توانید مدل موهای مختلفی را امتحان کنید. اما این فکر اشتباه است. اگر هرروز مدل موهای خود را تغییر دهید استایل تان از یکنواختی خارج می شود. مثلا می توانید یک روز موهای خود را از بالا بسته و روز دیگر آن را ببافید.

 

۸- وسایل ضروری خود را در کیف تان قرار دهید

یکی از نکاتی که همیشه باید مدنظر داشته باشید، گذاشتن وسایل ضروری در کیف است. این وسایل شامل دستمال مرطوب، چند داروی مهم، دئودورانت، چند گیره یا سنجاق سر و… می باشد. اگر همیشه این وسایل را همراه خود داشته باشید، احساس امنیت می کنید و حس می کنید که می توانید همه مشکلات را حل و فصل کنید.

 

۹- کیف خود را تغییر دهید

داشتن یک کیف ثابت و همیشگی، استایل شما را خسته کننده خواهد کرد. بهتر است هر ۲ تا ۳ هفته یکبار کیف خود را تعویض کنید. اگر کیف های زیادی ندارید، نگران نباشید. راه هایی وجود دارند که با کمک آنها می توانید از یک کیف به روش های مختلف استفاده کنید. برای مثال، با اضافه کردن یک پاپیون رنگی به کیف تان می توانید ظاهر آن را تا حد زیادی تغییر دهید. همچنین می توانید یک آویز کیف از کیف خود آویزان کنید تا ظاهر کیف تان کمی تغییر کند.

 

استایل دانشجویی زمستانی طوسی

۱۰- مناسب با آب و هوا لباس بپوشید

برای داشتن یک استایل جذاب، می بایست از همان روز اول دانشگاه لباس هایتان را سنجیده انتخاب کنید. از این رو باید لباسی به تن کنید که کاملا متناسب با آب و هوا باشد. اگر در ترم زمستانی هستید و هوا خیلی سرد است، طوری لباس بپوشید که بتوانید گرم بمانید. اگر هوا بارانی است، چتر به همراه خود داشته باشید. قبل از هرچیزی به سلامت خود توجه داشته باشید.

 

۱۱- از اکسسوری های ارزان قیمت استفاده کنید

برای داشتن استایل دانشجویی دخترانه جذاب لازم نیست از اکسسوری های گران قیمت برندهای لوکس استفاده کنید. بلکه می توانید از مغازه های ارزان قیمت چند تکه اکسسوری خریداری کنید. تنها نکته ای که باید بدانید این است که چگونه به درستی از اکسسوری هایتان استفاده کنید تا گران قیمت به نظر برسند. گزینه هایی را خریداری کنید که ضروری بوده و موردنیاز شما هستند. پول هایتان را بدون فکر خرج نکنید؛ بلکه با هوش و درایت از آن استفاده کنید. از تمام نکاتی که در این مقاله ذکر کردیم استفاده کنید تا بتوانید یک استایل دانشجویی دخترانه جذاب داشته باشید.

 

چند استایل دانشجویی دخترانه

در ادامه، چند استایل دانشجویی دخترانه را مشاهده خواهید کرد که اکثرا از پیشنهادات بلاگرهای ایرانی هستند. با ایده گرفتن از این استایل ها می توانید ظاهری جذاب برای خود خلق کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید