بسیاری از دانشجویان پسر برای ظاهر خود اهمیت خاصی قائل هستند. مدل مو یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار بر ظاهر آقایان در تمام سنین است. پس اگر شما هم به ظاهر خود اهمیت می دهید، می بایست توجه ویژه ای به نحوه پیرایش و درست کردن موی خود داشته باشید. از طرفی عوض کردن مدل مو یک کار آسان و نسبتا ارزان است. پس برای ایجاد تغییر در ظاهر خود می توانید به یک مدل موی جدید و جذاب فکر کنید. در این مطلب، به معرفی 15 مدل مو برای دانشگاه پرداخته شده است.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که شرایط و ضوابط خاصی بر دانشگاه های ایران حاکم بوده و هر مدل مویی برای این محیط مناسب نیست. اگر مدل موی شما خیلی خارج از عرف باشد، احتمالا از درب حراست دانشگاه جلوتر نخواهید رفت. بنابراین مدل مو های معرفی شده در این مطلب همگی دارای ظاهری ساده و در عین حال جذاب هستند. یکی دیگر از مزایای مدل موهای ساده این است که درست کردن و نگهداری از آن ها راحت می باشد. هیچ پسری دوست ندارد هر روز صبح، مقدار زیادی از وقتش را جلوی آینه و به درست کردن موی خود بپردازد. با انتخاب مدل های معرفی شده در این مطلب، در دانشگاه موهایی معقول و جذاب و در بیرون دانشگاه، و با اندکی تغییر، موهایی فشن و فوق العاده داشته باشید.

 

معرفی 15 مدل مو برای دانشگاه

اغلب دانشجویان پسر دوست دارند در دانشگاه جذاب باشند، اما در عین حال تمایل ندارند برای ظاهر خود وقت زیادی صرف کنند. پس یک مدل موی ساده و در عین حال زیبا گزینه خوبی برای این افراد است. مدل مویی که انتخاب می کنید، به شکل صورت، میزان پرپشتی مو و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. در این جا، 15 مدل موی پسرانه مناسب برای دانشگاه و مطابق با سلیقه های مختلف معرفی شده است.


مدل موی مردانه شانه شده رو به بالا

شانه شده رو به بالا

این مدل بسیار جذاب و در عین حال ساده است. فقط کافیست دور موهایتان کوتاه و روی آن در حدی بلند باشد که رو به عقب شانه شود. هر روز صبح از کمی ژل برای عقب نگه داشتن موهای خود استفاده کنید و به سمت دانشگاه حرکت کنید. هر چه موهای شما بلندتر باشد، می توانید قسمت روی این مدل را بالاتر ببرید.


موی هایلایت مردانه

هایلایت

اگر مدل موهای ساده برای شما جذابیت کافی را ندارند، کمی به موهای خود رنگ اضافه کنید. البته همانطور که قبلا هم اشاره شد، اگر رنگ هایلایت موهایتان خیلی متفاوت باشد، احتمالا اجازه ورود شما به دانشگاه را نخواهند داد. پس از آرایشگر خود بخواهید تا از رنگی برای هایلایت موهای شما استفاده کند که بسیار به رنگ موی خودتان شبیه بوده و فقط یک یا دو پرده روشن تر باشد. با این کار، موهای شما در عین سادگی بسیار جذاب شده و توجه همه را به خود جلب خواهد کرد.


مدل موی به هم ریخته مردانه

بهم ریخته

این مدل برای پسرهایی که موهای پر پشت و خوبی دارند اما از ژل زدن بدشان می آید بسیار مناسب است. فقط کافیست دور موهای خود را درست کرده و اجازه دهید روی موهایتان بصورت طبیعی به یک طرف متمایل شود. این مدل کمی شلخته است و البته علت محبوبیت آن نیز همین شلختگی می باشد.


مدل موی آیوی لیگ

آیوی لیگ

این مدل سال هاست که محبوب بوده و محبوبیت آن همچنان نیز ادامه دارد. این مدل مو برای تمام موقعیت ها مناسب است؛ از ارائه پروژه در سر کلاس دانشگاه گرفته تا یک مهمانی شبانه. اگر موهای خود را با این مدل درست کنید، دیگر لازم نیست تا در طول روز به طور دائم آن را مرتب کنید.


مدل موی مردانه بلوند شلخته

بلوند شلخته

اگر موهای شما بطور طبیعی بلوند یا بلوند تیره است و از این مدل استفاده نمی کنید، واقعا در حق موهای خود ظلم می کنید. روی موهای خود را با انگشتان شانه کنید تا کمی شلخته به نظر برسد. سپس کمی اسپر مو بزنید تا ژولیدگی آن بیش از حد نشود.


مدل موی فوهاک

فوهاک

هر پسر اهل فشنی باید حداقل یک بار این مدل را امتحان کند. حالا که می خواهید این مدل جدید را امتحان کنید، دور آن را تا حد امکان کوتاه و روی آن را تا جای ممکن بلند بگذارید تا ظاهر موهایتان فوق العاده شود. البته این مدل مو به نگهداری زیادی نیاز دارد، پس خود را آماده کنید!


مدل موی اسپارک تکه ای

اسپارک تکه ای

این مدل مو تقریبا برای هم نوع مویی مناسب بوده و یک گزینه عالی برای دانشگاه است. احتمالا اگر یک بار آن را امتحان کنید، دیگر هیچ وقت حوصله درست کردن موهای خود با مدل دیگری را نخواهید داشت، زیرا بسیار ساده و زیبا بوده و درست کردن آن تنها 30 ثانیه از وقت شما را می گیرد.


مدل موی کج بلند مردانه

کج بلند

این مدل در چند سال اخیر بسیار مورد توجه اهالی فشن قرار گرفته است. نگهداری از این مدل چندان ساده نیست، اما ظاهر آن عالی است. با توجه به نوع موی خود، آن را بصورت مرتب یا شلخته به یک طرف متمایل کرده و سپس آن را به شکل دلخواه خود فرم دهید.


مدل موی مردانه ساده

ساده

مدل ساده برای پسرهایی که نمی خواهند بیش از حد خود را درگیر موهایشان کنند گزینه خوبی است. فقط کافیست هر روز صبح موهای خود را شانه کنید. هیچ پسری نمی تواند به بهانه درست کردن موهای خود با این مدل، صبح ها دیر سر کلاس دانشگاه برود. اگر می خواهید ظاهر این مدل کمی جذاب تر شود، روی آن را به سمت بالا شانه کرده و آن را با اسپری مو ثابت کنید.


مدل موی پامپادور مدرن

پامپادور مدرن

این مدل تمام توجه ها را به سمت شما جلب خواهد کرد، پس اگر موهایتان به قدر کافی بلند است، می توانید با استفاده از مقداری ژل، این مدل مدرن و جذاب را پیاده سازی کنید. از آن جا که باید موهای خود را به دقت ژل بزنید، شاید این مدل برای استفاده روزمره شما مناسب نباشد، اما برای موقعیت های خاص فوق العاده خواهد بود.


مدل موی اسپارک شلخته

اسپارک شلخته

اگر با برس یا شانه میانه خوبی ندارید، این مدل برای شما عالی است. فقط کافیست هر روز صبح و قبل از دانشگاه، روی موهای خود را کمی ژل زده و آن را با انگشتان تان حالت دهید. هر چه روی موهایتان شلخته تر باشد، این مدل بهتر خودش را نشان می دهد.


مدل موی مردانه کج روی چشم

کج روی چشم

این مدل بسیار جذاب بوده و توجه تمام دانشگاهیان را به سمت شما جلب خواهد کرد. البته این مدل برای هر صورتی مناسب نیست. اگر هم از آن خسته شوید، می توانید به راحتی موهای خود را رو به عقب شانه کرده و مدل جذاب دیگری را خلق کنید.


مدل موی فرق بغل مردانه

فرق بغل

این مدل برای پسرهایی که دارای خط رویش موی قلبی شکل هستند مناسب است، زیرا باعث دیده نشدن حالت جلوی موی آن ها خواهد شد. ظاهر این مدل بسیار جذاب بوده و تقریبا برای هر موقعیتی مناسب است. البته برای ثابت نگه داشتن آن باید به موهای خود ژل هم بزنید.


مدل موی آندرکات تکه ای

آندرکات تکه ای

این مدل برای پسرهایی که موهای ضخیمی دارند عالی است، زیرا علاوه بر ظاهر جذاب، ضخیم بودن موها را بسیار زیبا به نمایش می گذارد. مطمئن باشید که این مدل بسیار مورد توجه هم دانشگاهیان شما قرار خواهد گرفت.


مدل موی پسرانه بلند رو به بالا

بلند رو به بالا

اگر موهایتان ضخیم و پرپشت است، از این ویژگی به نحو درست استفاده کرده و آن را با مدل موی خود به خوبی نمایش دهید. از ژل استفاده کرده و موهای خود را بالا بزنید، اما دور آن را خیلی کوتاه نکنید. بهتر است قسمت بالای گوش خود را زیاد خالی نکنید یا مدل موی شما فرم خوبی به خود بگیرد.


امیدواریم این گزینه ها برای شما مناسب بوده و مدل موی مناسب خود را پیدا کرده باشید. اغلب دانشجویان پسر تنوع طلب هستند، پس تا جای ممکن سعی و خطا کرده و مدل های مختلف را امتحان کنید. همچنین برخی از این مدل ها را می توانید با تغییر روش درست کردن موی خود، به مدلی دیگر تبدیل کنید. با داشتن مدل مویی جذاب و ساده، خود را در دانشگاه از دیگران متمایز کنید.