با ۱۸ ایده متفاوت برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری آشنا شوید

0
2865
ایده هایی برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری

روز خواستگاری یکی از مهم ترین روزهای زندگی هر دختری است. رفتار و صحبت های مطرح شده در این روز، اهمیت فراوانی داشته و تا مدت ها از ذهن افراد پاک نخواهد شد. پس چه بهتر که در این روز، ظاهری زیبا و مناسب داشته باشید تا تصویری که در آینده از روز خواستگاری در ذهن شما و دیگر حاضرین در این مجلس نقش خواهد بست، تصویر زیبایی باشد. در ادامه این مقاله با ۱۸ ایده برای انتخاب لباس مناسب خواستگاری آشنا خواهید شد.


بلوز ساده + دامن گلدار

یک خانم با بلوز مشکی و دامن گلداریترکیب سادگی این بلوز با گل های دامن، ترکیبی بسیار جذاب را خلق کرده است. در این استایل در عین حال که از رنگ مشکی استفاده نسبتا زیادی شده است، به دلیل وجود گل های رنگ روشن و زیبای روی دامن، به هیچ عنوان احساس تیرگی نخواهید کرد.


بلوز ساده + شلوار طرح دار

استایل یک خانم با بلوز ساده و شلوار طرح داراگر دوست دارید به جای دامن از شلوار استفاده کنید، هیچ مشکلی نیست. اما پیشنهاد می کنیم شلوارهای طرح دار که امروزه بسیار هم روی بورس هستند و طرفداران زیادی دارند را انتخاب کرده و آن را با یک بلوز ساده که تناسب رنگی مناسبی دارند بپوشید.


بلوز ساده + دامن رنگی

استایل یک خانم با بلوز ساده و دامن رنگیاگر به طرح های شلوغ و خاص علاقه ندارید، پیشنهاد می کنیم از دامن های ساده اما در رنگ های خاص استفاده کنید. ترکیب این سبز خاص با بلوز مشکی ساده که در تصویر مشاهده می کنید، یکی از خاص ترین استایل هایی است که می توانید برای روز خواستگاری تان داشته باشید.


بلوز ساده + دامن راه راه سفید مشکی

استایل یک خانم با بلوز ساده و دامن راه راهاگر قصد دارید برای خواستگاری از رنگ های روشن استفاده کنید اما به هیچ عنوان شبیه عروس ها نشوید، این استایل پیشنهادی ما برای شماست! تنها کافی است یک بلوز سفید ساده را با یک دامن راه راه سفید مشکی همراه کنید. پوشیدن یک بلوز سفید استایل شما را مناسب خواستگاری کرده، و اضافه کردن یک دامن راه راه سفید مشکی، سنگینی این استایل را از بین می برد.

مطلب مرتبط:  برای شب یلدا چی بپوشیم؟ 15 ایده برای پوشیدن لباس مناسب شب یلدا

بلوز سفید + دامن فاق بلند صورتی

استایل یک خانم با بلوز سفید و دامن صورتییکی از مناسب ترین رنگ ها برای خواستگاری، ترکیب رنگ سفید و صورتی است. سفید حال و هوای عروسی را زنده کرده و صورتی کمی از جدیت آن می کاهد. برای تمام کردن استایل تان، از یک جفت کفش سفید ساده استفاده کنید.


بلوز سفید ساده + دامن پلیسه

استایل یک خانم با بلوز ساده و دامن پلیسهدامن پلیسه یکی از ترندهای اصلی این روزهاست. این دامن ها در رنگ های مختلف موجود هستند. پیشنهاد می کنیم یکی از این دامن ها در یک رنگ بولد و توی چشم تهیه کنید و با یک بلوز ساده، خاص بودن رنگ دامن را به رخ بکشید. همچنین برای کفش نیز از رنگ های خنثی و کمرنگ استفاده کنید.


پیراهن بلند مجلسی

پیراهن بلند مجلسیاگر قصد دارید مراسم خواستگاری خود را از حالت یک معارفه ساده خارج کرده و حال و هوای رسمی تری به آن بدهید، پیشنهاد می کنیم از پیراهن های بلند مجلسی استفاده کنید. می توانید برای این پیراهن از رنگ های روشن استفاده کنید. یک پیراهن حریر روشن، مثل تصویر، گزینه جذابی خواهد بود.


پیراهن توری سفید

پیراهن توری سادهبرای دادن حال و هوای عروسی به مراسم خواستگاری، می توانید از پیراهن سفید استفاده کنید. سایز این پیراهن می بایست نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند باشد. پیراهن های توری که سال هاست روی بورس هستند و طرفداران زیادی دارند را در اولویت قرار دهید.


پیراهن بلند گلدار

پیراهن بلند گلداراگر از طرفداران پارچه های طرح دار هستید، از آن در پیراهن تان استفاده کنید. یک پیراهن بلند با زمینه روشن و گل های خاص، ترکیب جذابی را برای شما خلق خواهد کرد. اگر قصد دارید روی پیراهن تان کت بپوشید، پیشنهاد می کنیم از یک کت ساده به رنگ ملایم زمینه استفاده کنید تا استایل تان آرام و ملیح باقی بماند.

مطلب مرتبط:  11 نکته برای داشتن بهترین استایل دانشجویی دخترانه

کت و شلوار زنانه سفید

استایل کلاسیک و لباس مناسب خواستگاریآیا به دنبال یک استایل شیک و کلاسیک هستید؟ ما به شما کت و شلوار زنانه را پیشنهاد می کنیم. یک کت و شلوار سفید، لباس مناسب خواستگاری شماست. برای کلاسیک تر شدن استایل تان می توانید از شلوارهای گشادتر یا شلوار راسته استفاده کنید.


کت و شلوار زنانه رنگی

کت و شلوار زنانه صورتیاگر قصد ندارید خیلی هم شبیه عروس ها به نظر برسید، اما همچنان به استایل های کلاسیک علاقه دارید، به شما پیشنهاد می کنیم از کت و شلوارهای رنگی استفاده کنید. می توانید دکمه های کت تان را بسته یا آنها را باز بذارید. اگر قصد باز گذاشتن دکمه ها را دارید، زیر آن از لباس های رنگ روشن استفاده کرده و حتما لباس تان را داخل شلوار بگذارید.


کت و شلوار زنانه طرح دار

کت و شلوار زنانه طرح دارچه کسی گفته همیشه باید از کت و شلوارهای تک رنگ و ساده استفاده کنید؟ اتفاقا برعکس؛ اگر به دنبال یک استایل خاص، نسبتا شلوغ و متفاوت برای روز خواستگاری خود هستید، یک کت و شلوار با پارچه طرح دار انتخاب کنید. البته اگر قصد دارید دکمه های کت را باز بگذارید، برای زیر آن حتما یک بلوز ساده بپوشید تا بیش از حد طرح دار و شلوغ به نظر نرسید.


پیراهن اسپرت

پیراهن اسپرتاگر مراسم شما خیلی رسمی نیست، یک پیراهن اسپرت می‌تواند لباس مناسب خواستگاری برای شما باشد. برای انتخاب رنگ این پیراهن ها پیشنهاد می کنیم از رنگ های روشن با طرح های اسپرت استفاده کنید. مثلا همین پیراهن سفید با راه راه های مشکی، بسیار ایده آل خواهد بود.

مطلب مرتبط:  نکات انتخاب کفش مناسب با ساپورت زنانه برای استایل روزمره

بلوز آستین بلند + دامن بلند

لباس مناسب خواستگاریاگر خواستگاری شما در فصل زمستان است و یا به هر دلیل دیگری قصد دارید لباس پوشیده به تن کنید، پیشنهاد می کنیم یک بلوز سفید آستین بلند را با یک دامن بلند یا دامن ماکسی همراه کنید. انتخاب این استایل با رنگ های ملیح، استایل ناز و زیبایی برای شما خلق خواهد کرد.


سرهمی طوسی روشن

استایل یک خانم با سرهمی طوسی روشنسرهمی ها را می توان یکی از بهترین گزینه های موجود به عنوان لباس مناسب خواستگاری انتخاب کرد. سرهمی ها انواع مختلفی دارند و اکثرا حالت نیمه مجلسی تا مجلسی دارند. بسته به میزان رسمی و غیررسمی بودن مجلس خواستگاری تان، مدل مناسبی از سرهمی ها را انتخاب کنید.


بلوز کرم تیره + شلوار کرم کمرنگ

استایل کرم یک خانمکرم یکی از رنگ های مناسب برای مراسم خواستگاری است. اگر قصد دارید استایل نیمه رسمی داشته باشید یک بلوز جذاب کرم تیره را با شلوار مجلسی کرم کمرنگ همراه کنید. اضافه کردن کفش های نود نیز استایل شما را تکمیل خواهند کرد.


شومیز سفید + دامن آبی

استایل یک خانم با شومیز سفیدشومیز سفید را می توان در لیست لباس مناسب خواستگاری قرار داد. برای اینکه رنگ و لعاب استایل تان را افزایش دهید، پیشنهاد می کنیم دامن های رنگی بپوشید. برای انتخاب کفش نیز، کفش سفید بهترین گزینه ای است که می توانید انتخاب کنید.


شومیز مشکی + دامن مشکی سفید

استایل یک خانم با بلوز و دامن مشکیاگر علاقه شدیدی به رنگ های تیره دارید و قصد ندارید حتی برای روز خواستگاری نیز از این رنگ دور شوید، مشکلی نیست. می توانید از این رنگ مورد علاقه خود استفاده کنید، اما پیشنهاد می کنیم قدری رنگ روشن به آن اضافه کنید. خال خال های سفید موجود روی دامن، کمی از تیرگی استایل تان را کاهش خواهد داد.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید