۱۸ ایده برای ست کردن لباس مخصوص ولنتاین و داشتن استایلی جذاب

0
3757
استایل یک خانم با لباس مخصوص ولنتاین

جدا از هر کادویی که برای عشق زندگی تان در نظر دارید، باید برنامه ای برای لباس مخصوص ولنتاین هم داشته باشید. ولنتاین زمان مناسبی برای پوشیدن کفش های پاشنه بلند، دامن، بلوز یا اکسسوری های مورد علاقه تان است. مطمئنا استایل روز ولنتاین، بدون استفاده از رنگ مخصوص این روز، یعنی قرمز و صورتی معنایی نخواهد داشت.

به لیستی از استایل های ساده گرفته تا لباس های چشم گیر و مد روز مناسب روز ولنتاین که ما برایتان جمع آوری کرده ایم نگاهی بیندازید. مناسب با هر برنامه ای که برای این روز ترتیب داده اید، می توانید یک استایل مناسب از بین این ۱۸ ایده دوست داشتنی پیدا کنید.

ایده های ست کردن لباس مخصوص ولنتاین

۱٫ سر تا پا قرمز

استایل سر تا پا قرمز یک خانم برای ولنتایناین استایل دهان همه را باز نگه خواهد داشت. روز ولنتاین فرصت مناسبی برای استفاده از استایل تک رنگ قرمز است. یک دامن میدی قرمز در ترکیب با یقه اسکی، بدون هیچ تلاشی به سادگی جذاب خواهد بود.

۲٫ شلوار سرهمی قرمز

استایل یک خانم برای ولنتاین با سرهمی قرمزیک شلوار سرهمی ساده ی قرمز رنگ در ترکیب با بلوز سفید زیر آن و کفش هایی با رنگ روشن، فوق العاده به نظر خواهد رسید. بسیاری از ما عاشق شلوارهای سرهمی هستیم؛ زیرا هم برای روز و هم برای شب می توان آن استفاده کرد.

۳٫ استایل روزمره

استایل یک خانم برای ولنتاین با کت قرمزاز نظر فنی شما لباس های راحت و روزانه ی خود را به تن می کنید؛ اما به لطف پالتوی قرمز رنگ به نظر می رسد که ولنتاین را جشن گرفته اید. این استایل با کت قرمز نیز زیبا به نظر می رسد. آرایش و ناخن قرمز را نیز فراموش نکنید.

مطلب مرتبط:  مد پاییز و زمستان 2019 - 2020 با توجه به گفته مجله فرانسوی ووگ

۴٫ پلیور با طرح قلب

استایل یک خانم با پلیور قلبیلباس مخصوص ولنتاین لزوما نباید قرمز باشد؛ بلکه می توانید از لباس های دیکر با حال و هوای ولنتاین هم استفاده کنید. این پلیورهای چشم نواز، برای روز ولنتاین بسیار راحت و زیبا هستند. اگر می خواهید یک روز آرامش بخش در کنار معشوق خود داشته باشید، این پلیورها گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود. با استفاده از یک زیرپوش توری، کمی آن را رمانتیک تر کنید.

۵٫ پیراهن قرمز کوتاه پشت باز

استایل مخصوص ولنتاین یک خانم با پیراهن قرمز کوتاهلباس مخصوص ولنتاین برای مهمانی های خودمانی، پیراهن قرمز کوتاه با پشت باز و کفش مناسب است. لباس های پشت باز، بدون اینکه زیاد از حد باز به نظر برسند، جذاب جلوه می کنند. توجه داشته باشید که در این روز خاص، بدون عطر مورد علاقه ی خود، خانه را ترک نکنید.

۶٫ دامن میدی قرمز و کت چرم

استایل مخصوص ولنتاین یک خانم با دامن میدی قرمز و کت چرماین دامن میدی شیک در ترکیب با یک تی شرت سفید، گزینه ی مناسبی برای یک شام عاشقانه خواهد بود. کت چرم و کیف قرمز و کفش های پاشنه بلند هماهنگ با کیف، ظاهر شما را تکمیل خواهد کرد.

۷٫ یک استایل راحت

استایل مخصوص ولنتاین یک خانم با کلاه قرمزاگر روز ۱۴ فوریه مجبور هستید کار کنید، به یک استایل راحت اما زیبا احتیاج خواهید داشت. کت مشکی محبوب خود را بپوشید، یک بلوز راه راه انتخاب کرده و ژاکت خود را روی آن بپوشید. اکسسوری زنانه قرمز، ظاهر شما را برای جشن ولنتاین آماده خواهد کرد.

۸٫ شلوار چرم و پالتوی قرمز رنگ

استایل مخصوص ولنتاین یک خانم با شلوار چرمچه کسی فکرش را می کرد که رنگ قرمز در ترکیب با طرح ببری اینقدر زیبا به نظر برسد؟ شلوار چرم قرمز خود را با یک یقه اسکی مشکی رنگ ترکیب کرده و یک پالتوی قرمز روی آن بپوشید. حتما شما هم عاشق این استایل قرمز خواهید شد.

مطلب مرتبط:  معرفی 9 مدل دامن زیبا و جذاب برای داشتن یک استایل کلاسیک زنانه

۹٫ بلوز با طرح قلب

استایل مخصوص ولنتاین یک خانم با بلوز با طرح قلبما به فکر کسانی که نمی خواهند از رنگ قرمز استفاده کنند نیز بوده ایم. یک بلوز دکمه دار با طرح قلب را با یک دامن صورتی و کمربند طلایی ترکیب کنید.

۱۰٫ یک استایل چشمگیر

استایل مخصوص ولنتاین یک خانم با کت چرمنیم بوت و کت چرمی ظرافت خاصی به ظاهر شما می دهد. پیراهن های توری لباس های ساده ای هستند و ست کردن با آن ها کار آسانی است. می توانید به شیوه ای جذاب و زنانه از آن استفاده کنید یا به کمک جواهرات حجیم، نیم بوت و کت چرم آن را به مد روز نزدیک تر نمائید. با کمی رژلب قرمز می توانید تمام قلب ها را از آن خود کنید.

۱۱٫ شلوار با طرح قلب

استایل مخصوص ولنتاین یک خانم با شلوار قلبیمی توانید از کمی طرح قلب برای شلوار خود نیز استفاده کنید. این استایل در عین زیبایی، بسیار دخترانه و مناسب است و هیچ اشتباهی در مورد آن وجود ندارد.

۱۲٫ قرمز برای استایل بورگاندی(رنگ بنفش)

استایل مخصوص ولنتاین یک خانماین نوع استایل بسیار جذاب و چشمگیر است و در عین سادگی بسیار مد روز به نظر می رسد. استایلی که با یک روسری بزرگ چهارخانه تا گردن را گرم نگه داشته با چکمه های رنگ بورگاندی (نوعی بنفش) که تا بالای زانو را پوشانده اند. این ترکیب جایگزین مناسبی برای رنگ های معمول مشکی و قهوه ای خواهد بود.

۱۳٫ پلیور با طرح لب و دامن میدی چرم

استایل مخصوص ولنتاین یک خانماین استایل باعث می شود شما در میان رنگ های روشن و براق، متمایز به نظر برسید. بسیاری از ما عاشق دامن چرم مصنوعی و پلیورهای ساده با طرح گرافیکی هستیم.

مطلب مرتبط:  رنگ پاستلی چیست؟ اصول ست کردن لباس های پاستلی

۱۴٫ تاپ قرمز چین دار

استایل مخصوص ولنتاین یک خانم با تاپ قرمز چین دارهمانطور که مشاهده می کنید، پوشش غالب برای روز ولنتاین پالتوی قرمز است. این استایل قرمز- مشکی آتش روز ولنتاین شما را شعله ور خواهد کرد، ما این را تضمین می کنیم! با یک تاپ چین دار قرمز ظاهر خود را مطابق مد روز تکمیل کنید.

۱۵٫ پیراهن گلدار

استایل مخصوص ولنتاین یک خانم با پیراهن گلدار قرمزبرای یک شام رمانتیک، پیراهن گلدار بپوشید و آن را با پاشنه بلندهای مورد علاقه ی خود ترکیب کنید. این استایل قلب معشوق شما را به تپش خواهد انداخت.

۱۶٫ استایل صورتی

استایل مخصوص ولنتاین یک خانم به رنگ صورتیصورتی رنگی شیرین و رمانتیک است و می تواند گزینه ای مناسب و دوست داشتنی برای روز ولنتاین باشد. این استایل قطعا کسل کننده نخواهد بود.

۱۷٫ پیراهن با طرح لب

استایل مخصوص ولنتاین یک خانم با پیراهن لب داربا این پیراهن قرمز و فریبنده بیانیه ی خود را در دنیای مد اعلام کنید. هیچ کس نمی تواند در روز ولنتاین به طرح لب، نه بگوید. استایل خود را با یک کفش پاشنه بلند زیبا به رنگ قرمز یا رنگ های روشن تکمیل کنید.

۱۸٫ سرتا پا مشکی با کمی رنگ قرمز

استایل مخصوص ولنتاین یک خانم بارنگ قرمز و مشکیاین ست لباس مخصوص ولنتاین ، تمام زیبایی خود را مدیون دامن قرمز است. برای درخشش بیشتر، از جواهرات طلایی استفاده کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید