۵۰ مدل موی جذاب برای ولنتاین که می توانید در خانه انجام دهید

0
5968
معرفی چند مدل موی متفاوت و خاص برای ولنتاین

ما در اینجا ۵۰ مدل موی جذاب داریم تا در روز ولنتاین به راحتی بتوانید موهای خود را شکل بدهید. می توانید زمان زیادی برای آن صرف کنید و خلاق باشید. از طرف دیگر می توانید دیوانه وار رفتار کنید و به جای ظاهر ژولیده و بی حوصله، خودتان را برای مهمانی آماده کنید.

زندگی یک زن به عنوان مادر، پرمشغله تر از آن است که بتواند در جهت درست کردن موهای دخترش، برای مدل های پیچیده وقت صرف کند. ما برای ولنتاین استایل هایی را در نظر گرفته ایم که ترکیبی از مدل های ساده و پیچیده است. در واقع بسیاری از این مدل ها آنقدر ساده اند که هرکسی خودش می تواند آن را به راحتی در خانه درست کند. مدل موی قلبی برای هر زمانی در سال مناسب است، بنابراین این مقاله را در دسترس نگه دارید و همیشه به آن سر بزنید.

مدل موی سریع برای ولنتاین

چند مدل موی قلبی سریع و سادهتقریبا اکثر ما تعداد زیادی عکس از مدل موی مورد علاقه ی خود را جمع آوری کرده ایم و دوست داریم از آن ها پیروی کنیم. اما با واقعیت روبه رو می شویم و می بینیم که حتی اگر بتوانیم دوش بگیریم و به موقع از خانه خارج شویم کار بزرگی انجام داده ایم.

ما با دنیای درهم ریخته ی اطراف خود عجین شده ایم. اما با اینکه می دانیم دنیای بیرون و زندگی عصر حاضر شلوغ تر از چیزی است که فکرش را بکنیم، می توانیم با مدل های ساده شروع کنیم و به راحتی به همه ی کارهای خود برسیم.

یک دم اسبی قلبی شکل به عنوان یک دم اسبی زیبا که بیش از حد بالا نباشد مناسب است. ساده و سریع درست می شود و برای تمام سنین کاربرد دارد.

بعضی از مدل مو های قلبی دیگر هم وجود دارند که در هر سنی می توانید از آن استفاده کنید. زیبا و ظریف است و برای درست کردن آن به زمان زیادی نیاز نخواهید داشت.

مدل قلب بافته شده یکی از مدل های انتخاب شده است و برای آن دسته از افراد که دوست دارند در روز ولنتاین موهای خود را از صورتشان جمع کنند، مناسب به نظر می رسد. اگر بعد از بافتن مو وقت اضافه داشتید، می توانید با حالت دار کردن مابقی مو این مدل را تکمیل کنید.

بعضی از مدل های قلب بافته شده نیز برای تمام سنین مناسب است. سریع انجام می شود و در عین سادگی بسیار زیبا به نظر می رسد.

مدل قلبی آزاد و مواج، شیک تر از مدل های دیگر به نظر می رسد و درست کردن آن آسان و سریع است. تنها چیزی که باید بلد باشید یک بافت ۳ شاخه ی معمولی است.

چند مدل موی دیگر برای ولنتاین

چند مدل موی قلبی جذاباین مدل ها به کمی تلاش بیشتر نسبت به موارد اول نیاز دارند، اما همچنان ساده و سریع هستند و قطعا تلاشی که می کنید ارزشش را خواهد داشت.

یک مدل موی بافت قلبی به نام بافت قلبی پری دریایی وجود دارد که شامل بافت های قلبی شکل بسیار ساده ای است و تلفیقی از چند تای آن هاست که تکرار می شود و با اندکی تلاش، ظاهری زیبا و متفاوت به شما می دهد.

قلب های ایستاده، راه مناسبی برای زیباتر کردن مدل دم اسبی به نظر می رسد. به طوری که قلب درست شده، خودش را به صورت جداگانه از مابقی مو نشان می دهد و این واقعا دوست داشتنی است. دم اسبی ترکیب شده با آن و کشی که مو را جمع کرده است دوام قلب درست شده را برای مدتی تضمین می کند.

مطلب مرتبط:  چند مدل مو برای پیشانی بلند مردانه

مدل های قلبی سه بعدی نیز در عین زیبا بودن، سادگی خاصی در درست کردنشان دارند. می توانید از این مدل برای دختران جوان و نوجوانان نیز استفاده کنید.

اگر از دم اسبی قلبی شکل پیچیده تری استفاده کنید برای دخترهای بزرگ تر نیز مناسب است. این مدل در مقایسه با مدل های دیگر کمی پیچیده تر و آوانگارد تر است.

بافت های قلبی دو رشته ای کمی پیچیده تر از مدل های دیگر به نظر می رسد، اما درست کردن آن واقعا سریع و آسان است. در واقع تنها چیزی که برای درست کردن این مدل باید بلد باشید، بافت ۳ شاخه ی ساده است. این استایل به راحتی در تمام روز دوام خواهد آورد.

مدل موی دخترانهیکی دیگر از مدل های جذاب، مدل موی قلبی ای است که نیمه ی پایین موها رها شده است و سخت تر از آن چه هست به نظر می رسد. این مدل، تنها یک قلب ساده است که برای کمی رنگ و لعاب بیشتر یک روبان دور آن پیچیده اند.

نوعی مدل بافت قلبی شکل به همراه دم اسبی ای که در پایین آن قرار گرفته، مدل مناسبی برای دخترهای کوچک در روز ولنتاین یا هر زمان دیگری در سال است. این استایل شامل یک قلب ساده است که به دنبال آن یک دم اسبی اضافه می شود و کمک می کند مدل موی شما در تمام طول روز دوام داشته باشد و از عرق کردن و موج دار شدن دور بماند.

مدل های پاپیون های کودکانه برای آن دسته از افراد که به دنبال طرحی غیر از قلب می گردند، بسیار مناسب است. قطعا عاشق سرعت و سادگی آن می شوید. این مدل برای موهای کم پشت و کوتاه نیز کاربرد دارد و می توانید برای دخترهای بزرگ نیز از آن استفاده کنید.

شینیون های قلبی ساده نیز برای تمام سنین کاربرد دارد. بهترین قسمت آن این است که به هیچ ابزار خاصی برای این کار نیاز ندارید. می توانید به راحتی با استفاده از همان دایره های دوتاتی شینیون یا یک جوراب لوله شده و چند کش مو این کار را انجام دهید.

مدل قلب های پیچان و دوگانه، مدل های ساده و زیبایی هستند و در طول یک روز سرشار از بازی و آموزش دوام خواهند آورد. حتی می توانید انتظار بیشتری نیز از آن داشته باشید.

قلب های سه گانه نیز مدل موی بسیار زیبایی برای روز ولنتاین هستند و می توانید برای موهای کوتاه نیز از آن استفاده کنید.

بافت پیچ دار قلبی هم بسیار ساده و بامزه است، می توانید آن را بیاموزید و در خانه تکرار کنید. این مدل ظاهر قلبی زیبایی به شما می بخشد.

این مدل بافت قلبی هم برای دخترهای بزرگ و هم برای مادرها در روز ولنتاین مناسب خواهد بود. همچنین یکی از ساده ترین مدل های ممکن است، به هیچ بافتی نیاز ندارد و مدلی دوست داشتنی به نظر می رسد.

مدل موی ولنتاین برای دخترهای بزرگسال

چند مدل موی مناسب ولنتایندخترها بزرگ تر که می شوند به دو دسته تقسیم می شوند، یک دسته نظرات بسیار متفاوتی در مورد موهای خود دارند در حالی که این موضوع برای دسته ی دیگر اهمیتی ندارد. سعی کنید هرچقدر هم برای شما ناخوشایند است این موضوع را بپذیرید که دختر شما خودش دوست دارد موهای خود را آرایش کند؛ هرچند نامنظم و کج و معوج از آب در بیاید، به او بگوئید موهایش را خیلی خوب آراسته است. در اینجا چند مدل موی جذاب به شما نشان می دهیم که ممکن است برای دختران نوجوان خوشایند باشد.

مطلب مرتبط:  داستان ولنتاین چیست؟ با تاریخچه ولنتاین و رسوم آن بیشتر آشنا شوید

مدل موهای نیمه باز یکی از آن استایل هایی است که هر کسی حتی به عنوان مادر از آن خوشش می آید، این مدل مشخصا شامل یک قلب است اما بسیار زیبا و با کلاس به نظر می رسد.

یک مدل دم اسبی قلبی باکلاس وجود دارد که شباهت زیادی به قلب نیمه باز دارد، اما دوام آن در یک روز پرمشغله زیاد است. اگر دختر بازیگوشی دارید که همیشه عرق می کند، این نوع دم اسبی شما را از شانه کردن موهای فر خورده در آخر شب نجات خواهد داد.

یک پاپیون نیمه بسته برای دخترهای بزرگ تر بسیار مناسب است، اما احتمالا بتوانید برای کوچک تر ها نیز از آن استفاده کنید.

برای درست کردن مدل قلب نیمه بسته، به موهای بیشتری نسبت به مدل های دیگر نیاز دارید. بنابراین اگر به اندازه ی کافی مو دارید، قطعا مدل زیبا و دوست داشتنی خواهد بود.

مدل قلب های آبشاری، یکی از طرح های مورد علاقه ی دخترها و خانم هاست و ظریف و زیبا به نظر می رسد. اگر دختر شما به دویدن اطراف خانه علاقه دارد، این مدل مناسبی برای او نخواهد بود. اگرچه درست کردن آن ها سریع و آسان است، اما دوام زیادی ندارد.

بافت قلبی با مروارید نیز یکی از مدل های زیبای دیگر است. اما شما می توانید بسته به ابزار موجود در خانه از روبان، رشته های مروارید یا حتی گردنبند نیز استفاده کنید.

مدل موهای پیچیده تر برای ولنتاین

چند مدل موی متفاوت برای موهای بلند برای ولنتاینتا اینجا تمامی مدل ها بسیار ساده و سریع بوده اند. بقیه ی مدل ها کمی پیچیده تر از استایل های قبلی هستند. اگر زمان بیشتری در اختیار دارید و می خواهید خودتان را به چالش بکشید، یکی از این مدل های زیبا را برای روز ولنتاین امتحان کنید.

مدل قلب برجسته در میان بافت فرانسوی، روش مناسبی برای کمی ظریف کاری در این نوع بافت به نظر می رسد. یک قلب زیبا و بافت فرانسوی در کنار یکدیگر بسیار زیبا خواهند شد. همه ی این جداسازی ها و بافت ها به معنای زمان بیشتر است، اما انجام دادن آن چندان دشوار نیست، به خصوص اگر بافت فرانسوی بلد باشید.

ترکیب رز زیبا و بافت هلندی یکی از آن مدل هایی است که طرفداران زیادی دارد. روی موهای طبیعی از عکس هم زیباتر به نظر می رسد و همه مجذوب آن خواهند شد.

یک پاپیون زیبا در ترکیب با دم اسبی، مدلی واقعا باکلاس و مناسب به نظر می رسد! اگر چه از نظر تئوری درست کردن آن آسان است، اما اصولا در دسته ی موهای پیچیده جا می گیرد، زیرا درست کردن یک پاپیون متقارن و بی عیب و نقص به زمان بیشتری احتیاج دارد.

بافت های قلبی شکل ۳ بعدی یکی دیگر از مدل هایی است که در واقعیت زیباتر از عکس جلوه می کند. درست کردن آن سریع و آسان است ولی ظاهرش پیچیده به نظر می رسد.

قلب بافته شده ی طنابی، بسیار زیبا به نظر می رسد. شاید به کمی زمان بیشتر نیاز داشته باشد اما آموختن تکنیک بافت طنابی بسیار آسان است. من فکر می کنم اکثر افراد می توانند به سادگی این مدل را درست کنند.

نوعی بافت طنابی دیگر نیز وجود دارد که با هدبند همراه می شود و خبری از شکل قلب در آن نیست، اما برای روز ولنتاین بسیار ساده و شیک و مناسب به نظر می رسد. به خصوص اگر به مهمانی دعوت شوید یا یک رقص پدر، دختری در پیش رو داشته باشید.

در یک مدل دیگر بافت ظریفی که در طرفین سر قرار می گیرد، تمام موها را از صورت زیبا و کوچک شما دور نگه خواهد داشت. اگر بخواهید می توانید مابقی آن را باز بگذارید، یا برای دوام بیشتر آن را به شکل دم اسبی جمع کنید.

مطلب مرتبط:  لایه برداری پوست در خانه - معرفی و آموزش 7 ماسک ساده خانگی

بافت توری قطعا یکی از مناسب ترین گزینه ها برای روز ولنتاین است. مطمئنا هرجا بروید ظاهر خود را حفظ خواهد کرد.

نمونه ی دیگری از بافت سه بعدی نیز هست که کمی پیچیده تر است، اما اگر درست آن را انجام بدهید به روشی مناسب به موهای خود رنگ و لعاب خاصی بخشیده اید. این بافت تمام روز نیز دوام خواهد داشت.

چند مدل موی متفاوت و جذابمدل قلب با کش سر صورتی به هیچ مهارتی در مورد بافت مو نیاز ندارد و می توانید این کار را به راحتی در خانه انجام دهید. فقط به کمی صبر و حوصله نیاز دارید تا کش های صورتی را دور موها بیندازید.

بافت ۴ رشته ای با روبان در ابتدا کمی پیچیده به نظر می رسد و ترکیب آن با مو به کمی زمان نیاز دارد، اما به محض این که آن را بیاموزید، انجام دادن آن بسیار آسان خواهد بود. مزیت این مدل در این است که می توانید روبان آن را متناسب با رنگ لباس یا مناسبتی که در آن شرکت می کنید، تغییر دهید.

با یک هدبند قلبی مدل بوهو از آن چه به نظر می رسد ساده تر است و با آن به راحتی می توانید یک مدل موی جذاب و مناسب برای دختران بزرگسال درست کنید.

مدلی از بافت قلبی با کش سر وجود دارد که یکی دیگر از استایل هایی است که به بافت نیاز ندارد و تنها باید صبر و حوصله به خرج دهید و یک دسته کش پلاستیکی کوچک داشته باشید.

نوبت به طرح ۳ بعدی با بافت گل می رسد که کمی پیچیده است، اما قطعا آموختن آن ارزشش را خواهد داشت. این مدل روی سر واقعا ۳ بعدی و برجسته تر به نظر می رسد.

بافت قلبی دیگری که در دست داریم در ترکیب با بافت فرانسوی ایجاد می شود و قطعا یکی از پیچیده ترین تکنیک های به کار رفته در این مقاله است. اگر بافت فرانسوی بلد هستید، خودتان را به این چالش دعوت کنید.

اگر از قبل اصول پایه بافت قلب را می دانید، می توانید با استفاده از این مدل موی زیبا قسمت وسط قلب خود را کمی زیباتر کرده و بافتی حصیری به آن بدهید.

مدل قلب های متصل به یکدیگر کار سختی نیست، اما درست کردن این قلب ها روی سر به کمی زمان و دقت نیاز دارد و راه مناسبی برای کنار زدن مو از روی صورت است.

اکسسوری مو برای روز ولنتاین

اکسسوری مواگر فکر می کنید نمی توانید هیچ یک از این مدل ها را درست کنید یا می خواهید به استایل خود کمی رنگ و لعاب بدهید، چند اکسسوری خانگی را به شما نشان می دهیم که می توانید در روز ولنتاین از آن استفاده کنید.

کلیپس های مو برای روز ولنتاین بسیار دوست داشتنی هستند و درست کردن آن ها بسیار ارزان است.

آبنبات های قلبی برای درست کردن اکسسوری مو ایده ی جذابی است و این سنجاق سرهای آبنباتی برای هر مدل مویی حتی برای دم اسبی زیبا هستند!

امیدواریم از این مدل های مو ایده گرفته باشید و بتوانید روز ولنتاین را به آسانی جشن بگیرید! مدل های مختلف را امتحان کنید. مطمئنا از این کار خوشحال خواهید شد.

اکسسوری و کش مونوبت شماست

کدام یک از این مدل ها را اول امتحان خواهید کرد؟ مدل مورد علاقه ی خود را با ما به اشتراک بگذارید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید