۶ راهکار آرایشی ساده برای درشت نشان دادن چشم ها

0
2194
6 راهکار آرایشی ساده برای درشت نشان دادن چشم ها

بعضی خانم ها به دنبال راهکارهایی برای گرد یا درشت نشان دادن چشم ها هستند و بعضی دیگر سعی دارند چشم هایشان را بادامی نشان دهند. به کمک آرایش می توانید چشم های خود رابه هر فرمی که می خواهید تبدیل کنید.

چشم ها اعضایی از بدن هستند که با روح ارتباط مستقیم دارند. چشم های درشت و زیبا حرف های بسیاری برای گفتن دارند. به همین دلیل کسانی که چشم های درشتی ندارند، از تکنیک های مختلف آرایشی استفاده می کنند تا چشم هایی درشت تر و درخشان تری داشته باشند. نکته ی این کار، این است که با آرایش، در نحوه ی دید بقیه تغییر ایجاد می کنید و کاری می کنید که آن ها با خطای دید، چشم های شما را به صورت سه بعدی درشت تر ببینند.

حالت سه بعدی نکته ای است که فراتر از یک عکس دو بعدی حائز اهمیت است و با انجام تکنیک های آرایشی در جهت درشت جلوه دادن چشم ها، قابل اجرا می باشد. لیستی از تکنیک های آرایشی مورد نیاز برای این کار به شما معرفی می کنیم که از گذشته آرایشگران حرفه ای استفاده می کرده اند، اما هرچه زمان می گذرد این تکنیک ها قدیمی نمی شوند و به همین دلیل همیشه برای شما مفید خواهند بود. یک نکته ی مهم دیگر را در روند درشت جلوه دادن چشم های خود باید در نظر داشته باشید و پوشیدن لباس های ساده است..

راهکارهای درشت نشان دادن چشم ها :

ابروهای مرتب

یک خانم با آرایش سادهابروها عضو مهمی در آرایش صورت هستند؛ چرا که چهارچوب صورت به حساب می آیند. به همین دلیل ابروهای شلخته و نامرتب همه ی توجه ها را از چشم منحرف می کنند. بنابراین برای درشت نشان دادن چشم ها ابرو هایتان را اصلاح کرده و آنها را با مداد یا ریمل ابرو هاشور بزنید تا صورت شما تمیز به نظر برسد و توجه دیگران به چشم ها جلب شود؛ چون مستقیما زیر ابروها قرار گرفته اند.

مطلب مرتبط:  10 نکته برای استفاده از رژ لب مات به بهترین شکل ممکن

هایلایت پلک

آرایش چشم یک خانم با چشم های قهوه ایبسیاری از ما هایلایت پلک را انجام می دهیم. تکنیکی که زمان زیادی ست که باب شده و هنوز هم رواج دارد. این تکنیک در جهت محو کردن، یکپارچه سازی و براق کردن آرایش و بیشتر جلوه دادن آن استفاده می شود که در موارد دیگر مانند دیزاین ناخن ها هم کاربرد دارد. با اینکه این تکنیک خیلی مورد استفاده قرار می گیرد، اما بسیاری از خانم ها دلیل و عملکرد آن را نمی دانند؛ رترو یا هایلایت، باعث می شود نور از پلک منعکس شده و با ایجاد خطای دید، موجب درشت نشان دادن چشم ها شود. روزهایی که خیلی حوصله ی آرایش کردن ندارید، می توانید با استفاده از فن هایلایت و کاربرد رژگونه بر روی پلک های خود، باعث درشت نشان دادن چشم ها یتان شوید.

ریمل و فرمژه

یک خانم در حال استفاده از ریملاستفاده از فرمژه به همراه ریمل، باعث می شود چهارچوب بیرونی چشم های شما واضح تر و مشخص تر شده و حالت و رنگ چشم، بیشتر جلوه کند.

مژه مصنوعی

صورت یک خانم با آرایش و مژه مصنوعیمسلم است که مژه های بلندتر و پرتر، چشم ها را درشت تر جلوه خواهند داد. شما می توانید برای انجام این کار از مژه مصنوعی استفاده کنید. اما دقت کنید که مژه هایی را که در سمت انتهای چشم بلندتر می شوند به کار نبرید؛ چون این نوع مژه، چشم های شما را کشیده و بادامی جلوه خواهند داد.

خط چشم سفید

چشم یک خانم با خط چشم مشکی و سفیدخط چشم سفید، تکنیک دیگری است که چشم های شما را درشت تر جلوه می دهد. اگر آن را روی خط اشک پلک پایینی بکشید باعث می شوید که در نگاه بقیه خطای دید ایجاد شود و قرنیه ی چشم شما بزرگتر به نظربرسد. این راهکار را امتحان کنید و ببینید که چقدر آسان می توانید چشم های خود را درشت جلوه دهید.

مطلب مرتبط:  آموزش آرایش روزانه صورت در منزل برای داشتن ظاهری ساده و شیک

مژه پایین را فراموش نکنید

صورت یک خانم با موهای بلوند و آرایشی تیرهدر روند درشت کردن چشم ها، باید به آرایش پلک پایین نیز بسیار توجه کنید. این کار باعث می شود تمرکز و توجه بقیه به سمت پایین چشم تان جلب شود و در نتیجه چشم ها بازتر به نظر برسند. باید دقت داشته باشید که مداد مشکی را داخل تمام پلک خود نکشید چون باعث محدود شدن خط پلک و کوچک به نظر رسیدن چشم ها می شود. بنابراین وقتی می خواهید مژه پایین خود را آرایش کنید از کمی سایه ی دودی در قسمت بیرونی چشم استفاده کنید و مژه ها را ریمل بزنید.

کاربرد تمام این تکنیک ها در کنار هم باعث بازتر دیده شدن و درشت تر شدن چشم های شما خواهد شد که برای تمام افرادی که خواهان چشم های بزرگتر و درشت تر هستند مناسب است. اگر فکر می کنید که انجام تمام این تکنیک ها با یکدیگر زیاده روی است، می توانید هرکدام را جداگانه به کار ببرید، اما باید مطمئن باشید که با جداگانه انجام دادن آن ها نیز باعث ایجاد خطای دید و درشت به نظر رسیدن چشم ها خواهید شد

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید