ممکن است آقایان تصور کنند که نکات ریز لباس پوشیدن تنها مختص خانم هاست.اما اینگونه نیست. تمامی افراد باید با در نظر داشتن چند نکته مهم و درعین حال ساده لباس بپوشند.آنچه آشکاراست آن است که خانم ها توجه بیشتری به این نکته ها دارند.اما ما این بار برای آقایانی که میخواهند شیک پوش تر باشند نکاتی را جمع آوری کرده ایم.این نکات را خانم ها هم میتوانند مطالعه کرده و به همسرانشان گوشزد کنند.

۱داشتن دندان های سفید جذابیت زیادی به شما میدهد.اگر میخواهید دندان هایی سفید و زیبا داشته باشید مرتباً از مسواک و نخ دندان استفاده کنید و هرچند ماه درمیان به دندانپزشکی مراجعه کرده و مشکلات دندان های خود را حل کنید.همچنین پس از هروعده غذایی بهتر است دندان های خود را مسواک بزنید.درصورتی که این امکان برای شما نباشد میتوانید از آدامس های سفیدکننده دندان استفاده کنید.

 

۲سعی کنید تیغ ریش تراش تان همیشه تیز باشد تا اصلاحی تمیز و نرم داشته باشید.چرا که وجود موی صورت بهتر از زخم های ناشی از تراشیدن ریش شما میباشد.تعویض نمودن تیغ اصلاح ، در فواصل زمانی کوتاه میتواند در نرمی اصلاح شما موثر باشد.

 

۳برای از بین بردن خشکی و چین و چروک پوست، از نوعی کرم مرطوب کننده استفاده کنید که حاوی ویتامین C باشد.همچنین پیشنهاد میشود از کرم های مرطوب کننده ای که دارای درصد کمتری اسانس هستند استفاده کنید.

 

۴یکی از عوامل مهم در شیک پوشی ، تمیز و براق بودن کفش هاست.سعی کنید همیشه کفش هایی تمیز، واکس زده و براق بپوشید که نه تنها عمر کفش های شمارا بیشتر میکند بلکه جذابیت زیادی به شما و لباس هایتان میدهند.

مطلب مرتبط:  آموزش بستن پاپیون مردانه به صورت تصویری

 

۵اگر قصد پوشیدن کت و شلوار ندارید، میتوانید یک کت تک خوش دوخت و مناسب تهیه کنید.همچنین یک ژاکت متناسب با رنگ لباس تان میتواند ظاهری زیبا به شما دهد.استفاده از هر کدام از موارد بالا (کت یا ژاکت) اعتماد به نفس زیادی به شما میدهد.

 

۶مدل موی ثابت نداشته باشید.نسبت به مد روز و سلیقه تان مدل های مختلفی انتخاب کنید تا از یکنواختی خارج شوید و قیافه متفاوتی داشته باشید.میتوانید از آرایشگر خود هم ایده بگیرید تا بهترین مدل موها را داشته باشید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید