۷روش آرایش طبیعی صورت برای داشتن ظاهری ساده و جذاب

0
6328
یک خانم در حال انجام آرایش طبیعی صورت

آرایش طبیعی صورت برای زمانی که می خواهید بدون تلاش زیاد، زیبا بنظر برسید، بسیار مناسب خواهد بود. در اینجا به آرایش های طبیعی ای اشاره می کنیم که مطمئنا می خواهید در انجام آنها حرفه ای شوید و از آنها استفاده کنید.

آموزش آرایش طبیعی صورت

بی شک همه ی ما خانم ها عاشق آرایش کردن هستیم؛ اما مطمئنا همه ی ما با این موضوع نیز موافقیم که هر روز آرایش کردن کامل صورت واقعا خوب نیست. اگر بخواهیم زیبا بنظر برسیم، معمولا به سراغ آرایش طبیعی صوت می رویم. در اینجا به چند مدل آرایش طبیعی صورت برای روزمره اشاره می کنیم تا نه آرایش کاملی داشته باشد و نه صورتتان بی اندازه بی رنگ و روح باشد.

آرایش طبیعی برنز و طلایی

یک خانم با آرایش طبیعی صورت و پوست برنزههیچ آرایشی برای تابستان بهتر از آرایش طبیعی برنز نیست. در اینجا به شما نشان می دهیم که چطور یک پوست زیبای طلایی و برنزه داشته باشید.

بعد از تمیز کردن، مرطوب کردن و آماده کردن پوست، از یک کرم پودر مناسب و مطابق با پوست خود استفاده کنید. سپس از یک کانسیلر دارای مواد معدنی در زیر چشم ها استفاده کرده و هرگونه سرخی موجود در پوست را پنهان کنید.

قبل از اینکه از یک پنکیک سبک استفاده کنید، با انگشتان تان مراحل قبلی را به وسیله ی یک هایلایت کننده بر روی قسمت های بالای صورتتان مانند میان بینی، بالای گونه ها و در ناحیه داخلی چشم ها، ترکیب کنید. سپس از یک رژ گونه ی کرمی بر بالای گونه هایتان استفاده کنید. بعد از آن با استفاده از سایه ی ابرویی همرنگ ابروی خودتان، آن ها را مشخص تر کنید. برای پلک ها از سایه چشمی همرنگ پوست با کمی ته رنگ برنز ملایم استفاده کنید و آن را با تمام چروک های پشت چشم ترکیب نمائید.

برای تکمیل این آرایش طبیعی صورت جذاب و زیبا از ریملی استفاده کنید که برس ملایمی داشته ولی در عین حال خرده مژه هایی داشته باشد که مژه های انتهایی شما را بلندتر نشان دهد. در انتها از رژ لبی استفاده کنید که تقریبا همرنگ با لب بوده و لعاب ملایمی به آرایش شما بدهد.

مطلب مرتبط:  معرفی 8 نکته برای کانتورینگ صورت به بهترین شکل ممکن

آرایش طبیعی ساده و شیک

یک خانم با آرایش طبیعی و سادهاین نوع آرایش را سلبریتی های زیادی آنجام می دهند که یکی از مهمترین نمونه های مهم آرایش طبیعی صورت است. آموزش آرایش طبیعی صورت به این روش را در ادامه بخوانید:

در ابتدا از یک پرایمر خوب  بر روی صورت تمیزتان استفاده کنید. سپس از یک کرم پودر مناسب با رنگ پوستتان در نواحی ای که بیشتر به رنگ پوست برابر نیاز دارند، استفاده کنید. زمانی که پایه ی آرایشتان کامل شد، با دقت کانسیلر خود را در نواحی ای که باید سرخی یا لکه های پوست را پنهان کرد، استفاده کنید. برای تکمیل کردن پایه ی آرایش خود، از پنکیک بی رنگی استفاده کنید که به شما رنگ پوستی ملایم و دوست داشتنی می دهد.

استفاده از یک برنزه کننده ی مات با رنگی گرم، به شما رنگ پوستی مشابه یک رنگ پوست برنز طبیعی می دهد. از این برنز کننده، بر روی پیشانی، گونه و چانه ی خود استفاده کنید. از یک سایه ی رنگ پوست برای پلک ها استفاده کنید و بعد از برنزه کننده ی خود نیز بر روی آن استفاده کرده و با چروک ها ترکیب کنید.

در مرحله ی بعد از یک خط چشم ژلیِ سیاه رنگ استفاده کرده و آن را با یک براش مخصوص نازک روی چشم بکشید. در آخر برای اینکه لب های برجسته و درخشانی داشته باشید، از رژ لبی به رنگ هلویی استفاده کنید.

آرایش طبیعی برای چشمان آسیایی

یک خانم با آرایش ساده چشم و موهای کوتاهبرای اعمال آرایشی طبیعی برای داشتن چشم های آسیایی، کافی است همه ی اجزاء را طبیعی نگه داشته و چشم ها را بزرگتر جلوه دهید. برای این کار ابتدا کرم پودر مورد نظر را بر روی تمام صورت تان بزنید تا یک لایه ی سبک و مرطوب ایجاد شود، سپس از کانسیلر استفاده کنید. بعد از آن، ابروها را پر تر نشان داده و هاشور بزنید. سپس از یک سایه چشم قهوه ای کمرنگ بر روی پلک ها و در گوشه های بیرونی چشم ها، از سایه چشم قهوه ای تیره استفاده کنید و بعد آن ها را با یک برس آرایشی پر و پشمالو با یکدیگر ترکیب نمائید.

مطلب مرتبط:  ویدیو - دیزاین رژ لب مشکی با طرح جذاب گل گلی

با استفاده از یک مداد چشم سیاه، یک خط چشم باریک بکشید. اثر این تکنیک بر روی چشم اینگونه است که با وجود اینکه چشم تغییر کرده است اما گویا آرایشی انجام نداده اید. سعی کنید دنباله ی خط چشم تان را کمی بیشتر ادامه دهید. برای آرایش لب، از یک کانسیلر بر روی تمام لب تان استفاده کنید و سپس رنگ لب را بر روی بخش های داخلی لب استفاده کنید تا لب ها کمی شیب دار بنظر بیایند. در آخر برای تکمیل آرایش طبیعی صورت تان، از رژ گونه ی صورتی بر روی گونه ها استفاده کنید.

توجه داشته باشید که در این نوع آرایش می توانید به میزان خیلی کمی از کانتورینگ صورت نیز کمک بگیرید.

لب های طبیعی رنگ پوست

یک خانم با آرایش طبیعی و سادهرژ لب های هم رنگ با رنگ پوست، عالی هستند و یکی از بهترین رنگ رژ لب های طبیعی به خصوص برای تابستان به حساب می آیند. این آموزش آرایش طبیعی صورت ، تنها برای این نیست که به شما یاد دهد چطور لب هایی به رنگ پوست داشته باشید؛ بلکه به شما یاد می دهد که چطور با یک تکنیک درست، اجازه ندهید قسمت های خشک و رگه دار لب هایتان مشخص شود.

آرایش طبیعی چشم

یک چشم یک خانم با آرایش سادهاگر می خواهید آرایش طبیعی چشم انجام دهید، ممکن است آموزش قبلی دقیقا همان چیزی باشد که به دنبالش می گشتید. انجام آن خیلی ساده بوده اما مطمئنا چشمان شما را جذاب تر می کند.

مژه های طبیعی خانگی

چشم یک خانم با آرایش ساده و مژه های بلند و طبیعیدر گذشته استفاده از مژه های مصنوعی مانند یک رؤیا بودند؛ اما امروزه، این موضوع به واقعیتی برای تمام شما عاشقان آرایش تبدیل شده است. مراحلی را در پایین برای شما ذکر کرده ایم؛ آن ها را دنبال کنید تا بدانید چطور بدون استفاده از مژه های مصنوعی می توانید مژه های خود را پرتر و ضخیم تر نشان دهید.

با استفاده از خط چشم های ژلی یا کرمی در نزدیک ترین قسمت به خط مژه ها، ریشه ی آنها را ضخیم تر نشان دهید. به کمک فر مژه، مژ هایتان را فر دهید و تفکیک و مرتبشان کنید. با چند بار استفاده ی درست از فرمژه می توانید مژه های شگفت انگیزی داشته باشید؛ چه از ریمل استفاده کنید و چه این کار را نکنید. بعد از فر دادن آنها، مژه ها را شانه کنید و نوک آنها را از یکدیگر جدا کنید.

مطلب مرتبط:  معرفی 5 مدل گریم هالووین در منزل به همراه ویدیو آموزشی

در آخرین قسمت از آرایش بدون ریمل، کمی سایه چشم پودری بر روی مژه ها استفاده کنید. این پودر باعث می شود مژه های شما ضخامتی طبیعی به خود بگیرند.

آرایش طبیعی گونه ها

نیمی از صورت یک خانم در حال استفاده از براش گونهاین لیست، بدون آرایش گونه ها ناقص است و خوشبختانه ما برای شما بهترین آموزش برای گونه ها را داریم… آرایشی که در آن شما تنها برای کمی رنگ پیداکردن صورت خود، گونه هایتان را سرخ خواهید کرد. اما به یاد داشته باشید، که برای بدست آوردن این ظاهر، درواقع باید چندین قدم را طی کنید.

به عنوان پایه ی آرایش، از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. آن را با استفاده از یک اسفنج خیس کرده و با به آرامی ضربه زدن روی صورت اعمال کنید تا به خوبی جذب شود.

از یک رژ گونه ی کرمی یا هر رژ گونه ای که کمی محو بنظر می رسد بر روی گونه های خود استفاده کنید تا کمی رنگی شوند. از کانسیلر تنها در آن نواحی ای که باید پنهان شوند استفاده کنید. ابروهای خود را پرتر نشان داده و آنها را طبیعی نگاه دارید. از پنکیک پایه ی مات بر روی تمام صورت خود استفاده کنید تا آرایش شما در جای خودش قرار گیرد.

برای آرایش طبیعی چشم ها، از سایه چشم صورتی مایل به بنفش بر روی پلک ها و سایه چشم قهوه ای کم رنگ برای چروک های آن، استفاده کنید. سپس از یک خط چشم قهوه ای کمرنگ استفاده کرده و آن را به حالتی زیگزاگ مانند، بر روی خط مژه بکشید تا مژه هایتان پرتر به نظر برسند. مژه ها را فر کنید و از ریمل بلند کننده مژه بر روی هر دو مژه های بالایی و پایینی استفاده کنید. یک یا دو لایه بر روی آنها، کافی است. در نهایت از یک رژ لب رنگ پوست استفاده کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید