معرفی ۷ ایده جذاب برای ست کردن بوت زنانه بلند

0
2149
روش های ست کردن بوت بلند زنانه

یکی از داغ ترین ترندهای پاییز و زمستان هر سال، پوشیدن بوت زنانه بلند است. در حالی که بسیاری از خانم ها عاشق نیم بوت های ساده که با همه لباس ها به راحتی ست می شوند هستند، باید قبول کنید که هیچ مدل از بوت ها به اندازه بوت های بلند زنانه جذاب نیستند و استایل شما را خاص نمی کنند. در ادامه این مقاله با چند ایده ساده و جذاب برای پوشیدن بوت زنانه بلند آشنا خواهید شد. با رعایت این نکات، بوت های بلند شما استایل تان را جذاب تر از همیشه خواهند کرد.


بوت زنانه بلند مشکی + ساپورت

استایل یک خانم با بوت بلند مشکی و ساپورتاگر برای رفتن به یک مهمانی یا مراسم رسمی قصد دارید از بوت زنانه بلند خود استفاده کنید، آن را با ساپورت همراه کنید تا بهترین نتیجه را از آن بگیرید. خصوصا اگر قد لباس یا دامنی که برای مهمانی انتخاب کرده اید کوتاه می باشد، با پوشیدن ساپورت، قسمت بالایی ران خود را به خوبی می پوشانید تا ظاهر جذاب و زمستانی تان تان را حفظ کنید.


بوت زنانه بلند + کت بلند

استایل یک خانم با بوت بلند و کت بلند کرماضافه کردن یک کت بلند که پایین تر از قسمت بالایی بوت های شما قرار بگیرد، تضاد زیبایی با بوت های بلند ایجاد می کند. همچنین ترکیب بوت ها و کت بلند، قد شما را کشیده تر و بلندتر نشان خواهد داد. این ایده برای خانم های قد کوتاه بسیار مناسب می باشد. البته باید توجه داشته باشید که کت تان بیش از اندازه بلند نباشد؛ بلکه فقط تا چند سانتی متر پایین تر از بوت بلندتان را در بر بگیرد.


بوت زنانه بلند + کاپشن

استایل یک خانم با بوت مشکی بلند و کاپشنشلوار جین های چسبان یا ساپورت های زنانه با بوت های تا بالای زانو را برای پایین تنه، و لباس های اور سایز مثل کاپشن، سوئیشرت یا کت های گشاد را برای بالاتنه تان انتخاب کنید تا ظاهر کلی شما، متعادل باقی بماند. پوشیدن یک کاپشن اور سایز یا کت بلیزر زنانه جذاب، روشی متفاوت اما شیک برای یک استایل با پایین تنه تنگ و جذب می باشد.


بوت بلند مشکی + شلوار جین

استایل یک خانم با بوت مشکی بلند و شلوار جینبرای داشتن استایلی اسپورت تر، می توانید بوت های بلند خود را با شلوار جین همراه کنید. در این مورد بهتر است از شلوار جین های جذب و رنگ های روشن استفاده کنید. ست کردن یک شلوار جین روشن با بوت مشکی، باعث ایجاد یک تضاد جذاب می شود که استایل شما را خاص تر خواهد کرد.


بوت بلند عسلی + پلیور کرم

استایل یک خانم با بوت بلند عسلی و شلوار مشکی و پلیور کرم رنگاگر قصد دارید در استایل خود از رنگ ها استفاده کنید، می توانید یک بوت بلند عسلی تهیه کنید. رنگ عسلی برای فصول سرد سال کاملا مناسب می باشد. این بوت ها را با پلیورهای کرم رنگ ساده همراه کنید تا یک تضاد ساده و مناسب از یک تناژ رنگ در استایل خود داشته باشید.


بوت بلند چرم + لباس رسمی

استایل یک خانم با بوت بلند چرم و لباس رسمیبرای داشتن یک استایل متفاوت می توانید از یک جفت بوت بلند چرمی استفاده کنید. این بوت ها برای استایل های رسمی و مجلسی کاملا مناسب هستند. برای تکمیل استایل تان، می توانید این بوت ها را با لباس های رسمی همراه کنید. این بوت ها هم با پالتوهای مجلسی و هم با پیراهن های کوتاه رسمی، مناسب خواهند بود.


بوت زنانه بلند + کت

استایل یک خانم با بوت بلند مشکی و کت بلیزرعلاوه بر گزینه قبلی، این مورد نیز برای استایل های رسمی کاملا مناسب و جذاب می باشد. برای داشتن یک استایل کاملا رسمی و کلاسیک، بوت های بلند خود را با کت های رسمی همراه کنید. برای تکمیل استایل تان، یک کیف مجلسی همراه خود داشته باشید.


بوت زنانه بلند + هودی

استایل یک خانم با هودی سبز و شلوار جین و بوت بلند مشکیهیچ قانونی وجود ندارد که شما را از پوشیدن بوت بلند با لباس های اسپورت منع کند. پس به راحتی می توانید بوت های بلند خود را با هودی دخترانه مورد علاقه تان ست کنید. اگر از هودی های اور سایز و خیلی بلند استفاده می کنید، می توانید ساپورت بپوشید؛ اگر هم قصد دارید از هودی های کوتاه تر استفاده کنید، می توانید آن را با شلوار جین جذب ست کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید