۸ تغییر کوچک که موجب تقویت رابطه عاطفی با همسر می گردد

0
1406
چند روش آسان برای تقویت رابطه عاطفی با همسر

روابط چیزی هستند که حتی در روزهایی که حس بدی دارید متوقف نخواهند شد و همچنان ادامه دارند؛ مگر اینکه به آخر راه رسیده باشید و هیچ گونه نقطه ی مشترکی نداشته باشید. به همین خاطر است که برای بهتر شدن رابطه ی خوبی که دارید، می توانید کارهایی کوچک انجام بدهید تا هر دوی شما از آن لذت ببرید. ما به ۸ مورد از کارهایی اشاره می کنیم که می توانید برای تقویت رابطه عاطفی با همسر انجام بدهید.

راهکارهای تقویت رابطه عاطفی با همسر

از شریک زندگی خود برای کاری که انجام می دهد تشکر کنید

برای اینکه نشان بدهید که قدر او را می دانید، می توانید برای صبحانه یک لیوان آب میوه طبیعی که خودتان برایش گرفته اید به او بدهید یا او را برای پیاده روی یا ورزش صبحگاهی به بیرون ببرید.

در مورد چیزهایی که او را ناراحت می کند، همیشه طرفش را بگیرید

زمانی که با کسانی هستید که دوستشان دارید، جانب داری از طرف دیگر در یک بحث برای تحریک کردن شریک زندگیتان، می تواند جالب باشد؛ اما برخی اوقات او در همان لحظه فقط به یک گوش شنوا نیاز دارد. در آن لحظه فقط طرف او را بگیرید.

لباس زیر جدید بخرید

درست است که برای بعضی افراد مهم نیست که لباس زیر شما پارچه گیپوری است یا شما فقط لباس زیر های راحتی می پوشید، اما اینکه هرچند وقت یکبار لباس هایی را که بد قیافه شده اند عوض کنید، نشان می دهد که شما برای خودتان و همچنین رابطه ای که دارید تلاش می کنید و به آن اهمیت می دهید.

مطلب مرتبط:  در قرار اول چگونه باشیم؟در اولین قرار ملاقات، بهترین تاثیر را داشته باشید

به موقع حاضر شوید

یک راهکار دیگر برای تقویت رابطه عاطفی با همسر تان و نشان دادن این که برای او ارزش قائل هستید، این است که اگر گاهی اوقات ۵ یا ۱۰ دقیقه دیر کنید عیبی ندارد، اما سعی کنید شریک خود را با سر وقت یا حتی زودتر رسیدن، سورپرایز کنید. اینگونه حتی می توانید وقتی در یک کافه ی شلوغ با او قرار دارید، برای هردویتان جا بگیرید.

یک زوج در حال گرفتن سلفی در طبیعتگوشی همراه خود را کنار بگذارید

راهکاری دیگر این است که با خودتان بگویید گوشی من به اندازه ی مکالمه ای که در حال حاضر با فرد مورد علاقه ام دارم، مهم نیست.

همیشه از او بپرسید “روزت چطور بود؟”

شاید شما گاهی وقت ها دیر به خانه می رسید و خسته و گرسنه هستید و او هم سرگرم کار بچه هاست، اما این مکالمه هرچقدر هم کوتاه باشد، تغییر زیادی به وجود می آورد.

دور میز ناهار خوری غذا بخورید

اگر همیشه کنار هم سر یک میز غذا بخورید، فرصت و امکان بهتری برای صحبت کردن با یکدیگر ایجاد خواهد شد.

داوطلبانه یکی از کارهای او را انجام دهید

حرکتی مهربانانه تر از این وجود ندارد که بار انجام یکی از کارهای آزاردهنده و خسته کننده ی شریک زندگی خود را از دوش او کم کنید؛ کارهایی مانند خرید خانه، شستن ظرف ها و یا انجام کارهای بچه ها. این کار او را در صورتیکه برای انجام کاری دیرش شده باشد خوشحال تر نیز می کند.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید