۸ روش حرفه ای برای ست کردن پیراهن زنانه با لباس های زمستانی

0
2397
استایل یک خانم با پیراهن زنانه در زمستان

بعضی از ما خانم ها واقعا اهل شلوار پوشیدن نیستیم و راحتی و آزادی پیراهن را ترجیح می دهیم. اما پوشیدن پیراهن زنانه در هوای سرد نیز سختی های خاص خودش را دارد. ما نکاتی را برای شما عنوان می کنیم که با رعایت کردن آن ها می توانید به راحتی در هوای سرد نیز استایل مورد علاقه ی خود را داشته باشید.

۱٫ پیراهن زنانه + بلوز یقه اسکی آستین بلند

استایل یک خانم با پیراهن بلند و بلوز یقه اسکی در زمستان
بلوزهای یقه اسکی خودشان خیلی شیک و کلاسیک هستند؛ بنابراین می توانید یکی از آن ها را با پیراهن زنانه ست کنید تا  کاملا مناسب هوای سرد شود. می توانید همراه آن ها از اکسسوری هایی مثل نیم بوت و کیف های زیبا استفاده کنید.

۲٫ پیراهن زنانه + جوراب شلواری مشکی

استایل یک خانم با پیراهن کوتاه و جوراب شلواری مشکی در زمستانسعی کنید پیراهنی که می پوشید تا بالای زانو یا زیر زانو باشد؛ هر اندازه دیگری برای همراه کردن با جوراب شلواری، نامناسب و عجیب و غریب می شود. برای داشتن یک استایل کلاسیک می توانید سر تا پا مشکی بپوشید؛ اما اگر می خواهید تماما مشکی نباشید سعی کنید حتما از رنگ های زمستانی مثل رنگ های غیر جیغ یا غیر شبرنگ استفاده کنید و بالا تنه ی شما کمی رنگ مشکی داشته باشد تا با تایت هایی که پوشیده اید ست شود. پیراهن شما و کتی که روی آن می پوشید، باید رنگ ها و اندازه ی مشابه داشته باشند تا ظاهر شما زیاد شلوغ نشود.

۳٫ پیراهن زنانه + پلیور

استایل یک خانم با پیراهن کوتاه و نیم بوت مشکی در زمستان
مجبور نیستید پیراهن های نازک و ماکسی های خود را با رفتن تابستان جمع کنید و کنار بگذارید. روی آن ها یک پلیور گشاد بپوشید. با اضافه کردن بوتی زیبا استایل زمستانی کامل و مناسبی خواهید داشت که می توانید در خرید سال نو یا صرف قهوه با دوستان خود از آن لذت ببرید.

مطلب مرتبط:  چگونه استایلی مانند رایان گاسلینگ داشته باشیم؟ بررسی استایل گاسلینگ در فیلم ها و واقعیت

۴٫ پیراهن بافت + پالتوی بلند

استایل یک خانم با پیراهن بلند و کت بلند در زمستان
بهترین قسمت یک پیراهن بافت زیر زانو این است که کل بدن شما گرم می ماند. مثل این است که راحت ترین پتویی را که دارید دور بدن خود بپیچید و خانه را ترک کنید. اگر روی آن پالتو یا کت بلند نیز به تن داشته باشید یک لایه ی دیگر گرما دور بدن شما می پیچد. افزودن بوت های کوتاه پاشنه بلند استایل شما را بهتر هم می کند.

۵٫ پیراهن زنانه + شلوار مشکی

استایل یک خانم با پیراهن بلند و شلوار در زمستان
شلوار مشکی نیز نوعی جوراب شلواری به حساب می آید، فقط گرم تر و راحت تر است. پوشیدن یک تونیک بلند گرم مثل بافت، لباس شما را زمستانی می کند. سعی کنید شلواری داشته باشید که اندازه شما بوده و از جنس های بادوامی مثل جین یا چرم باشد. برای راحتی بیشتر از یک جفت کتانی استفاده کنید تا بتوانید در برف راه بروید بدون اینکه کفش های شما خراب شود.

۶٫ پیراهن زنانه + بوت های بالای زانو

استایل یک خانم با پیراهن کوتاه و بوت بلند در زمستان
پیراهنی بپوشید که درست تا بالای بوت های شما باشد و روی آن کت یا پالتویی بپوشید که هم اندازه و هم رنگ پیراهن باشد تا مرتب تر به نظر برسید.

۷٫ پیراهن ماکسی + کت هم رنگ

استایل یک خانم با پیراهن بلند و کت چرم در زمستان
،می توانید پیراهن ماکسی محبوب خود را در زمستان هم بپوشید و روی آن از یک کت چرم یا اگر کت چرم به حد کافی گرم نیست از یک کت فوتر نیم تنه استفاده کنید. سعی کنید از کت بلند یا ضخیم استفاده نکنید چون از جذابیت لباس شما کم می کند. در پایان هم کفش های تخت یا کتانی مورد علاقه ی خود را بپوشید.

مطلب مرتبط:  راهنمای خلق یک استایل فوق العاده با کاپشن پفی مردانه

۸٫ پیراهن زنانه + ژیله ی خز

استایل یک خانم با پیراهن کوتاه و ژیله خز در زمستان
ژیله ی خز که آیتم مورد علاقه استریت استایل ها می باشد، خصوصیتی دارد که هر استایلی را زمستانی و گرم و نرم می کند. پیراهن بالای زانوی محبوب خود را با یک ژیله ی خز بپوشید تا هم گرم و هم شیک باشید. برای اینکه پایین تنه ی شما گرم بماند می توانید از بوت یا جوراب شلواری استفاده کنید.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید