۸ روش مختلف برای استفاده از کمربند زنانه در استایل روزمره ی شما

0
5299
روش های استفاده از کمربند زنانه و راههای بستن کمربند

همیشه امتحان کردن موارد جدید در مد، جالب است. تقریبا همه عاشق امتحان کارهای جدید با لباس های داخل کمدشان هستند؛ زیرا اگر این کار را نکنند، احساس می کنند که از استفاده ی دوباره و تکراری لباس های قدیمی، خسته خواهند شد. یکی از بهترین روش ها برای تغییر یک لباس قدیمی، اضافه کردن کمربند به آن می باشد. روش های خیلی زیادی برای استفاده از کمربند زنانه در لباس های شما وجود دارد. اگرچه فهمیدن این موضوع که کدام یک از آن ها ظاهر خوبی به شما می دهد و تأثیر گذار است، می تواند گیج کننده باشد. اگر در زمان بستن کمربند زنانه در لباس های خود کمی گیج شده اید، ۸ روشی را که ما معرفی می کنیم انجام دهید.

۸ روش استفاده از کمربند زنانه

۱٫ ژاکت پشمی

یک خانم با کت پشمی و پیراهن گلدار

گاهی اوقات لازم است برای گرم نگاه داشتن خود یا مقداری تغییر در رنگ لباس ها و یا برای بیشتر پوشاندن خودتان، از یک کاردیگان یا ژاکت پشمی استفاده کنید. اما اگر بخواهیم رو راست باشیم خواهیم دید که این نوع لباس ها اغلب اوقات ظاهری شلخته دارند و حالتی آویزان به خود می گیرند. اما با استفاده از کمربند زنانه می توانید به راحتی این عیب را برطرف کنید؛ به این صورت که کمربند را دور کمر خود ببندید تا انحنای بدن شما را نشان داده و شما را لاغر تر از زمانی که اصلا از کمربند استفاده نمی کردید، نشان دهد.

۲٫ پلیور بزرگ

استایل یک خانم با کت بلند و گشاد و کمربند زنانهپلیورهای بزرگ یکی دیگر از آن دسته لباس هایی هستند که شما را بزرگ تر از آنچه هستید و می خواهید باشید، نشان می دهند و انتخاب همیشگی مدل های استریت استایل می باشند. با بستن کمربند زنانه بر روی این پلیور ها، بلافاصله حالت و اندازه ی کمر شما مشخص می شود. این کار برای روز های خنکی که به یک پلیور گرم نیاز دارید و در عین حال می خواهید به اندازه ی قبل با استایل و زیبا بنظر برسید، مناسب است.

مطلب مرتبط:  11 نکته برای داشتن بهترین استایل دانشجویی دخترانه

۳٫ کت ها

استایل یک خانم با کت زنانه و کمربند طلاییزمانی که هوا به اندازه ای سرد است که باید یک کت بزرگ و بلند بپوشید، باید بدانید که صرف نظر از اینکه آنها چقدر بامزه به نظر می آیند، به چیز دیگری نیز برای بهتر کردن ظاهر خود نیاز دارند. به حرف کسانی که می گویند نمی شود بر روی کت از کمربند استفاده کرد، اهمیت ندهید. کمربندهای زنانه را می توان بر روی انواع کت، مثل کت های چرم یا کت های جین و … نیز استفاده کرد. این استایل جذابی است و ما توصیه می کنیم که برای امتحان کردن آن صبر نکنید.

۴٫ شال های بزرگ

استایل یک خانم با شال بزرگ چهارخانه و کمربند باریکمحبوبیت شال های بزرگ در طول سال های اخیر بسیار زیاد شده است. شاید به این دلیل است که لباس های با مزه ای هستند که با آن ها استایل های متفاوتی را می توان امتحان کرد؛ یکی از این استایل ها استفاده از این شال های بزرگ و بستن آن ها با کمربند است. ممکن است در یک استایل ساده، استفاده از شال، زیاده روی به نظر برسد؛ اما وقتی یک کمربند به آن اضافه می شود عالی به نظر خواهد آمد.

۵٫ لباس های یکسره و سرهمی

استایل یک خانم با لباس سرهمی و کمربند زنانه پلنگیممکن است همه افراد لباس های سرهمی یا یکسره را دوست نداشته باشند؛ اما خیلی ها عاشق این حقیقت هستند که این لباس های الهام گرفته از دهه ۱۹۷۰ میلادی، مجددا به مد بازگشته اند و لباس های خیلی جذابی هستند. این لباس ها به چیزی برای کامل شدن احتیاج ندارند؛ اما اگر می خواهید بهتر به نظر برسید می توانید از یک کمربند بر روی آن ها استفاده کنید.

مطلب مرتبط:  11 روش جذاب و آسان برای بستن شال گردن در فصل زمستان

۶٫ پیراهن در شلوار

استایل یک خانم با لباس های رنگ روشن و کمربند قهوه ایبیشتر اوقات هنگام استفاده از کمربند زنانه ، خلاقیت زیادی به خرج می دهیم. اما شاید اگر به همان شکل معمول و با عبور آن از حلقه های درون شلوار و با گذاشتن پیراهن در شلوار، آن را استفاده کنیم، ظاهر جذاب تری به دست آید. برای اینکه ظاهر شما کمی به روز شده باشد، کافی ست جلوی پیراهن خود را داخل شلوار قرار دهید و بقیه ی آن را بیرون از شلوار باقی بگذارید. به این شکل پوشیدن پیراهن، از طرفی روش خیلی مدرنی بوده و از طرفی هم برگرفته از مد دهه ی ۱۹۹۰ میلادی است و هم مانند آن استایل قدیمی و تکراری که تمام پیراهن را درون شلوار قرار می دادند، بنظر نمی رسد.

۷٫ پیراهن زنانه

استایل یک خانم با پیراهن سورمه ای و کمربند قهوه ایاگر می خواهید پیراهن زنانه بپوشید، اگرچه برای صاف و شق و رق نگه داشتن آن به کمربند نیازی ندارید، اما اگر یک کمربند در بالای کمر خود ببندید زیباتر نیز به نظر می رسید. به خصوص اگر پیراهنی پوشیده باشید که آزاد است و با استفاده از کمربند زنانه فرم کمر وبدن شما به وضوح مشخص می شود.

۸٫ دامن های کمر بلند

اگر می خواهید مانند مدل های استریت استایل از دامن های کمر بلند استفاده کنید، می توانید کمربند خود را، دور کمر واقعی خود ببندید. ممکن است این نوع کمربند بستن، بالای کمر دامن شما را مشخص کند، بنابراین برخی اوقات لباس شما به چیزی بیشتر نیاز دارد. اینجاست که به نقش کمربند می رسیم. شما می توانید یک کمربند نازک را بر روی دامن و به شکلی که بالای آن هنوز مشخص است، استفاده کنید یا می توانید از یک کمربند بزرگ و ضخیم که کاملا قسمت بالای دامن را می پوشاند استفاده کنید؛ کمربندی که تقریبا تمام ترکیب لباس هایی را که پوشیده اید، مانند یک لباس زنانه ی واحد نشان می دهد. در هر صورت این استایل خیلی بامزه و زیبا و همچنین بر طبق مد می باشد.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید