۸ روش پوشیدن شلوار بوی فرند برای داشتن استایلی جذاب

0
2182
روش های پوشیدن شلوار بوی فرند

یکی از ترندهای پرطرفدار این روزها، پوشیدن شلوارهای گشاد است. از این رو شلوارهای قدیمی مثل شلوار مام استایل، شلوار بوی فرند و این دسته شلوارها مدتی است که باز هم به دنیای مد برگشته اند و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند. در ادامه این مقاله با ۸ روش برای ترکیب شلوار بوی فرند با لباس های دیگر برای داشتن استایل روزمره ای جذاب آشنا خواهید شد.


شلوار بوی فرند با لباس های دخترانه

شلوار بوی فرند زنانه با کت مجلسیشلوار بوی فرند گشاد و پسرانه تان را با یک کت زنانه جذاب و کفش های پاشنه بلند ترکیب کنید. ترکیب آیتم های دخترانه ظریف با شلوار بوی فرند، تضاد خاص و جذابی ایجاد خواهد کرد. این استایل برای مهمانی های نیمه رسمی و حتی رسمی مناسب خواهد بود.


گذاشتن بلوز داخل شلوار بوی فرند

شلوار بوی فرند با بلوز مشکی داخل آنپوشیدن یک بادی یا بلوزی که قد آن کمی بلند باشد، و گذاشتن آن در داخل شلوار پسرانه گشادتان، نه بیش از اندازه دخترانه است و نه پسرانه! این ترکیب اسپرت می تواند استایل جذابی برای شما خلق کند. سعی کنید از بلوزهایی استفاده کنید که در تضاد با رنگ شلوارتان باشد. مثلا با شلوار جین آبی تیره، یک بلوز یا بادی سفید انتخاب کنید.


کفش مناسب شلوار بوی فرند

شلوار بوی فرند با بلوز راه راه و کفش مشکیشلوار هایی که برش مردانه دارند، فرصت مناسبی به شما می دهند تا زیبایی کفش هایتان را به نمایش بگذارید. برای این منظور می توانید پاچه گشاد شلوارتان را کمی تا بزنید تا کفش هایتان را به نمایش بگذارید. برای انتخاب کفش مناسب، هیچ محدودیت خاصی وجود ندارد. این شلوارها هم با کفش های مجلسی و هم با کتونی قابل استفاده هستند و ترکیب متفاوتی را خلق می کنند.


خلق کردن استایل مورد نظر

شلوار بوی فرند با سوئیشرتآیا نگران هستید که با پوشیدن یک سوئیشرت یا هودی دخترانه کمی شلخته یاغیر رسمی به نظر برسید؟ جای نگرانی نیست. اگرچه ترکیب شلوار بوی فرند با سوئیشرت یا هودی بسیار جذاب می شود، اما اگر قصد دارید استایل رسمی تری داشته باشید، می توانید از سویئشرت هایی استفاده کنید که کمی پولک دوزی داشته باشند.


لباس های ساده با اکسسوری جذاب

استایل ساده با شلوار جین بوی فرند و شال گردن قرمزشلوارهای بوی فرند، استایل شما را کاملا ساده و متعلق به دهه ۹۰ میلادی می کنند. برای رنگ و رو دادن به استایل تان و خارج کردن آن از سادگی، می توانید از یک روسری طرح دار، عینک آفتابی زیبا، گردنبند و گوشواره های خاص و یا کفش پاشنه بلند استفاده کنید. این اکسسوری ها یک ظاهر ساده را به کلی دگرگون می کنند.


ترکیب جین با جین

ترکیب بلوز و شلوار جینشلوارهای گشاد پسرانه تان را می توانید با یک بلوز جین ترکیب کنید. ترکیب شلوار و بلوز جین بسیار جذاب است؛ اما می بایست آیتم های دیگری به استایل تان اضافه کنید تا از سادگی و یکدست بودن خارج شود. برای این منظور می توانید از یک نیم بوت زنانه جذاب سفید و یک دستمال گردن ابریشمی استفاده کنید.


ظاهری متفاوت با شلوار بوی فرند

استایل یک خانم با شلوار بوی فرند سفیداین روزها اکثر افراد شلوارهای بوی فرندی را انتخاب می کنند که رنگ های تیره ای دارند. برای داشتن استایلی متفاوت، می توانید به جای این شلوار تیره، یک بوی فرند رنگ روشن یا حتی سفید یکدست را انتخاب کنید. با انتخاب چنین شلواری، هم ظاهر مد روزتان را حفظ کرده اید و هم در میان دیگران متفاوت به نظر خواهید رسید.


شلوار بوی فرند با کت چرم

استایل یک خانم با شلوار بوی فرند و کت جینبرای داشتن استایلی نه خیلی رسمی و نه خیلی غیررسمی، می توانید از یک کت چرم زنانه استفاده کنید. چنین ترکیبی مطمئنا استایل شما را به دهه ۹۰ میلادی خواهد برد و یاد و خاطره آن زمان را زنده خواهد کرد. این تقابل بسیار جذاب خواهد بود.

تبلیغات

پاسخ دادن

نظر خود را وارد کتید
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید